درباره گلس مدا

مجموعه ی شیشه و آینه گلس مدا با بیش از یک دهه سابقه در امر خدمات آینه کاری، شیشه کاری خدمات ویژه ی خود را به صورت اختصاصی ارائه می دهد. برای تماس با گلس مدا کافیست همین حالا با شماره همراه 09123577053 تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت لحظه ای در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما هموطنان عزیز و مهربان می باشد.

 

اطلاعات تماس مجموعه ی گلس مدا به شرح زیر است:

۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳

تهران خیابان هنگام سی متری دوم یا شهید جهان شاه لو، چهارراه تکاوران، تکاوران شمالی، پلاک ۴۷۳

ساعت کاری : ۸ صبح تا ۶ عصر

info@glassmoda.com

برای تماس مستقیم با کارشناسان سایت روی این لینک کلیک کنید.

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

mirror design final crop

برای ساخت آینه هوشمند به چه موادی نیاز داریم؟

ساخت آینه هوشمند در خانه!!

آینه هوشمند یک وسیله ساده و ساخت آینه هوشمند کاری بسیار ساده تر است، اما اگر به درستی ساخته شود می تواند کاملا آینده نگرانه به نظر برسد.

برای ساخت آینه هوشمند، به سه جز اصلی نیاز دارید: یک سطح شیشه ای / اکریلیک دو طرفه برای عملکرد آینه، یک نمایشگر مانند مانیتور PC یا تلفن هوشمند / تبلت و دستگاهی برای اجرای نرم افزار آینه مانند Raspberry.

سخت افزار مناسب آینه هوشمند شما به اندازه بزرگ بودن شما، ویژگی هایی که می خواهید داشته باشد و کیفیت کلی آینه بستگی دارد.

بیایید به این مولفه های اصلی و نحوه انتخاب گزینه های مناسب برای آینه هوشمند نگاهی بیندازیم. وقتی ایده اجزای اساسی آینه هوشمند را پیدا کردید ، برای شروع کار ساخت آینه هوشمند خود، لیست قطعات پیشنهادی گلس مدا را بررسی کنید.

گزینه های مختلف سطح برای ساخت آینه هوشمند شما

ایده کل آینه هوشمند این است که دو عملکرد دارد. اول، مانند یک آینه منظم عمل می کند. شما به آینه نگاه می کنید و بازتاب منظم خود را می بینید. دوم، این همچنین محتوا را از پشت آینه نمایش می دهد. هر دوی این عملکردها با آینه دو طرفه حاصل می شود.

ما همه در صحنه های بازجویی آینه های دو طرفه در فیلم ها و تلویزیون دیده ایم:

از داخل اتاق بازجویی به نظر می رسد یک آینه منظم است. از طرف دیگر، آینه شفاف است. برای جلوگیری از دیدن افراد در اتاق بازجویی از طریق آینه، اتاق دیگر باید کاملا تاریک باشد. اگر چراغ ها در اتاق دیگر روشن باشد، آن چراغ ها را از طریق آینه می دیدید.

آینه هوشمند نیز به همین ترتیب کار می کند. هنگامی که یک نمایشگر در پشت آینه دو طرفه نگه داشته می شود، نور صفحه نمایش از طریق آن تابیده می شود. چند روش مختلف وجود دارد که می توان با استفاده از ورق های شیشه ای یا اکریلیک این کار را انجام داد.

در یک طرف این ورق ها ، یک فیلم انعکاسی بیشتر (معمولاً حدود 70٪) نور را منعکس می کند.

نمایش برای ساخت آینه هوشمند شما

نوع نمایشگر مناسب آینه هوشمند شما به اندازه کلی بستگی دارد. اگر می خواهید یک آینه هوشمند کوچک داشته باشید، می توانید آن را روی یک میز قرار دهید. یک نمایشگر کوچک مانند تبلت یا گوشی هوشمند ایده آل خواهد بود.

مزیت استفاده از رایانه لوحی یا تلفن هوشمند این است که نیاز به خرید دستگاه جداگانه برای اجرای نرم افزار را برطرف می کند.

به سادگی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی را در پشت آینه وصل کنید، آن را به برق متصل کنید، برنامه را بارگیری کنید و کار شما در ساخت آینه هوشمند خوب است!

ساخت آینه هوشمند بزرگ

اگر می خواهید آینه هوشمند بزرگتری بسازی ، بهترین انتخاب استفاده از مانیتور PC یا تلویزیون است. آینه بزرگ هوشمندی که برای حمام ساخته ام از یک مانیتور 21 uses استفاده می کند. در حالی که مانیتور تمام سطح آینه را پر نمی کند (یک آینه بزرگ است!) فضای صفحه نمایش زیادی را برای نمایش هر چیزی که من می خواهم فراهم می کند.

نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که آیا می خواهید نمایشگر شما تمام سطح آینه را بپوشاند یا خیر. به عنوان مثال، اگر آینه 21 و مانیتور 21 دارید، می توانید اطلاعات را در هر قسمت از سطح آینه نمایش دهید. برای آینه های کوچکتر انجام این کار آسان است. می توانند واقعا کارآمد به نظر برسند.

برای آینه های بزرگتر، تلاش برای پوشاندن تمام سطح آینه گران می شود. احتمالاً نمی خواهید یک تلویزیون 27 ″ بخرید. تا بتوانید محتوا را در سطح آینه نمایش دهید.

وقتی به آن فکر می کنید، احتمالاً نمی خواهید محتوایی در وسط آینه داشته باشید و مانع بازتاب خود شوید. وقتی به عکس های آینه های بزرگ هوشمند در این سایت نگاه می کنید، متوجه می شوید که محتوا در کنار یا گوشه های آینه نمایش داده می شود.

نمایش محتوای هوشمند در یک طرف یا گوشه یک آینه بزرگ به این معنی است که می توانید با استفاده از نمایشگر کوچکتر روی آینه بزرگ، کنار بیایید. این در حالی که هنوز هم شگفت انگیز به نظر می رسد هزینه را پایین نگه می دارد.

ساخت آینه هوشمند؛ اندازه و جایگاه در خانه

وقتی تصمیم گرفتید که آینه هوشمندتان چقدر بزرگ است، می توانید به راحتی اندازه صفحه نمایش را اندازه بگیرید. یا اگر در حال حاضر نمایشگری دارید که می توانید از آن استفاده کنید (به عنوان مثال: یک تبلت یا مانیتور قدیمی)، می توانید اندازه آینه هوشمند خود را تنظیم کنید.

ساخت آینه هوشمند و اجرای نرم افزار Smart Mirror

پس از داشتن آینه و نمایشگر، برای اجرای نرم افزار آینه هوشمند به چیزی احتیاج دارید. اگر از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی استفاده می کنید، این کار آسان است. زیرا در حال حاضر هر آنچه را که نیاز دارید خواهید داشت.

به سادگی یکی از بسیاری از برنامه های آینه هوشمند را بارگیری کنید. کارتان تمام است. نکته منفی استفاده از برنامه این است که ویژگی هایی را که می توانید به آینه هوشمند خود اضافه کنید محدود می کند.

اگر می خواهید بر ویژگی های آینه هوشمند خود کنترل کامل داشته باشید. (به عنوان مثال: کنترل صوتی، الکسا / یکپارچه سازی Google، تقویم، تشخیص چهره) محبوب ترین گزینه استفاده از Raspberry Pi است.

Raspberry Pi 3 B +

اگر قبلاً هرگز از Raspberry Pi استفاده نکرده اید، آن را مانند رایانه ای به اندازه کارت اعتباری بدانید. آنها رایانه های ارزان قیمتی هستند که برای پروژه های الکترونیکی از این قبیل بسیار محبوب هستند.

گرچه آنها به اندازه یک رایانه رومیزی معمولی قدرتمند نیستند، اما برای اجرای یک آینه هوشمند بیش از اندازه قدرت دارند.

Raspberry Pi دارای یک خروجی HDMI است، که مانیتور مورد استفاده شما را هدایت می کند. مزیت استفاده از Raspberry Pi این است که افزودن ویژگی های اضافی به آینه هوشمند خود در حال حاضر یا در آینده آسان است.

به عنوان مثال، ممکن است بخواهید بلندگوها را به هم متصل کنید تا بتوانید از آینه خود برای صحبت با شما یا پخش موسیقی استفاده کنید. ممکن است بخواهید یک حسگر حرکت اضافه کنید. تا آینه شما هنگام تشخیص افراد منطقه روشن یا خاموش شود. یا ممکن است بخواهید یک میکروفون وصل کنید. تا بتوانید به آن دستورات صوتی بدهید.

ساخت آینه هوشمند و اجرایی کردن آن

کیت Raspberry Pi برای خرید ارزان است و همه آنچه برای راه اندازی آینه هوشمند خود نیاز دارید را به همراه دارد. حتی اگر در مورد کدگذاری چیزی نمی دانید ، ممکن است با استفاده آسان از Raspberry Pi برای پروژه های خود تعجب کنید.

آیا ساخت آینه هوشمند کار سختی است؟

ساخت یک آینه هوشمند می تواند کمتر از یک بعد از ظهر طول بکشد، یا ممکن است چند هفته طول بکشد. این به ویژگی هایی که می خواهید آینه هوشمند شما داشته باشد، اینکه از چه سخت افزاری استفاده می کنید و آینه بزرگی که می خواهید بستگی دارد.

به عنوان مثال، اگر تلفن هوشمند قدیمی دارید؛ باید آن را پشت آینه دو طرفه نصب کرده و یک برنامه آینه هوشمند بارگیری کنید. این یک پروژه آسان است که نیازی به صرف وقت با نرم افزار ندارد.

اگر می خواهید یک آینه هوشمند کوچک و متوسط ​​بسازید، کمی بیشتر تلاش خواهد کرد. شما احتمالاً می خواهید از یک مانیتور به عنوان نمایشگر خود استفاده کنید. بنابراین برای راه اندازی آن به دستگاهی مانند Raspberry Pi نیاز دارید.

اگرچه کار سختی نیست. اگر قبلاً از Raspberry Pi برای پروژه ای مانند این استفاده نکرده اید، کمی دشواری در یادگیری آن وجود دارد. گام به گام آموزش و مقالات موجود در این وب سایت این کار را آسان می کند ، اما چند مرحله وجود دارد.

ساخت آینه هوشمند با استفاده از مانیتور

هنگام ساخت آینه هوشمند با استفاده از مانیتور به عنوان صفحه نمایش، باید مدتی را به نصب مانیتور روی یک قاب اختصاص دهید. این یک کار کاملاً ساده است حتی اگر قبلاً چنین کاری نکرده باشید.

ساخت یک آینه بزرگ هوشمند واقعاً سخت تر نیست ، اما باید در ساخت خود دقت بیشتری داشته باشید. آینه های بزرگ وزن زیادی در پشت خود دارند. بنابراین می خواهید مطمئن شوید که یک قاب محکم ساخته اید و آن را به درستی به دیوار نصب کرده اید. وقت خود را صرف ساخت یک آینه هوشمند بزرگ می کنید.

به طور کلی، ساخت آینه هوشمند کاملاً ساده است. اگر از توصیه های این سایت پیروی کنید، هر مرحله را درک می کنید. این یک روش عالی برای ورود به پروژه های Raspberry Pi است و در نهایت می توانید با یک ویژگی خوب برای خانه خود مواجه شوید!!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره واتساپی
تماس مستقیم 09123577053