درباره گلس مدا

مجموعه ی شیشه و آینه گلس مدا با بیش از یک دهه سابقه در امر خدمات آینه کاری، شیشه کاری خدمات ویژه ی خود را به صورت اختصاصی ارائه می دهد. برای تماس با گلس مدا کافیست همین حالا با شماره همراه 09123577053 تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت لحظه ای در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما هموطنان عزیز و مهربان می باشد.

 

اطلاعات تماس مجموعه ی گلس مدا به شرح زیر است:

۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳

تهران خیابان هنگام سی متری دوم یا شهید جهان شاه لو، چهارراه تکاوران، تکاوران شمالی، پلاک ۴۷۳

ساعت کاری : ۸ صبح تا ۶ عصر

info@glassmoda.com

برای تماس مستقیم با کارشناسان سایت روی این لینک کلیک کنید.

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

خدمات آینه سبز تهران

خدمات آینه سبز در شهر تهران در مناطق زیر انجام می پذیرد؛ برای اطلاعات بیشتر با شماره ی ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

خدمات آینه سبز تهران

آینه ها بهترین انتخاب به عنوان ابزار دکوراتیو برای معماری های داخلی هستند که ضمن زیبایی ظاهری ایجاد شده توسط آن ها، می توان در قالب های کاربردی نیز مانند گذشته از آن ها بهره برد. آینه ها بزرگترین مزیت را درطراحی دکوراسیون های داخلی دارند و آن بزرگ تر جلوه دادن محیط و ایجاد یک توهم بزرگ نمایی در فضا است که با انعکاس نور در آینه ها به وجود خواهد آمد. آینه های دکوراتیو امروزه در انواع طرح ها و رنگ ها در بازار عرضه می گردند که یکی از پر آرامش ترین این آینه ها، آینه های سبز هستند.

آینه های سبز از منظر کارشناسان روانشناسی از اهمیت ویژه ای برخوردارند چرا که با انعکاس نور و تصاویر به رنگ سبز که رنگی آرامش بخش می باشد، به افزایش انرژی افراد در محیط ضمن افزایش تمرکز و بازده کاری در آن ها می شود. رنگ سبز یکی از محبوب ترین رنگ ها در بین عوام می باشد چرا که این رنگ با ایجاد احساس سرزندگی و نشاط می تواند به تمرکز بیشتر و آرامش روانی افراد کمک شایانی داشته باشد. رنگ ها در زندگی افراد نقش به سزایی دارند ضمن اینکه استفاده از رنگ های آرامش بخش و خنثی در محیط زندگی و کاری و دور شدن از دغدغه های زندگی به انسان کمک می کنند.

استفاده از گل ها و گیاهان آپارتمانی سبز در کنار آینه ها سبز به روح بخشی به فضا کمک کرده و جلوه بی نظیری را ارائه خواهند داد که موجب می شوند تا توجهات زیادی به سوی آن ها روانه گردد. همچنین تحقیقات روانشناختی بر افراد نشان داده که ضمن افزایش تمرکز و روحیه بخشی به افراد، بر میزان خلاقیت آن ها نیز تاثیر مستقیمی دارد که صاحبان مشاغل را در استفاده از آینه های دکوراتیو سبز در محیط های کاری ترغیب می کند.

آینه های رنگی در واقع از یک لایه رنگ افزوده شده به شیشه تشکیل می شود و در قسمت پشتی شیشه ها از جیوه اندود کردن و رنگ سفید استفاده می شود. رنگ ها در روحیه افراد تاثیر مستقیمی دارند و استفاده از رنگ ها را می توان با وسایل دکوراتیو و تزئینات رنگارنگ به فضای داخلی برد از جمله استفاده از دیوارپوش های رنگی، لامپ ها، مجسمه ها و آینه کاری های زیبا و رنگی در محیط.

آینه های سبز در ابعاد مختلف، با فریم های گوناگون با توجه به دکوراسیون های کلاسیک و مدرن در بازار قابل سفارش و اجرا هستند. قیمت آینه ها عمدتا بر مبنای ابعاد آن ها که در قواره های جام و یا قطعات کوچک آینه کاری می باشند محاسبه می گردند علاوه بر این طراحی و تراش کاری برآینه ها نیز هزینه هایی را اضافه بر قیمت ابعاد و کیفیت شیشه، متحمل می شود.

آینه های سبز با فریم های مختلف کلاسیک و مدرن نیز به فروش می رسند که این امر شما را در حمل آینه های دکوراتیو حین خانه تکانی و اسباب کشی ها یاری می کند. آینه های سبز علاوه بر زیبایی ظاهری در ایجاد احساس آرامش به افراد کمک خواهند کرد.

 

راهنمای خرید آینه سبز

آینه سبز

آینه های رنگی یکی از انواع آینه های دکوراتیوی هستند که بسیار مورد توجه و استقبال مردم قرار دارند. این آینه ها به علت دارا بودن رنگ های چشمگیر، در ایجاد جلوه  منحصر به فرد در دکوراسیون داخلی بسیار کمک می کند. آینه سبز یکی از آینه های رنگی دکوراتیو است که محبوبیت زیادی نسبت به همتایان رنگی خود دارد. این رنگ به علت ایجاد احساس سرزندگی و شادابی در فضا و افزایش روحیه افراد بسیار مناسب فضاهای کاری و یا منازل است چرا که با بازتابندگی نور به رنگ آرامش بخشی همچون رنگ سبز  به افزایش تمرکز و آرامش روانی افراد حاضر در محیط کمک خواهد کرد. در واقع آینه های رنگی از فرآیندی تولید می شوند که طی آن به لایه بازتابنده نور در آینه موادی از اکسید فلزات خاص و رنگ افزوده می گردد تا نور به صورت رنگی در این آینه ها بازتاب داشته باشد.

آینه های سبز نیز به همین روش تولید می شوند. استفاده از آینه های سبز در محیط داخلی به خصوص در ادارات و اتاق های کار باعث ایجاد انگیزه بیشتر و افزایش راندمان کاری همچنین به جلب مشتری نیز کمک می کند. استفاده از آینه های رنگی خصوصا رنگ سبز با ایجاد حس طراوت و شادابی به آرامش روانی افراد و دوری از دغدغه ها و نامعادلات زندگی روزمره کمک خواهد کرد.

 

خرید آینه سبز

آینه های رنگی در انواع و اقسام طرح ها قابل ساخت، سفارش و نصب هستند از جمله:
 • گرد، مستطیل و مربع
 • جورچین
 • طرح های هندسی و اسلیمی از جمله لوزی و شمسه و …

استفاده از انواع طرح های آینه کاری با آینه های سبز و رنگی می تواند به تغییرات چشمگیری در فضای اداری و مسکونی شما منجر شود. آینه های سبز در هر نوع دکوراسیونی مورد استفاده هستند که تنها باید به شکل و طرحی که با توجه به سلیقه شما و دکوراسیون تان مورد نظر هست، سفارش داده شوند.

استفاده از رنگ هایی در تناژ خود رنگ سبز و یا سفید نیز در کنار این آینه ها به جلوه بیشتر دکوراسیون کمک خواهد کرد. یکی دیگر از فاکتور های مورد توجه در نصب آینه سبز و حتی طرح سفارشی شما موثر خواهد بود، محل قرار گیری آینه است. بهترین موقعیت قرار گیری آینه های رنگی در راستای پنجره ها و یا جاییست که بیشترین مقدار بازتاب نور را داشته باشند ضمن اینکه استفاده از گیاهان سبز در مکانی که بازتاب تصویر آن ها در آینه تان مشخص باشد، بسیار مناسب خواهد بود.

در هنگام خرید و تحویل آینه ها باید به سلامت کامل قطعات آینه و یا ایمنی و تمیزی کار پس از نصب آینه ها توجه داشت و در صورت وجود مشکلی، آن را با نصاب آینه و یا مسئول تحویل بازگو کرد. آینه ها با انعکاس نور به رنگ آرام بخش سبز و همچنین بازتاب تصویر گیاهان و گل ها به افزایش روحیه افراد حاضر در محیط کمک شایانی خواهند کرد. رنگ ها تاثیرات مستقیمی بر تمرکز و تفکرات انسان دارند علاوه بر آن نور نیز به افزایش انرژی و نشاط افراد کمک می کند که ترکیب این دو در کنار یکدیگر معجزه می کند.

استفاده از رنگ ها در محیط زندگی و یا کاری به افزایش بازده کاری و تمرکز افراد کمک خواهد کرد که ترکیب این رنگ ها با بازتاب نور به افزایش راندمان کاری و جلب مشتری کمک می کن. استفاده از آینه ها در اشکال و رنگ های مختلف به افزایش روحیه و انرژی در افراد منجر می گردد. زندگی روزمره پر ازتنش ها و دغدغه هایی است که باید به کاهش این احساسات و سرکوب آن ها برای انگیزه گرفتن و ادامه بپردازیم. این کار با یک تغییر کوچک و جزئی در دکوراسیون منزلتان و استفاده از آینه های سبز در کنار گیاهان سبز آپارتمانی به انجام برسانید و از تاثیرات ترکیب نور و رنگ در زندگی تان بهره مند شوید.

 

نقش آینه سبز در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

براساس معنای مندرج در لغت نامه، دکوراسیون های داخلی عبارت اند از: هماهنگ سازی طراحی شده برای نشان دادن رنگ‌ها و اثاثیه و دیگر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به شکل هنرمندانه معنای لغت دکوراسیون داخلی می باشد.

با این حساب همه ما وقتی که منزل خود را تزئین و درمورد بهترین نحوه چیدمان مبلمان خانه مان فکر می كنیم، نقش یک دکوراتور داخلی را ایفا می کنیم. با این حساب، دکوراسیون داخلی مانند دیگر هنرها، دارای سبک و ریزه‌کاری ‌های گوناگونی می باشد که براساس ذوق و نیازهای دوران، دستخوش تغییر می کنند. دکوراسیون داخلی مثل سایر هنرهای دیگر دارای سبک و سیاق و اصولی می باشد که براساس ذوق و نیازهای هر دوره، دستخوش دچار تغییر می شوند. دکوراسیون داخلی مربوط می باشد به هنر و علم و ایجاد یک فضای داخلی که برای کاربرانش به نظر زیبایی شناختی خوشایند و به نظر کاربری مفید می باشد. دکوراسیون داخلی از سبک ها و گرایش های گوناگونی تبعیت می کند و آنها را با هم فراهم می کنند تا سبک شخصی کاربر را نشان بدهند. به تعبیری دیگر دکوراسیون داخلی به این می پردازد که چطور می توان یک پلان آزاد را با مبلمانی که تکمیل کننده فضا می باشد و یا با دکوری که جلوه کننده است، جفت و جور کرد و یا این که حالت یک فضا را با نورپردازی و پوششش دیوار دستخوش تغییر داد.

 

انواع سبک ها در طراحی دکوراسیون داخلی
 1. سبک کشور مراکش در طراحی دکوراسیون داخلی
 2. سبک کشور ژاپن در طراحی دکوراسیون داخلی
 3. سبک کشور چین در طراحی معماری داخلی
 4. سبک کشور مصر در طراحی داخلی
 5. سبک کشور هند در طراحی دکوراسیون داخلی
 6. سبک کشور فرانسه در طراحی معماری داخلی
 7. سبک کشور سوئد در طراحی داخلی
 8. سبک کشور اسپانیای در طراحی دکوراسیون داخلی منزل
 9. سبک کشور انگلیس در طراحی داخلی

 

استفاده از آینه سبز در دکوراسیون

رنگ سبز معمولا از رنگ های محبوب مردم در انتخاب عناصر دکوراسیون داخلی شناخته می شود. این رنگ با القای احساس آرامش و شادی میتواند محیط را به فضایی مطبوع و دلچسب تبدیل کند. همینگونه که انسان ذاتا علاقمند به استفاده از این رنگ در لباس ها تا بهره گیری در طراحی دکوراسیون می باشد. صنعت شیشه سازی امروزه با تولید شیشه ها و آینه های رنگی به این علاقه انسان ها پاسخ راسخی داده است.

یکی از این شیشه و آینه ها، آینه سبز هستند. طی این فرایند به شیشه ها رنگ سبز افزوده می شود. این رنگ سبز به لایه بازتابنده نور در اینه ها اضافه میگردد. بهره گیری از اینه های سبز در کنار المان هایی مثل گیاهان سبز اپارتمانی، میتواند فضای زیبایی را به ارمغان بیاورد. آینه های سبز با بازتاب نور به رنگ سبز حتی در کنار دیوارهای ساده سفید هم به اتاق روح تازه ای میبخشد.

 

مزایای استفاده از آینه سبز

آینه های رنگی علاوه بر جنبه تزئینی در دکوراسیون میتوانند جنبه های درمانی نیز به همراه داشته باشند. مطالعات نشانگر این است که آینه ها با رنگ های خاص برای افزایش کارایی مغز و شکوفایی استعداد ها موثر میباشد.

بطور مثال استفاده از رنگ سبز:

 • در بالا بردن خلاقیت های فردی
 • افزایش تمرکز و تفکر
 • در بالا بردن راندمان کاری در ادارات و اتاق های کار
 • ایجاد حس سرزندگی و نشاط و انگیزه

بسیار موثر است. استفاده از آینه های سبز در دکوراسیون منزل و ادارات و بخصوص مطب های روانشناسی، با القای احساس ارامش به افراد در متمرکز شدن فکر انها کمک میکند. رنگ سبز همیشه زیبایی و نشاط را به همراه خود خواهد داشت. از همین رو بکارگیری این رنگ در مکانهای عمومی مثل لابی ها و اتاق های انتظار نیز مورد توجه است.

 

تاثیر آینه سبز در دکوراسیون داخلی

آینه ها ی سبز رنگ یکی از المان های سبز رنگی می باشد که می تواند در محیط های داخلی استفاده شود. آینه های سبز با ایجاد حس طراوت و تازکی سبب رشد و ارتقا شخصیت فردی در انسان ها می شود. انسان هرگز از تماشا کردن رنگ سبز احساس خستگی نمی کند. شما  اگر علاقمند به ایجاد یک تغییر در دفتر کار خود یا حتی اتاق کار خود هستید می توانید از آینه های سبز به کار ببرید.

قدیمی ترین نمادهای آینه در دنیا متعلق به 6000 سال قبل می باشد که با به کار بردن از صیقل دهی سنگ های آتشفشانی مثل سنگ آبسیدین، بشر توانست بازتابی از تصاویر را کسب کند. تاریخچه قدیمی ترین آینه در ایران به 2500 سال قبل یعنی عصر هخامنشیان بر می گردد که با به کار بردن از فلزات صیقل داده شده آینه هایی برای بازتاب تصاویر شکل داد. آینه در گذشته حس زیبا پسندی را در انسان بهبود می بخشند. در قرن دوازدهم میلادی با کشف بازتاب نور توسط لایه بازتابنده در شیشه، بشر توانست قادر به تولید آینه هایی با کیفیت بالا نسبت به آینه های فلزی بشود. با رواج آینه های شیشه ای کم کم جای خودش را در هنر دکوراسیون داخلی پیدا کرد.

 

آینه سبز در شهر تهران

 • آینه سبز ازگل
 • آینه سبز اقدسیه
 • آینه سبز الهیه
 • آینه سبز اوین
 • آینه سبز باغ فردوس
 • آینه سبز تجریش
 • آینه سبز دارآباد
 • آینه سبز درکه
 • آینه سبز دربند
 • آینه سبز زعفرانیه
 • آینه سبز فرمانیه
 • آینه سبز فرشته
 • آینه سبز قیطریه
 • آینه سبز کامرانیه
 • آینه سبز محمودیه
 • آینه سبز ولنجک
 • آینه سبز نیاوران
 • آینه سبز اختیاریه
 • آینه سبز پاسداران
 • آینه سبز دروس
 • آینه سبز دولت
 • آینه سبز دیباجی
 • آینه سبز جردن
 • آینه سبز ولیعصر
 • آینه سبز سیدخندان
 • آینه سبز ظفر
 • آینه سبز قلهک
 • آینه سبز ونک
 • آینه سبز میرداماد

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مشاوره واتساپی
تماس مستقیم 09123577053