انواع نرده شیشه ای

انواع نرده شیشه ای

نمونه هایی که برای نرده های شیشه ای به کار برده می شوند در دو مدل کاملاً شیشه ای و مدل ترکیبی توضیع می شوند.

در مدل کاملاً شیشه ای از دو شیشه که از سکریت و لمینتmm 8 می باشد را می سازند که از نظر ایمنی و استحکام بسیار زیادی برخوردار است و در طرح نوری، روکار (این مدل در جهت ساخت حفاظ و جان پناه را می سازند و شیشه های استفاده شده در آن ها دو لایه بوده است و با لمینت و سکریت ساخته می شوند که از نظر امنیت و استاندارد لازم برای به کار بردن در مناطق گوناگون را تامین کنند، که از پروفیل های با جنس آلومینیومی و به کار بردن از آلیاژ های مقاوم ساخته می شوند و در طرح های گوناگونی ساخته و توضیع می گردند)، اسپیگت و … ساخته می شوند.

مدل ترکیبی نسبت به مدل کاملاً شیشه ای هزینه ای کمتر دارد و ضخامت شیشه آن ها mm 10 میلی متر بوده است و آن ها سکریت می شوند.

نرده شیشه ای به علت زیبایی و لوکس بودنی که دارند یکی از بهترین نوع های نرده برای به کار بردن در خانه ها و سازمان ها بوده و با توجه به این ویژگی های بارزی و چشمگیری که داشته آسان ترین مدل در نوع نرده های ساختمانی بوده است که امروزه تنوع بسیاری داشته و به دلیل بکار رفتن شیشه در آنها که موجب روشن بودن فضا و زیبایی در دکوراسیون داخلی می شود مورد استفاده بسیار زیادی گرفته است.

 

انواع نرده شیشه ای

نرده شیشه ای با پایه ی نگهدارنده

در این مدل از شیشه سکریت و لمینت استفاده شده و ضخامت شیشه در آن از ۱۰ mm تا۲۰ mm  میلی متر بوده است.

نرده شیشه ای
نرده شیشه ای

برای تولید این مدل از نرده که به شکل u است با به کار بردن از پایه نگهدارنده شیشه ای که ارتفاعی cm 15 الی cm 25 داشته به کار برده می شود و این پایه نگهدارنده به ساختمان وصل می شود در نظر گرفته می شود.

نرده شیشه ای پله :

استاندارد ارتفاع این مدل از cm85 تا  cm95 هست و در استفاده آن از سکریت و لمینت با پایه ها و یراق هایی با کیفیت به کار برده می شود .

نرده شیشه ای کاملاً شیشه ای:

این مدل نرده هم از شیشه سکریت و لمینتی که ضخامت آن ها mm18 تا mm 20 بوده است.

در مدل نرده شیشه ای کاملاً شیشه برای مهار آن از قطعه ی فیکس چر که از کنار پله یا بالکن به ساختمان متصل بوده استفاده می شود.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *