درباره گلس مدا

مجموعه ی شیشه و آینه گلس مدا با بیش از یک دهه سابقه در امر خدمات آینه کاری، شیشه کاری خدمات ویژه ی خود را به صورت اختصاصی ارائه می دهد. برای تماس با گلس مدا کافیست همین حالا با شماره همراه 09123577053 تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت لحظه ای در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما هموطنان عزیز و مهربان می باشد.

 

اطلاعات تماس مجموعه ی گلس مدا به شرح زیر است:

۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳

تهران خیابان هنگام سی متری دوم یا شهید جهان شاه لو، چهارراه تکاوران، تکاوران شمالی، پلاک ۴۷۳

ساعت کاری : ۸ صبح تا ۶ عصر

info@glassmoda.com

برای تماس مستقیم با کارشناسان سایت روی این لینک کلیک کنید.

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

purple mirror 2

آینه بنفش

آینه بنفش

رنگ بنفش که از مخلوط دو رنگ قرمز و آبی به دست می آید، این  رنگ در دسته معنوی ترین رنگ ها قرار دارد به نوعی که در علم روانشناسی رنگ ها رنگ بنفش به عنوان سمبل عقل و همچنین هماهنگی میان مادیات و معنویات می دانند.

در علم روانشناسی رنگ ها تفاوت چندانی میان رنگ بنفش و ارغوانی قائل نیستند و هر دو را در یک دسته از رنگ ها می دانند.

در مورد رنگ بفش مباحث روانشناسی بسیار بالایی توضیع داده شده است که هدف بر این است که زیبایی و تاثیر پذیری آن را در کنار رنگ سفید دریابیم که می توان از ترکیب این اثر در بغل هم به آینه بنفش اشاره کرد.

 

آینه بنفش

آینه بنفش وجوهی از رنگ بنفش و سفید

در تیمارستان ها و یا مطب های روانشناسان برای کم کردن استرس و ترس بیماران از رنگ بنفش ملایم به کار برده می شود.

علت به کار بردن از رنگ یاسی جهت تعدیل مشغله های که در ذهن درست شده اند و آزار دهنده بوده اند به کار برده می شوند.

چون زمانی که رنگ بنفش را در بغل رنگ سفید قرار می دهند این رنگ سمبلی از خالص بودن و صافی را داشته اند، از این رو بهترین ایده های که می توان در این مکان ها و فضا ها به کار برد استفاده از آینه بنفش یا گل های یاسی که در لیوان شیشه ای پایه بلند قرار دارد، بهره گرفت.

رنگ بنفش در کشور های مقدس نماد های بسیاری پیدا کرده به گونه ای که در فرهنگ چین این رنگ سمبل رویا پردازان و ادیبان بوده است و نشانه هایی همچون عشق و محبت و… در فرهنگ این کشور بوده است.

آینه بنفش در دکوراسیون داخلی
آینه بنفش در دکوراسیون داخلی

کارکرد رنگ بنفش که اشعه ماوراء بنفش مثالی از آن بوده است که در علم رنگ شناسی عاملی برای پاک کردن ترس و شوک های عصبی بوده است.

رنگ بنفش در گرایش های گوناگون زندگی، جلوه خوبی را پدیدار می کند و با دقت کردن به اینکه این رنگ ها در کنار یکدیگر قرار گرفتن اشیاء سرد و گرم گوناگونی که قرار می گیرند زیبایی خاصی را درست می کنند.

 

آینه های بنفش

همه‌ی ما می دانیم که رنگ بنفش از ترکیب دو رنگ قرمز و آبی به وجود می آید و جزو رنگ های آرام بخش و زیبا است که تاثیر روانی خاصی را بر روی انسان می گذارد.

هر رنگی تاثیر روانشناسی خودش را دارد و روانشناسان درباره تاثیر رنگ بنفش نظرات مختلفی دارند. بسیاری معتقد هستند که رنگ بنفش نشان دهنده‌ی عقل می باشد و کسی که به رنگ بنفش علاقه داشته باشد می تواند میان پول و ثروت و امواج ماورایی و معنویات تعادلی را به وجود بیاورد.

اگر رنگ بنفش با رنگ سفید در کنار هم مورد استفاده قرار بگیرند و هماهنگ با هم باشند آینه بنفش را ایجاد می کنند که انصافا دلنواز و چشم گیر می باشد.

 

کاربردهای آینه های بنفش

آینه های بنفش علاوه بر به کار بردن در خانه ها و اداره ها که سبب زیبایی و دلپذیری آن فضا می شود حتی می تواند در جهت بهبود بیماران نیز به کار برده شود که می توان به عنوان ارامبخش از انها نام برد. امکان دارد که در تیمارستان ها نیز از رنگ بنفش به کار برده شود، به عنوان مثال در جلسات تراپی برای آرام کردن ذهن بیمار.

البته گذاشتن ترکیب رنگ های بنفش و سفید درکنار هم زیبایی را دوبرابری را ایجاد می کند و منظره‌ای بس دلنوازی را به وجود می آورد که دل ها را به طرف خود می کشد.

آینه های بنفش ترکیبی از رنگ بنفش در کنار رنگ سفید است و زیبایی خیره کننده ای را در فضا شکل می دهد. البته بنفش بر مبنای فضای جغرافیایی کشورها می تواند معانی گوناگونی داشته باشد. به عنوان مثال در خاور دور می تواند به معنای راستگویی باشد. البته رنگ بنفش در نور در انتهای طیف گسترده‌ای از نور قرار دراد و همه ما درباره اشعه ماورای بنفش می دانیم و از مضراتش آگاه هستیم که طیفی خارج از رنگ بنفش دارد.

 

ترکیب رنگ بنفش با رنگ آبی

رنگ آبی به علت آرامش و احساسی که به بیننده منتقل می کند دوست داشتنی و آرامش بخش بوده.

کنار هم گذاشتن رنگ آبی با رنگ بنفش شادی و آرامشی دو برابری را برای محیط به وجود می آورند از این رو در دکوراسیون داخلی خانه می توان از مخلوطی از این دو رنگ در خانه بهره گرفت.

شاید گفت آینه بنفش را مخلوطی از رنگ بنفش ، سفید بودن آینه و اینکه رنگ آبی آن که به صافی و زلال بودن آب و در عین حال بی رنگ بودن آن دانست شباهت داد.

رنگ بنفش بر خلاف سایر رنگ ها خیلی از رنگ ها ازجمله رنگ قهوه ای، صورتی می تواند به دیزاین منزل شما روح و زیبایی خاصی را می بخشد ، که ترکیب این دو رنگ جداگانه شاهکار های را به ارمغان می آورد.

 

دکوراسیون خیره کننده ای با استفاده از آینه بنفش

جذابیت رنگ بنفش در میان رنگ ها به طرزی بوده است که در کنار همه رنگ ها دارای محبوبیت بسیاری برخوردار است ، قابل توجه کردن می باشد که رنگ بنفش در سال 2017 به عنوان رنگ سال انتخاب شده است و این رنگ بنفش شاه پسند به علت به کار بردن گوناگون از آن در خانه ها و لباس ها و دکورها بوده است.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره واتساپی
تماس مستقیم 09123577053