درباره گلس مدا

مجموعه ی شیشه و آینه گلس مدا با بیش از یک دهه سابقه در امر خدمات آینه کاری، شیشه کاری خدمات ویژه ی خود را به صورت اختصاصی ارائه می دهد. برای تماس با گلس مدا کافیست همین حالا با شماره همراه 09123577053 تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت لحظه ای در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما هموطنان عزیز و مهربان می باشد.

 

اطلاعات تماس مجموعه ی گلس مدا به شرح زیر است:

۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳

تهران خیابان هنگام سی متری دوم یا شهید جهان شاه لو، چهارراه تکاوران، تکاوران شمالی، پلاک ۴۷۳

ساعت کاری : ۸ صبح تا ۶ عصر

info@glassmoda.com

برای تماس مستقیم با کارشناسان سایت روی این لینک کلیک کنید.

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

سبک شیشه بین کابینت

سبک شیشه بین کابینت و اهمیت آن در دکوراسیون مدرن

سبک های مختلف کابینت؛ درب شیشه ای و سبک شیشه بین کابینت!

انواع درهای شیشه ای برای کابینت و سبک شیشه بین کابینت، در این نوشته در مورد سبک شیشه بین کابینت، کابینت های شیشه ای و کابینت شیشه ای بیاموزید!
درب های کابینت با بافت های مختلف، مات یا براق، با قاب یا بدون قاب، کابینت جلوی شیشه سازگاری خوبی بین قفسه های باز و کابینت های محکم و محصور درب هستند. آن ها گرد و غبار و زباله هایی را که روی قفسه های باز تأثیر می گذارند، از بین می برند و در عین حال به باز شدن آشپزخانه شما از نظر بصری کمک می کنند. کابینت های جلویی شیشه ای می توانند برای محیط روشن شوند، گنجینه های خود را به نمایش بگذارند ، وسایل کاربردی را ذخیره کرده و حتی انتقال اتاق به اتاق را در پلان طبقه باز آسان کنند. آن ها همچنین می توانند به یک نقطه کانونی بصری زیبا در هر آشپزخانه تبدیل شوند. بیایید برخی از سبک ها ، بافت ها و تکنیک های مختلف درهای کابینت با روکش شیشه ای را انتخاب کنیم.

انواع مختلف درهای جلو شیشه ای کابینت؛ سبک شیشه بین کابینت

Mullions میله های جدا کننده ای هستند که شیشه های یک در را جدا می کنند، درست مانند آن هایی که در پنجره های پنجره وجود دارد. برای سالیان متمادی ، درهای کابینت شیشه ای mullion محبوب ترین انتخاب در بین صاحبان خانه بود، بیشتر به این دلیل که تعداد زیادی از درهای کابینت جلو شیشه ای موجود نبود. امروزه تولیدکنندگان کابینت انواع درهای کابینت با روکش شیشه ای را برای هر نوع آشپزخانه تولید می کنند. صاحبان خانه و طراحان از انعطاف پذیری کابینت های جلو شیشه ای در طراحی آشپزخانه لذت می برند. در اینجا برخی از روندها و کاربردهای نوآورانه درهای کابینت با روکش شیشه ای است که طراحان در طراحی های آشپزخانه فعلی گنجانده اند.

کابینت های شبه جزیره و سبک شیشه بین کابینت

unnamed 1 2

اگر آشپزخانه شما دارای شبه جزیره ای است که فضای آشپزی شما را از فضایی دیگر مانند اتاق ناهارخوری شما جدا می کند، به جای اینکه فضای بالا را باز بگذارید یا آن را با کابینت های محکم ببندید تا فضای ذخیره سازی بیشتر شود ، کابینت های دو طرفه با شیشه را در نظر بگیرید. این یک راه عالی برای نمایش گنجینه های شما و در عین حال احساس بازتر بین فضای نشیمن و آشپزخانه است. کابینت های دو طرفه جلویی شیشه ای نیز نور طبیعی بیشتری را وارد فضا می کنند.

 

کابینت جلو شیشه ای بدون قاب

درب های کابینت شیشه ای سنتی دارای یک چوب چوبی با داخل شیشه ای هستند. کابینت های شیشه ای بدون قاب فقط یک ورق شیشه برای کل قسمت جلوی کابینت دارند. آنها ظاهری مدرن و شیک با لولا های تزئینی و کمبود سخت افزار ارائه می دهند. شاید مجبور باشید این سبک را جستجو کنید. بسیاری از تولید کنندگان شیشه بدون قاب را به عنوان یک گزینه ارائه نمی دهند. متخصص طراحی-طراحی شما این منابع را برای شما تهیه می کند.

 

کابینت های پنجره تصویری با سبک شیشه بین کابینت

این یک راه حل خلاق برای آشپزخانه ای با پنجره بیشتر از فضای دیوار است! سعی کنید کابینت خود را مستقیماً روی پنجره ها نصب کنید. کابینت های پنجره تصویری بدون پشت طراحی شده اند ، بنابراین نور طبیعی از طریق پنجره ها و درهای جلو شیشه ای عبور می کند تا نمای دیدنی ایجاد کند!

 

شیشه کشویی در سبک شیشه بین کابینت

این طرح مدرن اواسط قرن در دهه 70 شیک بود. امروز ، درهای کشویی کابینت بازگشته است. آنها روی یک مسیر فرورفته در پایین و بالای کابینت می لغزند و به دو ورق شیشه اجازه می دهد تا به عنوان درها به جلو و عقب حرکت کنند. شیشه های کشویی گهگاه دارای سخت افزاری هستند که در شیشه سوراخ می شوند ، اما در بیشتر سبک ها فقط با کشیدن انگشت از شیشه استفاده می شود تا خطوط بدون مانع باقی بمانند.

 

شیشه تزئینی حکاکی شده یا بافت دار برای سبک شیشه بین کابینت

سبک شیشه بین کابینت

هر دو درب شیشه ای با قاب یا بدون قاب دارای الگوها و رنگهای متنوعی هستند. تزئینات تزئینی مانند شیشه های دانه دار که دارای جیب های کوچک هوایی در داخل برای ایجاد ظاهر بافت، شیشه مات، شیشه های اچ ، رنگ آمیزی ، سرب و شیشه های رنگی تنها تعدادی از گزینه های موجود است.

 

کابینت های پایه شیشه ای

کابینت های جلویی شیشه ای یک نقطه کانونی بصری اضافی را ارائه می دهند که می تواند هر طرحی را برجسته کند. اگر در کابینت پایه ای با جلوی شیشه نشسته اید ، می توانید به طور تصادفی به شیشه ضربه بزنید ، بنابراین اگر بچه های کوچک دارید، بهترین گزینه نیست. Eglomise شیشه ای است که برای ایجاد یک طرح در قسمت عقب نقاشی شده است. این یک پایان محبوب برای آینه ها در قرن نوزدهم بود و به عنوان تزئینی برای کابینت های جلویی شیشه ای بازگشت.

 

چرا کابینت آشپزخانه جلو شیشه ای را انتخاب می کنیم؟

کابینت های جلو شیشه ای علاوه بر شیک برای هر طرح آشپزخانه است. آنها می توانند یک اتاق بزرگ را تقسیم کرده و یک منطقه نمایش برای اقلام مورد علاقه خود ایجاد کنند. مانند هر چیزی ، انتخاب کابینت جلو شیشه ای مزایا و معایبی دارد. بیایید نقاط مثبت و منفی آنها را بررسی کنیم و سپس تصمیم بگیریم که آیا آنها سرمایه گذاری عاقلانه ای برای بازسازی آشپزخانه شما خواهند بود.

روشنایی

شیشه نور را منعکس می کند ، که اتاق های تاریک را روشن می کند. کابینت های جلویی شیشه ای نیز توهم عمق ایجاد می کنند ، به ویژه اگر پشت آنها با آینه قرار گرفته باشد ، طراحی آشپزخانه شما را بزرگتر می کند. قرار دادن کابینت های جلویی شیشه ای در نزدیکی پنجره ها از مزیت مضاعف نور و نمای منعکس شده برخوردار است.

کابینت آشپزخانه جلو شیشه ای و نمایش دادن

کابینت های جلویی شیشه ای مکان مناسبی برای ذخیره و جلوه دادن وسایل زیبا مانند ظروف یا کریستال هستند. موارد دقیق ، جذاب ترین ها را در جلو به جا می گذارد. یک قاب ضخیم کابینت به این معنی است که می توانید چیزهای کوچکتری را که نمی خواهید در قفسه پایین نمایش دهند ، پنهان کنید. شیشه مات یا رنگ آمیزی ، طراحی آشپزخانه شما را بدون لزوم نشان دادن محتویات کابینت باز می کند. برنامه ریزی برای داخل کابینت های آشپزخانه جلویی شیشه ای در طراحی نورپردازی شما باعث می شود صفحه نمایش شما بهترین ظاهر را داشته باشد. علاوه بر اینکه گنجینه های شما را روشن می کند ، لایه ای دیگر از گرما و علاقه را به طراحی روشنایی آشپزخانه شما می افزاید.

کابینت های جلویی شیشه ای بالا؛ یکنواختی را بشکنید!

در حالی که درهای کابینت محکم می توانند زیبا باشند ، بسیاری از آنها تمایل به یکنواختی دارند. جلو شیشه ای چوب های تیره یا سفید را به زیبایی تعادل می بخشد و گستره ای از کابینت های بالایی را به ویژه در طراحی آشپزخانه بزرگ می شکند. بسته به ترجیحات خود ، می توانید یک یا هر قسمت جلو کابینت را جایگزین کنید.

تغییر پذیر

سبک شیشه بین کابینت

از کابینت های جلویی شیشه ای خود نهایت استفاده را ببرید ، نمایش های فصلی ایجاد کنید و برای تعطیلات تزئین کنید. همچنین می توانید پنل پشتی داخل کابینت را رنگ آمیزی ، کاشی یا کاغذ کنید تا رنگ بندی شما تغییر کند.

ایجاد یک فضا

کابینت های شبه جزیره با جلوی شیشه ای راهی عالی برای ایجاد مرز بین اتاق نشیمن و آشپزخانه بدون ظاهر بیش از حد خشن هستند. ضمن تعریف دو منطقه ، فضای مجاور را روشن می کند.

گرد و خاک

علاوه بر گرد و غبار ، چربی ناشی از پخت و پز در آشپزخانه وجود دارد. کابینت های شیشه ای نشانه ای از روند قفسه بندی باز برای ایجاد فضایی مطبوع در آشپزخانه شما بدون استرس گردگیری مکرر و پاک کردن قفسه ها است.

دید

ممکن است واضح به نظر برسد اما دیدن همه چیز از طریق شیشه دسترسی به محتویات کابینت آشپزخانه را بسیار آسان می کند. همچنین برای مهمانان بسیار مفید است که آنچه را که بدنبال آن هستند پیدا کنند.

حفظ و نگهداری بالا

اگر مواردی را برای نمایش انتخاب می کنید ، باید آماده باشید تا آنها را مرتب نگه دارید. شیشه مات بخشنده است ، اما هدف اصلی کابینت های شیشه ای نشان دادن آنچه در داخل است. اگر به فضای ذخیره سازی زیادی احتیاج دارید و نمی توانید فضا را به اقلام نمایش داده شده اختصاص دهید ، جلوپنجره های شیشه ای را دوباره در نظر بگیرید. به همین ترتیب ، اگر وقت یا علاقه ای ندارید که اموال خود را پشت شیشه بچینید ، پس این برای شما نیست.

هزینه

شیشه باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا در استفاده از آشپزخانه مقاومت کند. فقط با دوام ترین درب شیشه ای می توان چندین بار در روز استفاده کرد. مانند هر نوع تجمل ، افزودن شیشه به کابینت آشپزخانه شما هزینه دارد ، به خصوص اگر تصمیم به خرید شیشه های تزئینی دارید. لعاب کاری مهارتی است که به زمان نیاز دارد ، بنابراین در برنامه ریزی بازسازی آشپزخانه به آن اهمیت دهید.

کثیفی

کابینت آشپزخانه آلودگی و آلودگی زیادی را جمع آوری می کند. اگر کابینت جلو شیشه ای شما نزدیک اجاق گاز شماست ، این امر به ویژه صادق است ، بنابراین به یک شیشه پاک کن خوب نیاز دارید. فریم ها نیز باید با دقت پاک شوند زیرا گرد و غبار در گوشه ها و شکاف ها جمع می شود. حتی اگر درهای کابینت شیشه ای از محل پخت دور باشد ، با اثر انگشت پوشانده می شود ، بنابراین پرداخت منظم لازم است.

کودکان و حیوانات خانگی

شیشه مورد استفاده در کابینت های پایین باید از کودکان و حیوانات خانگی و همچنین پا محافظت شود. آن را در انتهای جزیره ای نگه دارید که مردم در آن نمی نشینند. اگر واقعاً می خواهید از شیشه در شبه جزیره استفاده کنید ، اکریلیک را به عنوان گزینه ایمن تری برای یک خانواده شلوغ در نظر بگیرید.

 

دریافت خدمات سبک شیشه بین کابینت در تهران

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره واتساپی
تماس مستقیم 09123577053