درباره گلس مدا

مجموعه ی شیشه و آینه گلس مدا با بیش از یک دهه سابقه در امر خدمات آینه کاری، شیشه کاری خدمات ویژه ی خود را به صورت اختصاصی ارائه می دهد. برای تماس با گلس مدا کافیست همین حالا با شماره همراه 09123577053 تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت لحظه ای در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما هموطنان عزیز و مهربان می باشد.

 

اطلاعات تماس مجموعه ی گلس مدا به شرح زیر است:

۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳

تهران خیابان هنگام سی متری دوم یا شهید جهان شاه لو، چهارراه تکاوران، تکاوران شمالی، پلاک ۴۷۳

ساعت کاری : ۸ صبح تا ۶ عصر

info@glassmoda.com

برای تماس مستقیم با کارشناسان سایت روی این لینک کلیک کنید.

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

26 ALTUS woodland house PC 380

تعویض پنجره دو جداره در ساختمان های قدیمی

تعویض پنجره دو جداره در ساختمان های قدیمی

استفاده از پنجره های جدید و تعویض آن ها با پنجره های قدیمی می تواند به زیبایی داخلی و آراستگی نمای خارجی ساختمان ها بیافزایند.

تعویض پنجره های فرسوده قدیمی با پنجره های دو جداره از بسیاری از زوایا قابل توجه و مورد اهمیت می باشد.

در برخی موارد تعویض پنجره ها با پنجره های قدیمی بدون نیاز به قاب بندی و آهنکشی می باشد و در همان شاسی های قدیمی قابل اجرا و کار گذاری هستند.

امروزه عایق بندی ساختمان ها به خصوص از سمت درب ها و پنجره ها بسیار مورد اهمیت هستند که در جلوگیری از ورود هوای گرم وسرد و سروصدا موثر واقع می شوند.

 

تعویض پنجره دو جداره در ساختمان های قدیمی

روش تعویض پنجره های دو جداره

به عنوان پنجره های جایگزین می توان از پنجره های دو جداره یو پی وی سی و پنجره های دو جداره آلمینیومی بهره برد چرا که این دو نوع از پنجره های دو جداره تفاوت چندانی با یکدیگر نداشته و از این جهت مناسب تعویض با پنجره های قدیمی هستند که بدون تخریب می توان به اجرای آن ها پرداخت.

در ابتدا برای نصب پنجره دو جداره باید از شر فریم پنجره های قدیمی خلاص شد و آن ها را برش داد تا به یک فضای خالی روی دیوار دست یافت .

پنجره های دو جداره مزایای زیادی نسبت به پنجره های قدیمی دارند از جمله:
  • کاهش میزان سرو صدا
  • کاهش گرما یا سرمای ورودی
  • مقاوم در برابر نور خورشید، باران و گرد و خاک

ضمن اینکه پنجره های دو جداره ساخته شده با پروفیل های یو پی وی سی به قطع عایق کاملی در برابر سرما و گرما و صدا نخواهند بود اما به صورت قابل توجهی از ورود این عوامل به داخل می کاهند.

پنجره های دو جداره ساخته شده با یو پی وی سی بنابر ابعاد، نوع بازشو، نوع یو پی وی سی مورد استفاده، نوع رنگ آمیزی و نوع شیشه های مورد استفاده در ساخت آن پنجره قیمت گذاری می شوند.

 

تعویض پنجره های قدیمی و مزایا

پنجره های دو جداره از نظر شیشه های ایمن و سکوریت و همچنین غیر قابل اشتعال بودن ساختار کلی شان مورد اهمیت واقع شده اند ضمن اینکه یکی از بهترین و سبک ترین گزینه ها برای تعویض با پنجره های آهنی و پوسیده قدیمی هستند.

پنجره های دو جداره در برابر باران و دیگر عوامل محیطی مقاوم بوده و از پروفیل های مختلفی در طرح های متفاوت مثل پروفیل های یو پی وی سی طرح چوب می توان در ساخت آن ها بهره برد و نمایی دلنشین برای ساختمان فراهم ساخت.

به طور معمول پنجره های قدیمی دارای قاب های آهنی یا آلمینیومی بودند که با وجود آن ها و یا با برداشتن آن ها، امکان نصب پنجره های دو جداره جدید می باشد.

تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دو جداره با پروفیل های یو پی وی سی، به عایق بندی، درزگیری و آراستگی هرچه بیشتر ساختمان می افزاید همچنین حدود 80 درصد چارچوب های پنجره های قدیمی پوشش می یابد.

با تعویض پنجره های قدیمی به دو جداره می توان از مواردی مانند صرفه جویی در مصرف انرژی بهره من شد ضمن اینکه این پنجره ها در انواع شیشه های مختلف و مدل های بازشو متنوعی قابل ساخت و اجرا هستند.

علاوه بر این ها پنجره های دو جداره عایق های مناسبی در کاهش میزان صدای ورودی به ساختمان، مقاوم در برابر نفوذ آب و تغییر رنگ در برابر نور خورشید هستند.

این پنجره ها علاوه بر ماندگاری و طول عمر بالا، قابل بازیافت بوده و کمترین آسیب را به محیط زیست خواهند زد.

جمع بندی

به طور کلی تعویض پنجره های دو جداره با پنجره های فرسوده قدیمی در قالب وجود یا عدم وجود قاب های آهنی پنجره های سابق صورت می گیرد.

پنجره های دو جداره عایق های مناسبی در برابر سرما و گرما، صداها و نفوذ آب به داخل هستند که با پروفیل های یو پی وی سی و آلمینیومی که تفاوت چندانی با هم ندارند، تولید و جایگزین پنجره های قدیمی می شوند.

پنجره های جدی درزگیری و آب بندی می شوند و حداکثر تا 80 درصد از چارچوب های قدیمی را پوشش می دهند و به ساختن ظاهری زیبا در ساختمان کمک شایانی خواهند کرد.

قیمت این پنجره های دو جداره بسته به نوع پروفیل یو پی وی سی مورد استفاده، طرح و رنگ یو پی وی سی، ابعاد و نوع بازشدن پنجره ها می باشد.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره واتساپی
تماس مستقیم 09123577053