درباره گلس مدا

مجموعه ی شیشه و آینه گلس مدا با بیش از یک دهه سابقه در امر خدمات آینه کاری، شیشه کاری خدمات ویژه ی خود را به صورت اختصاصی ارائه می دهد. برای تماس با گلس مدا کافیست همین حالا با شماره همراه 09123577053 تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت لحظه ای در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما هموطنان عزیز و مهربان می باشد.

 

اطلاعات تماس مجموعه ی گلس مدا به شرح زیر است:

۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳

تهران خیابان هنگام سی متری دوم یا شهید جهان شاه لو، چهارراه تکاوران، تکاوران شمالی، پلاک ۴۷۳

ساعت کاری : ۸ صبح تا ۶ عصر

info@glassmoda.com

برای تماس مستقیم با کارشناسان سایت روی این لینک کلیک کنید.

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

dims

نصب آینه هوشمند؛ آینه هوشمند را باید کجا نصب کنیم؟

برای نصب آینه هوشمند باید چه مراحلی را دنبال کنیم؟

نصب آینه هوشمند محدودیت مکانی خاصی ندارد. می توانید در هر مکانی که بخواهید آینه هوشمند نصب کنید. بسیاری از مردم در حمام، آشپزخانه، اتاق نشیمن یا حتی در راهرو آینه هوشمند دارند.

موقعیت آینه هوشمند شما در نمایش دادن بر روی آن و نحوه استفاده از آن نقش زیادی دارد.

برای اطمینان از اینکه مکان مناسبی را برای آینه هوشمند خود انتخاب کرده اید، بیایید چند نمونه مختلف از مکان نصب آینه هوشمند را مرور کنیم. هر مثال به شما ایده می دهد که استفاده در آن اتاق چگونه خواهد بود و مناسب شماست یا خیر.

نصب آینه هوشمند در حمام شما

معمول ترین مکان برای آینه هوشمند در حمام است. حمام مکانی عالی برای آینه هوشمند است زیرا هر روز آن را به طور منظم مشاهده خواهید کرد. من (نویسنده) یک آینه بزرگ هوشمند برای حمام خود ساخته ام و از موقعیت مکانی آن بسیار راضی هستم.

آینه بزرگ هوشمند با LED در دستشویی شما

شما به عنوان بخشی از کارهای روزمره صبح و شب خود احتمالاً در مقابل آینه دستشویی خود می ایستید. مزیت بزرگ در جایگزینی آینه دستشویی با آینه هوشمند این است که چگونه روی برنامه صبحگاهی شما تأثیر می گذارد.

تصور کنید در حالی که دندان هایتان را مسواک می زنید به راحتی می توانید گزارش ترافیک ، پیش بینی وضعیت آب و هوای محلی، برنامه روزانه و عناوین خبری مرتبط را بررسی کنید. استفاده از تمام این اطلاعات هنگام گذراندن برنامه عادی صبحگاهی راهی عالی برای آماده سازی برای روز خود است.

اگر قصد نصب آینه هوشمند در سرویس بهداشتی خود را دارید ، به اندازه آینه فعلی خود فکر کنید و اینکه آیا می خواهید آینه ای در همان اندازه، بزرگتر یا کوچکتر بسازید.

نصب آینه هوشمند در آشپزخانه شما

داشتن آینه هوشمند در منطقه ای که وقت زیادی را در آن می گذرانید منطقی است. هرچه آینه هوشمند خود را بیشتر ببینید، استفاده بیشتری از آن خواهید داشت. آشپزخانه می تواند موقعیت مناسبی برای آینه هوشمند باشد اگر به درستی قرار گرفته باشد.

نوع محتوایی که در آینه هوشمند آشپزخانه دارید باید با آنچه در آینه هوشمند حمام استفاده می کنید متفاوت باشد.

نصب آینه هوشمند

به عنوان مثال، شما ممکن است از آینه هوشمند خود برای نمایش لیست خرید فعلی خود استفاده کنید. سپس اگر مشاهده کردید که چیزی در یخچال شما کم است، می توانید به آینه هوشمند خود نگاهی بیندازید. تا بررسی کنید آیا در لیست شماست.

در غیر این صورت، می توانید آن را با استفاده از هر دستگاه بلندگوی هوشمند مانند الکسا یا Google Home اضافه کنید! یا اگر دستورات صوتی را به آینه هوشمند خود اضافه می کنید، به راحتی می توانید به آینه خود بگویید که مواردی را به لیست خرید خود اضافه کند.

مزیت بزرگ داشتن آینه هوشمند در قسمت آشپزخانه شما این است که استفاده زیادی خواهد کرد. برخلاف آینه سرویس بهداشتی که غالباً بسیار بزرگ هستند، شما می توانید یک آینه هوشمند بسیار کوچکتر برای آشپزخانه خود بسازید. یک آینه کوچک هوشمند روی دیوار آشپزخانه شما راهی عالی برای کیفیت آینده نگرانه به خانه شماست.

نصب آینه هوشمند در اتاق نشیمن شما

داشتن آینه در اتاق نشیمن غیر معمول است. اما آینه هوشمند می تواند یک ویژگی شیک باشد. شما می توانید هر سایز مورد نظر خود را به دلخواه خود انتخاب کنید. به عنوان مثال، ممکن است یک آینه کوچک روی دیوار داشته باشید. که اطلاعاتی مانند آب و هوای محلی، آخرین اکران فیلم ها، برنامه تقویم فردا و غیره را نشان می دهد.

از آنجا که اتاق نشیمن شما به طور منظم ترافیک پا و رفت و آمد خانواده را خواهد داشت، مکان خوبی برای تنظیم آینه هوشمند محسوب می شود.

اگر می خواهید آینه هوشمند خود را با یک دستیار صوتی مانند Amazon’s Alexa یا Google Home Assistant تلفیق کنید، متوجه می شوید که استفاده زیادی از آن می کنید!

نکات مربوط به مکان آینه هوشمند

مثالهای بالا باید ایده خوبی در جایی که ممکن است بخواهید آینه هوشمند خود را نصب کنید، به شما ارائه دهد. اگر هنوز کمی مطمئن نیستید، برای کمک به شما در انتخاب بهترین مکان، این نکات را بخوانید:

  1. موقعیت پریز برق: آینه هوشمند شما باید به برق متصل شود. بنابراین مکانی را در نزدیکی پریز برق پیدا کنید.
  2. اندازه آینه: اندازه آینه شما به مکان بستگی دارد. آینه های بزرگ در حمام انتظار می رود، در حالی که آینه های کوچک برای آشپزخانه / محل زندگی مناسب هستند.
  3. ارتفاع آینه: ارتفاع ایده آل برای آینه شما ارتفاع صورت است. باید بتوانید تا آینه بروید و خود را در انعکاس ببینید.
  4. نور مستقیم خورشید: اگر آینه در معرض تابش مستقیم خورشید باشد، ممکن است قابلیت مشاهده محتوای آینه هوشمند شما تحت تأثیر قرار گیرد.
    قبل از این که اندازه آینه را متعهد شوید، سعی کنید جلوه آن را به دیوار نشان دهید. هنگامی که مکانی را انتخاب کردید دیگر نمی خواهید آن را منتقل کنید، بنابراین وقت خود را صرف انتخاب مکان مناسب کنید.

آیا ساخت آینه هوشمند کار سختی است؟

ساخت یک آینه هوشمند می تواند کمتر از یک بعد از ظهر طول بکشد، یا ممکن است چند هفته طول بکشد. این به ویژگی هایی که می خواهید آینه هوشمند شما داشته باشد، اینکه از چه سخت افزاری استفاده می کنید و آینه بزرگی که می خواهید بستگی دارد.

به عنوان مثال، اگر تلفن هوشمند قدیمی دارید، کافی است آن را پشت آینه دو طرفه نصب کرده و یک برنامه آینه هوشمند بارگیری کنید. این یک پروژه آسان است که نیازی به صرف وقت با نرم افزار ندارد.

نصب آینه هوشمند

اگر می خواهید یک آینه هوشمند کوچک و متوسط ​​بسازید، کمی بیشتر تلاش خواهد کرد. شما احتمالاً می خواهید از یک مانیتور به عنوان نمایشگر خود استفاده کنید، بنابراین برای راه اندازی آن به دستگاهی مانند Raspberry Pi نیاز دارید.

اگرچه کار سختی نیست، اگر قبلاً از Raspberry Pi برای پروژه ای مانند این استفاده نکرده اید، کمی دشواری و نکات تازه در یادگیری کار با آن وجود دارد. گام به گام آموزش و مقالات موجود در این وب سایت این کار را آسان می کند ، اما چند مرحله وجود دارد.

هنگام ساخت آینه هوشمند با استفاده از مانیتور به عنوان صفحه نمایش، باید مدتی را به نصب مانیتور روی یک قاب اختصاص دهید. این یک کار کاملاً ساده است حتی اگر قبلاً چنین کاری نکرده باشید.

ساخت و نصب آینه هوشمند بزرگ تر

ساخت یک آینه بزرگ هوشمند واقعاً سخت تر نیست، اما باید در ساخت خود دقت بیشتری داشته باشید. آینه های بزرگ وزن زیادی در پشت خود دارند. بنابراین می خواهید مطمئن شوید که یک قاب محکم ساخته اید و آن را به درستی به دیوار نصب کرده اید. وقت خود را صرف ساخت یک آینه هوشمند بزرگ می کنید.

سخن پایانی گلس مدا

به طور کلی، ساخت آینه هوشمند کاملاً ساده است. اگر از توصیه های این سایت پیروی کنید، هر مرحله را درک می کنید. این یک روش عالی برای ورود به پروژه های Raspberry Pi است و در نهایت می توانید با یک ویژگی خوب برای خانه خود مواجه شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره واتساپی
تماس مستقیم 09123577053