درباره گلس مدا

مجموعه ی شیشه و آینه گلس مدا با بیش از یک دهه سابقه در امر خدمات آینه کاری، شیشه کاری خدمات ویژه ی خود را به صورت اختصاصی ارائه می دهد. برای تماس با گلس مدا کافیست همین حالا با شماره همراه 09123577053 تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت لحظه ای در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما هموطنان عزیز و مهربان می باشد.

 

اطلاعات تماس مجموعه ی گلس مدا به شرح زیر است:

۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳

تهران خیابان هنگام سی متری دوم یا شهید جهان شاه لو، چهارراه تکاوران، تکاوران شمالی، پلاک ۴۷۳

ساعت کاری : ۸ صبح تا ۶ عصر

info@glassmoda.com

برای تماس مستقیم با کارشناسان سایت روی این لینک کلیک کنید.

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

خدمات شیشه سندبلاست تهران

خدمات شیشه سندبلاست تهران

خدمات شیشه سندبلاست در شهر تهران در مناطق زیر انجام می پذیرد؛ برای اطلاعات بیشتر با شماره ی ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

خدمات شیشه سندبلاست در تهران

شیشه هایی با نام سند پلاست شناخته می شوند که طی فرآیندی با نام  سندبلاست کردن، حکاکی شده ضمن اینکه از مقاومت و محبوبیت بالایی نیز برخوردارند.

فرآیند سند بلاست کردن این امکان را می دهد که بر روی برخی شیشه های باکیفیت که از توانایی مقاومت در برابر فشار بهره مند هستند مانند شیشه های سکوریت، طرح ها و لوگوهای مد نظر افراد و صاحبان مشاغل بر روی شیشه ها حکاکی شوند.

در واقع فرآیند سند بلاست کردن برای مات شدن کل شیشه نیز به کار گرفته می شود و این امر موجب می شود که دید به فضای داخلی اتاق محدود شود ضمن اینکه شیشه های سند بلاست به راحتی برای ساخت پارتیشن ها نیز به کار گرفته می شوند.

شیشه سند بلاست بیشترین کاربرد را در مشاغل و صنایع داشته چرا که ضمن مقاومت مطلوب این شیشه ها در برابر ضربه به علت استفاده از شیشه های سکوریت در پایه ساختار آن ها، در مکان های پرتردد قابل استفاده هستند که این مزیت بزرگی درباره این نوع از شیشه ها می باشد.

شیشه های سند بلاست کاربرد های فراوانی دارند بطور مثال در منازل به عنوان کابین های دوش حمام، شیشه های بین کابینتی، شیشه سرویس های بهداشتی و پنجره سایر قسمت ها همچنین در ادارات و بین مشاغل نیز  محبوبند چرا که به عنوان پارتیشن بندی بخش های مختلف و ساخت ویترین و طبقه های فروشگاه ها بسیار کاربردی هستند.

اکثر شیشه های سندبلاست که با شیشه هایی غیر از سکوریت ساخته می شوند با یک لایه لمینت پوشانده شده تا در برابر ضربه و شکست مقاوم شوند.

ضمن اینکه در سفارش شیشه های سند بلاست این امکان وجود دارد که شما طرح مورد نظر خودتان را که توسط نرم افزار های دیجیتالی و حتی به دست افراد روی کاغذ طراحی شده است، به کارشناسان فروش ارائه کرده و شیشه سند بلاست تان را با طرح مورد نظرتان تحویل خواهید گرفت.

بیشترین کاربرد شیشه های سند بلاست در مشاغل در جهت تبلیغات و جذب مشتری به واسطه درب و پنجره ها، ویترین ها وغیره می باشد.

نوع دیگری از شیشه های سند بلاست نیز در بازار موجودند که با نام ساتینا شناخته می شوند.

شیشه های ساتینا تماما مات بوده و غیر قابل حکاکی لوگو یا طرح می باشند اما از منظر شستشو و تمیز کاری، شیشه های ساتینا بسیار راحت تر از شیشه های حکاکی شده سند بلاست شسته می شوند.

این نکته قابل توجه می باشد که شیشه های سند بلاست به دلیل ایجاد طرح ها تنها در قسمت های حکاکی شده آن هم در صورت وجود لک های چربی به سختی شسته می شوند و در برابر لک های دیگر مانند سایر شیشه ها مورد شستشو قرار می گیرند.

شیشه های سند بلاست پس از ثبت سفارش که شامل انتخاب و یا ارائه طرح به کارشناسان فروش، انتخاب نوع شیشه و ابعاد و کاربری مورد نظر مشتری، توسط کارخانه آماده ، شستشو و به محل مورد نظر ارسال می گردند که در تهران نصب و حمل این شیشه ها به عهده شرکت ارائه کننده خدمات شیشه گلس مدا می باشد که در نهایت هزینه آن نیز در فاکتور نهایی محاسبه می گردد.

 

راهنمای خرید شیشه سند بلاست

سندبلاست

سندبلاست کردن شامل فرآیند شن پاشی روی شیشه می شود که در نهایت از این فرآیند شیشه ای با طرح خاص یا به صورت ساده و مات در اثر پاشش دانه های شن، تحویل داده می شود. در حقیقت شیشه ها تحت پاشش عواملی مثل دانه های ریز شن یا ماسه، پوست گردو یا نارگیل و… در اتاقک شن پاشی قرار می گیرند و عملیات سند بلاست بر آن اجرا می گردد. طرح های مورد نظر مشتری یا به صورت طراحی خود فرد و یا طرحی آماده از کاتالوگ ها، توسط دستگاه چاپ می شود و به صورت یک برچسب روی شیشه قرار می گیرد. در واقع در قسمت هایی که برچسب طرح قرار می گیرد، فرآیند سند بلاست انجام می پذیرد و بسته به میزان و شدت پاشش مواد روی شیشه طرح مورد نظر با تراکم متفاوتی روی شیشه اجرا می شود.

شیشه های سند بلاست موارد استفاده متعددی علاوه بر کاربردهای صنعتی دارند که شامل:

که شما می توانید با اجرای یک طرح خاص و یا به صورت کاملا ساده از شیشه های سند بلاست بهره ببرید. این شیشه ها با پوشش لایه محافظ لمینتی کاملا ایمن و سکوریت هستند و مناسب مکان های پر تردد نیز می باشند که این لایه لمینت شیشه را در برابر ضربه و شکست یک باره آن ها مقاوم می سازد. در شیشه های سند بلاست در مکان هایی که طرح ایجاد شده، دید کاملا محدود می شود و این شیشه ها را برای پارتیشن بندی و حتی شیشه های پنجره ها نیز مناسب می سازد. فرآیند سند بلاست امکان دارد کمی زمان بر باشد اما شیشه ای با طرح های سه بعدی و زیبا به شما ارائه خواهد کرد که از مقاومت مطلوبی نیز برخوردارند.

خرید سند بلاست

شیشه های سند بلاست در میان انواع شیشه ها به پرکاربردترین به خصوص در زمینه های صنعتی به شمار می روند. این شیشه ها با قابلیت اجرای انواع طرح به خصوص لوگو و نام شرکت های تجاری، بسیار مورد توجه صاحبان مشاغل هستند. این طرح ها به صورت برچسب چاپی در کارخانه و در ابعاد شیشه چاپ می شوندو روی شیشه قرار می گیرند تا عملیات سند بلاست بر آن ها صورت پذیرد. سند بلاست در واقع به یک روش حکاکی روی شیشه ها و آینه ها شناخته می شود که طی آن طرح های سه بعدی و هیجان انگیزی را به شیشه القا خواهند کرد. سند بلاست در حقیقت برای دو کار روی شیشه صورت می گیرد:اول برای زدودن هر چیزی از روی سطح شیشه اگر به آن چسبیده باشد؛ دوم برای حکاکی و ایجاد طرح و کلمات روی آن.

شیشه های سند بلاست شده در مجاورت مایعات یا جامدات چربی، به سختی شسته و پاک می شوند. نوعی از شیشه های مات و سند بلاست شده در بازار موجودند که به ساتینا معروفند و از نظر شسشتشو نسبت به شیشه های زرح دار و حکاکی شده متفاوتند و بسیار راحت شسته می شودند. در واقع این شیشه ها از نظر ظاهری شبیه به شیشه های سند بلاست هستند  اما در واقع این شیشه ها فقط مات و ساده هستند و قابلیت حکاکی روی آن ها وجود ندارد. این شیشه ها معمولا به صورت سکوریت شده در موارد دیگری به کار گرفته می شوند چرا که شیشه های ساتینا از مقاومت بسیار کمی در برابر ضربات برخوردارند.

جمع بندی

شیشه ها در انواع مختلفی در بازار موجودند که یکی از آن ها شیشه های سند بلاست هستند. در حقیقت این شیشه ها تحت فرآیند سند بلاست  شدن به صورت های کاملا مات و یا در طرح های مختلفی حکاکی می شوند. حکاکی از طریق سند بلاست باعث ایجاد یک طرح سه بعدی روی شیشه ها می شود که جلوه خاصی به آن ها می دهد. شیشه های سند بلاست در دو نوع ساتینا و سند بلاست حکاکی شده در بازار موجودند که این شیشه ها در نوع ساتینا سکوریت شده و در موارد کمی کاربرد دارند در صورتیکه شیشه های حکاکی شده سند بلاست در انواع کاربردهای صنعتی و مسکونی قابل اجرا هستند. شیشه های سند بلاست در پارتیشن بندی ها، کابین دوش حمام، درب راهرو و اتاق ها و… مورد استفاده اند.

 

خدمات شیشه سندبلاست در شهر تهران

 • شیشه سند پلاست ازگل
 • شیشه سند پلاست اقدسیه
 • شیشه سند پلاست الهیه
 • شیشه سند پلاست اوین
 • شیشه سند پلاست باغ فردوس
 • شیشه سند پلاست تجریش
 • شیشه سند پلاست دارآباد
 • شیشه سند پلاست درکه
 • شیشه سند پلاست دربند
 • شیشه سند پلاست زعفرانیه
 • شیشه سند پلاست فرمانیه
 • شیشه سند پلاست فرشته
 • شیشه سند پلاست قیطریه
 • شیشه سند پلاست کامرانیه
 • شیشه سند پلاست محمودیه
 • شیشه سند پلاست ولنجک
 • شیشه سند پلاست نیاوران
 • شیشه سند پلاست اختیاریه
 • شیشه سند پلاست پاسداران
 • شیشه سند پلاست دروس
 • شیشه سند پلاست دولت
 • شیشه سند پلاست دیباجی
 • شیشه سند پلاست جردن
 • شیشه سند پلاست ولیعصر
 • شیشه سند پلاست سیدخندان
 • شیشه سند پلاست ظفر
 • شیشه سند پلاست قلهک
 • شیشه سند پلاست ونک
 • شیشه سند پلاست میرداماد

راهنمای خرید شیشه سندپلاست

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مشاوره واتساپی
تماس مستقیم 09123577053