شیشه سیمی

شیشه سیمی

با توجه به این که اخیرا در فضاهایی که شیشه‌سیمی نصب می شوند، صدمات وارد شده بیشتر می شود.

این شیشه ها در مقابل حرارت و آتش و دود مقاومت بسیار زیادی دارند ولی با توجه به این که در این شیشه ها در مقابل ضربه مقاومت کمی ندارند و همانند شیشه های سکوریت جلوی صدمات وارد شده را نمی گیرند.

 

شیشه سیمی

با توجه به این که جدید شدن فناوری و عرضه شیشه های جدید به بازار که هم از لحاظ مقاومتی که در مقابل ضربه دارند، این نوع شیشه ها را نا کارامد تر به نظر رساند.

به همین علت کارشناسان قوانینی در این رابطه پیشنهاد کرده اند.

ولی متخصصان طرفدار شیشه‌سیمی ،نصب غیر اصولی شیشه‌های سیمی را دلیل قانون کننده می دانستند.

در عصر حاضر شیشه‌های سیمی وارد بازار ایران شده است که در درجه حرارت بالا مقاومت بسیاری نشان می دهند.

با پیشرفت در علم و تکنولوژی، شیشه های جدیدی به بازار توضیع شد و علاوه بر مقاومت در مقابل حرارت ، در برابر ضربه هم مقاومت زیادی هم دارند.

به همین علت به تدریج این نوع شیشه ها از رده خارج شدند.

شیشه‌های سیمی انواع گوناگونی دارند که در ادامه به برخی از آنها می پردازیم.

 

شیشه های سیمی دودی

شیشه‌های سیمی تنها به شکل شفاف تا به حال ساخته شده اند و در بعضی از پروژه ها احتیاج به شیشه‌های رنگی جهت طراحی دکوراسیون داخلی است.

 

شیشه های سیمی مشجر

برای ساخت شیشه‌های سیمی به صورت ساده از شیشه‌های مشجر برفی به کار برده می شود خوب است که بدانید شیشه‌های مشجر از خرده شیشه‌های جمع آوری در سطح شهر ساخته می شوند، بیش از ۷۰ درصد شیشه‌های سیمی ساخته شده در صنعت‌شیشه مربوط به شیشه‌های سیمی مشجر است زیرا در برخی از پروژه ها به این نوع از شیشه‌های سیمی احتیاج است.

 

شیشه های سیمی شفاف

شیشه نشکن در حقیقت یک شیشه مات به حساب می آیند و به تازگی در صنعت شیشه شیشه های شفاف سیمی ساخته شده است که البته کم کم در ایران یافت شد، شیشه‌های سیمی شفاف بیشتر در مراکز اداری مصرف می شوند.

 

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *