درباره گلس مدا

مجموعه ی شیشه و آینه گلس مدا با بیش از یک دهه سابقه در امر خدمات آینه کاری، شیشه کاری خدمات ویژه ی خود را به صورت اختصاصی ارائه می دهد. برای تماس با گلس مدا کافیست همین حالا با شماره همراه 09123577053 تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت لحظه ای در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما هموطنان عزیز و مهربان می باشد.

 

اطلاعات تماس مجموعه ی گلس مدا به شرح زیر است:

۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳

تهران خیابان هنگام سی متری دوم یا شهید جهان شاه لو، چهارراه تکاوران، تکاوران شمالی، پلاک ۴۷۳

ساعت کاری : ۸ صبح تا ۶ عصر

info@glassmoda.com

برای تماس مستقیم با کارشناسان سایت روی این لینک کلیک کنید.

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

پروژه شیشه ترنسپرنت

شیشه های ترنسپرنت همانطور که از اسم آن ها پیداست بسیار شفاف هستند که از جهت برچسبی بودن آن ها را می توان به راحتی روی انواع شیشه درب و پنجره ها اجرا کرد. می توانید لوگوی مد نظرتان را روی این ورق های ترنسپرنت چاپ کرده و روی شیشه ها نصب نمایید که این کار بسیار مناسب افرادی است که در عین استفاده از رنگ ها، توانایی و قصد صرف بودجه زیادی برای دفتر کاری و یا محل زندگی خود نیستند. این شیشه ها را در ابعاد مختلف می توان سفارش داد که اکثرا به صورت آماده در اختیار مشتری قرار می گیرند و کاملا مناسب استفاده از داخل و خارج ساختمان هستند. این شیشه ها یا برچسب های ترنسپرنت دارای یک لایه چسبی نازک هستند که توسط آن روی شیشه ها نصب می شوند و ضمن اینکه در برابر عوامل محیطی مقاومند، با شفافیت بالایی که دارند به خوبی نور خورشید را از خود عبور می دهند.

مالک پروژه:
عباس بابایی
نوع پروژه:
شیشه ترنسپرنت
پیمانکار:
گلس مدا
تاریخ:
آبان 1399
زمان:
13 روز

پروژه شیشه ترنسپرنت

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای مشاهده تصاویر پروژه ادامه ی این صفحه را دنبال کنید.

خدمات شیشه ترنسپرنت تهران

بشر پس از سال ها تلاش دریافت که با حرارت دادن اکثر فلزات و ترکیب آن ها با اکسید سنگ های معدنی می تواند شیشه را بدست بیاورد. در گذشته شیشه های رنگی در واقع شیشه های خامی بودند که از یک لایه رنگ در آن ها استفاده می شد ضمن اینکه این رنگ ها از ثبات و پایداری مطلوبی برخوردار نبودند. رفته رفته شیشه های رنگی با تکنولوژی های جدیدتری با ناخالصی های کمتر و با رنگ سازی های اصولی ساخته شدند و در انواع براق، مات و متالیک به بازار عرضه شدند. در واقع شیشه های رنگی بیشترین کاربرد خود را در نوع براق یا لاکوبل دارند که به نوعی مات و مقاوم هستند و در موارد ساختاری زیادی مورد استفاده قرار می گیرند.

شیشه های لاکوبل در حقیقت شیشه های رنگی هستند که غیر قابل دید و شفافیت می باشند و نور از آن ها عبور نمی کند ضمن اینکه با استفاده از یک لایه لمینت در قسمت پشتی، این شیشه ها از مقاومت بالایی برخوردار هستند. شیشه های رنگی دیگری با نام شیشه های ترنسپرنت در بازار موجودند که شفاف بوده و قابلیت عبور نور از خود را دارند اما از مقاومت و استحکام مطلوبی همچون شیشه های لاکوبل برخوردار نیستند. شیشه های ترنسپرنت به عبارتی برچسب های شیشه ای رنگی هستند که روی هر شیشه معمولی قابل چسبندگی و اجرا هستند ضمن اینکه در شفافیت شیشه ها خللی ایجاد نمی کنند. شیشه ها به خصوص شیشه های رنگی امروزه بیشترین استفاده را در ساختمان ها و تغییرات دکوراسیونی دارند.

شیشه یکی از قدیمی ترین عناصر مورد استفاده و ساخته دست بشر می باشد که به وفور در تزئینات بنا ها توسط هنرمندان اسلامی به انجام رسیده است که بازر ترین موارد استفاده آن ها، شیشه های رنگی بوده است. استفاده از شیشه های رنگی در مناطق کویری بسیار رواج داشته چرا که در این مناطق تابش آفتاب در برخی فصول به حدی غیر قابل تحمل و سوزان بوده و برای کاهش این تابش به فضای داخلی از شیشه های رنگی در ساخت درب و پنجره ها استفاده می شده است.

 

راهنمای خرید شیشه ترنسپرنت

انواع شیشه رنگی و شیشه ترنسپرنت

شیشه ها در واقع امکان تولید در کیفیت ها و رنگ های متفاوتی را دارند که اکثر آن ها یادآور شیشه های مشبک و رنگی درب و پنجره های قدیمی برای ما هستند.

شیشه رنگی در گذشته و در ایران بیشترین موارد استفاده را در مناطق کویری مثل یزد داشته چرا که در این مناطق تنوع رنگی طبیعت پایین و خشکی و تابش بیش از حد خورشید به داخل منازل، بسیار طاقت فرسا بوده که با ساخت درب و پنجره هایی با شیشه رنگی هم به القای جلوه های شاد و رنگی و هم در کاهش ورود نور خورشید به داخل موثر بودند.

امروزه شیشه های رنگی با افزودن لایه ای از رنگ به شیشه تولید می شدند در عین حال که در زمان های گذشته که با اضافه کردن اکسید سنگ های معدنی به مواد خام شیشه، پروسه ای زمان بر را طی می کردند تا به شیشه هایی از رنگ های مختلف دست پیدا کنند که این شیشه ها از ثبات رنگی مطلوبی برخوردار نبودند. شیشه های رنگی امروزی با کیفیت و ثبات رنگی مطلوب و همچنین با عبور مناسب نور خورشید از خود، بسیار مورد توجه هستند.

شیشه های رنگی در انواع مختلفی در بازار موجودند که شامل:
  • شیشه های رنگی لاکوبل
  • شیشه های ترنسپرنت

در حقیقت شیشه های رنگی لاکوبل از مقاومت بالایی در برابر ضربه و حرارت برخوردارند ضمن اینکه ظاهر براق و مورد توجهی نیز دارند. شیشه های ترنسپرنت در واقع بسیار شفاف و سبک هستند که گزینه های مناسبی برای استفاده در درب ها و پنجره ها می باشند. به عبارت دیگر شیشه های ترنسپرنت نوعی برچسب مقاوم هستند که توانایی چاپ طرح های مختلف روی آن ها وجود دارد. شیشه های ترنسپرنت را می توانید با طرح های مختلفی در قالب لیبل و یا برچسب های روی شیشه ها و در ابعاد مختلف سفارش دهید.

 

راهنمای شیشه ترنسپرنت

شیشه های ترنسپرنت همانطور که از اسم آن ها پیداست بسیار شفاف هستند که از جهت برچسبی بودن آن ها را می توان به راحتی روی انواع شیشه درب و پنجره ها اجرا کرد. می توانید لوگوی مد نظرتان را روی این ورق های ترنسپرنت چاپ کرده و روی شیشه ها نصب نمایید که این کار بسیار مناسب افرادی است که در عین استفاده از رنگ ها، توانایی و قصد صرف بودجه زیادی برای دفتر کاری و یا محل زندگی خود نیستند. این شیشه ها را در ابعاد مختلف می توان سفارش داد که اکثرا به صورت آماده در اختیار مشتری قرار می گیرند و کاملا مناسب استفاده از داخل و خارج ساختمان هستند. این شیشه ها یا برچسب های ترنسپرنت دارای یک لایه چسبی نازک هستند که توسط آن روی شیشه ها نصب می شوند و ضمن اینکه در برابر عوامل محیطی مقاومند، با شفافیت بالایی که دارند به خوبی نور خورشید را از خود عبور می دهند.

از شیشه های ترنسپرنت در موارد مختلفی از جمله:
  • نصب برچسب علائم و طرح ها بر سطوح مختلف
  • تبدیل شیشه های درب و پنجره به شیشه های رنگی
  • در خودروسازی
  • تبلیغات و…؛ استفاده می شود.

شیشه ها متریال های بسیار قدیمی و ساخته دست بشر هستند که طی گذر زمان و با پیشرفت صنایع به شکل های مختلفی در اختیار ما قرار گرفته اند. شیشه های رنگی از عناصری بودند که پس از ظهور اسلام به شدت در ایران رواج پیدا کردند و در مناطق کویری برای کاهش نور ورودی به منازل، از آن ها در ساخت درب و پنجره ها استفاده می شده.

شیشه های رنگی در دو نوع کلی لاکوبل و ترنسپرنت در بازار موجودند که شیشه های لاکوبل به علت مقاومت و استحکام بالا در موارد زیادی کاربرد دارد در صورتیکه شیشه های ترنسپرنت تنها در تزئینات درب و پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرند. شیشه های ترنسپرنت در واقع برچسب های سبک و بسیار شفافی هستند که از مقاومت مطلوبی برخوردارند و توسط لایه چسبی روی سطوح اجرا می شوند علاوه بر این قابلیت اجرای چاپ نیز در آن ها وجود دارد که می توان طرح ها و لوگو های مختلفی را بر آن ها اجرا کرد. شیشه های ترنسپرنت در موارد ی همچون ساخت درب و پنجره و تبلیغات کاربرد دارند.

 
جمع بندی

شیشه های ترنسپرنت بسیار سبک هستند و از چسبی مقاوم برخوردار هستند که در برابر عوامل محیطی و آب باران به شدت مقاوم هستند و هیچ سوئ اثری در مقابل شیشه ها نخواهند داشت به همین دلیل گزینه مناسبی  در جهت استفاده بر شیشه های درب و پنجره شناخته می شوند.

کلمه ترنسپرنت در معنای شفاف و واضح بیان می شود به علاوه که شیشه های ترنسپرنت قابلیت اجرای هرگونه طرحی را دارا هستند و می توانید قبل از سفارش طرح مد نطرتان را با کاشناسان فروش گلس مدا در میان گذاشته تا روی برچسب های شما اجرا و بر شیشه های شما نصب گردد.

شیشه های ترنسپرنت در حالات آماده نیز موجود می باشد ضمن اینکه با وضوح بالایی نور را از خود عبور داده و روشنایی را به فضای داخلی دعوت می کند.

از برچسب های ترنسپرنت در موارد دیگری به غیر از تزئینات پنجره ها نیز استفاده می شود برای مثال به عنوان برچسب های راهنمایی بر روی شیشه های ادارات و مراکز و همچنین در اجرای شیشه های رنگی خودروها( شیشه دودی).

شیشه های رنگی نقش زیادی در تغییرات دکوراسیون های داخلی و نمای خارجی ساختمان ها ایفا می کنند برای مثال از شیشه های رنگی لاکوبل به عنوان تزئینات و دیوار پوش های داخلی، ویترین فروشگاه ها، نرده پله ها و تراس، ساخت قفسه ها و شلف و …. استفاده می شوند ضمن اینکه از برچسب های ترنسپرنت در بهبود نمای خارجی ساختمان و رنگی کردن شیشه ها بدون تعویض های هزینه بر شیشه و غیره می توان بهره برد چرا که این برچسب ها از مقاومت بالایی در برابر آب و روطوبت و حرارت برخوردارند، به راحتی نصب و حمل و با حداقل هزینه اجرا می شوند.

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
مشاوره واتساپی
تماس مستقیم 09123577053