درباره گلس مدا

مجموعه ی شیشه و آینه گلس مدا با بیش از یک دهه سابقه در امر خدمات آینه کاری، شیشه کاری خدمات ویژه ی خود را به صورت اختصاصی ارائه می دهد. برای تماس با گلس مدا کافیست همین حالا با شماره همراه 09123577053 تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت لحظه ای در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما هموطنان عزیز و مهربان می باشد.

 

اطلاعات تماس مجموعه ی گلس مدا به شرح زیر است:

۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳

تهران خیابان هنگام سی متری دوم یا شهید جهان شاه لو، چهارراه تکاوران، تکاوران شمالی، پلاک ۴۷۳

ساعت کاری : ۸ صبح تا ۶ عصر

info@glassmoda.com

برای تماس مستقیم با کارشناسان سایت روی این لینک کلیک کنید.

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

shutterstock 161637383 1

استین گلاس – بخش اول

استین گلاس – بخش اول

یکی از مصالح و نمونه هایی که در شیشه سازی و ساخت آینه استفاده می شود و شما باید با آن آشنا شوید می توان به استین اشاره نمود.

این مطلب و این مقاله و موارد را شما زمانی متوجه می شوید که آن ها را مشاهده کنید و درباره آن ها اطلاعات مفیدی کسب کرده باشید، برای همین در ادامه مقاله شما با این مطلب آشنا می شوید.

در سالیانی که شیشه و آینه ها در حال پیشرفت بودند می توان گفت تمام هدف برای بهتر شدن کشفیات بوده اند که از چه موادی استفاده کنند تا شیشه هایی با کیفیت بالا داشته باشند.

 

استین گلاس – بخش اول

استین گلاس چیست ؟

این اسم یک اصطلاح می باشد که برای شیشه های رنگی به کار گرفته می شود، یک ماده را به شیشه های رنگی اضافه می کنند و زمانی که یک اثر جدید به وجود می آمده به آن گفته می شود.

یکی از آثاری که شاید برای شما آشنا باشد تا بتوانید از این شیشه ها درک بهتری داشته باشید این است که این شیشه ها ئر پنجره های کلیسا ها، ساختمان های برجسته، مسجد ها و غیره استفاده می شود، اشاره نمود.

با این مثالی که زده شد اکنون نیز می دانید که به چه شیشه هایی استین‌گلاس گفته می شود، در کشور های اروپایی درون کلیسا ها از پنجره هایی با شیشه های رنگی حضرت مسیح و طرح های معنوی استفاده می شود که برای همه جذاب می باشد.

این مورد باید گفته شود که استین‌گلاس ها را شما می توانید به صورت تخت ببینید که در اکثر مواقع برای پنجره ها استفاده می شود، و در ساخت آن ها به کار گرفته می شود.

 

فلز در استین گلاس

امروزه با پیشرفتی که این شیشه ها کرده اند می توان گفت شروع به ساخت مجسمه ها و ساختار های سه بُعدی نیز استفاده می شود که هنر جدیدی در این کار می باشد.

به این توجه داشته باشید که این اصطلاح به صورت بومی و مدرن به کار گرفته می شود تا نشان دهد که در این هنر از فلز نیز استفاده می شود تا این هنر را به وجود آورد.

زمانی در ساخت آثار شیشه ای از فلز استفاده می شود شما می توانید بعد جدیدی از این هنر را ببینید که چگونه توانسته اند در ساخت آن ها از فلز استفاده کنند.

برای مثال می توان به آثار لوئیس تیفانی اشاره نمود که توانسته آثاری هنری را به وجود آورد که همه را شگفت زده کند و تا به امروز از این آثار به خوبی نگه داری می شود.

یکی از آثار معروف این شخص هنرمند در آمریکا در دانشگاه یال قرار دارد که از هنر شیشه استیند گلاس استفاده شده است و انون نیز از آن در همان دانشگاه نگه داری می شود.

متریال های به کار رفته در استین گلاس

یکی از گفته هایی که به عنوان مثال بیان شده است این است که در زمان ساخت شیشه های رنگی به آن ها نمک های فلزی اضافه میشده است تا بتوان شیشه های رنگی را به وجود آورد.

اگر بخواهید درباره استیند کلاس ها بیشتر بدانید این است که استیند گلاس ها شیشه های رنگی می باشد که آن ها را به صورت قطعات کوچک و بزرگ در کنار یک دیگر قرار می گیرند، این که بتوان شیشه های رنگی را به صورت یک الگو و یا تصویر آن ها را کنار یک دیگر قرار داد این هنر شما را نشان می دهد.

زمانی که شیشه های رنگی در کنار یک دیگر گذاشته می شود بعد از آن با نوار سرب یا همان لدکیم استفاده می شود تا یک قاب سخت و سفت را به وجود می آورد، می توان گفت در اصل یک قاب سفت و سخت از آن پشتیبانی می کند.

برای آن که اصالت هنر و طرح زده شده بیشتر از قبل باشد به آن جزئیات نقاشی اضافه می شود و در اغلب موارد برای این که طرح پایانی بهبود پیدا کند، برای همین در این شیشه ها از ترکیب فلز استفاده می شود تا اصالت موضوع حفظ شود.

 

نظرات خود را در ارتباط با مقاله ی استین گلاس – بخش اول بنویسید.

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره واتساپی
تماس مستقیم 09123577053