درباره گلس مدا

مجموعه ی شیشه و آینه گلس مدا با بیش از یک دهه سابقه در امر خدمات آینه کاری، شیشه کاری خدمات ویژه ی خود را به صورت اختصاصی ارائه می دهد. برای تماس با گلس مدا کافیست همین حالا با شماره همراه 09123577053 تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت لحظه ای در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما هموطنان عزیز و مهربان می باشد.

 

اطلاعات تماس مجموعه ی گلس مدا به شرح زیر است:

۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳

تهران خیابان هنگام سی متری دوم یا شهید جهان شاه لو، چهارراه تکاوران، تکاوران شمالی، پلاک ۴۷۳

ساعت کاری : ۸ صبح تا ۶ عصر

info@glassmoda.com

برای تماس مستقیم با کارشناسان سایت روی این لینک کلیک کنید.

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

پروژه آینه کاری منزل

آینه یکی از بهترین ابزارها برای تزئین خانه است. برای داشتن خانه ای مدرن و شیک سعی کنید در قسمت های مختلف خانه از آینه استفاده کنید. به عنوان مثال، استفاده از آینه در اتاق خواب، علاوه بر ضرورت، باعث شیک شدن اتاق و داشتن یک اتاق زیبا نیز می شود. آینه های دکوراتیو یا تزئینی بهترین آینه برای خانه هستند. این آینه ها معمولاً در اتاق نشیمن بالای مبل قرار می گیرند تا خانه زیبا شود و توجه همه را به خود جلب کند. امروزه دکوراسیون داخلی منزل در صنعت معماری از اهمیت بسیاری برخوردار است به طوری که کلیه طراحان داخلی بدنبال ایده ای نوین و ابتکاری برای طراحی دکوراسیون منزل زیبا هستند.

مالک پروژه:
رضا زمردیان
نوع پروژه:
آینه کاری
پیمانکار:
گلس مدا
تاریخ:
مهر 1399
زمان:
11 روز

پروژه آینه کاری منزل

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای مشاهده تصاویر پروژه ادامه ی این صفحه را دنبال کنید.

پروژه آینه کاری منزل

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

آینه یکی از بهترین ابزارها برای تزئین خانه است. برای داشتن خانه ای مدرن و شیک سعی کنید در قسمت های مختلف خانه از آینه استفاده کنید. به عنوان مثال، استفاده از آینه در اتاق خواب، علاوه بر ضرورت، باعث شیک شدن اتاق و داشتن یک اتاق زیبا نیز می شود. آینه های دکوراتیو یا تزئینی بهترین آینه برای خانه هستند. این آینه ها معمولاً در اتاق نشیمن بالای مبل قرار می گیرند تا خانه زیبا شود و توجه همه را به خود جلب کند. امروزه دکوراسیون داخلی منزل در صنعت معماری از اهمیت بسیاری برخوردار است به طوری که کلیه طراحان داخلی بدنبال ایده ای نوین و ابتکاری برای طراحی دکوراسیون منزل زیبا هستند.

یکی از این ایده ها استفاده کردن  از آینه در منازل است. آینه ها به شما کمک می کنند تا دکوراسیون منزل خود را همانگونه که مدنظرتان است زیبا و شیک طراحی و اجرا کنید. آینه ها نقش بسیار مهمی در زیبایی دکوراسیون منزل و شیک و مدرن شدن فضای خانه شما دارند. از ویژگی های مهم آینه این است که نور را به فضای خانه منعکس می کند و روشنایی را افزایش می دهد. اگر به دنبال یک دکوراسیون شیک و زیبا و لوکس هستید و می خواهید از آینه برای تزئین وجلوه بخشیدن به منزل خود استفاده کنید، پیشنهادما این است که حتما از آینه های تزئینی یا دکوراتیو استفاده کنید زیرا می توانید این آینه ها را همانطور که می خواهید قرار دهید و همچنین زیبایی این آینه ها را بیشتر کنید. از نورپردازی در اطراف خانه استفاده کنید. نورپردازی در هرجای خانه فضایی زیبا و شیک ایجاد می کند که توجه همه را به خود جلب می کند.

آینه های دیواری و آینه دکوراتیو تقریباً به هر اتاق در خانه شما جلوه ای از تجمل و ظرافت می بخشند. آینه های دیواری تزئینی آینه هایی با قاب های جذاب هستند که گزینه ای شیک برای آینه های استاندارد را ارائه می دهند. ما در گلس مدا طیف گسترده ای از آینه های تزئینی دیواری را ارائه می دهیم که در اشکال، اندازه ها و طرح های مختلف ارائه می شوند. آینه های دیواری تزئینی ما به گونه ای طراحی شده اند که به طور یکپارچه در هر دکوراسیون منزل اعم از سنتی یا مدرن جای می گیرند. آینه ها بی نظیر و بدون هیچ جایگزینی در خانه هستند؛ آنها نور را منعکس می کنند، فضا را باز می کنند و به طور کلی اتاق ها را بهتر نشان می دهند. اما قبل از شروع به آویزان کردن آن ها در چپ، راست و وسط خانه تان، مواردی وجود دارد که باید بخاطر بسپارید. در اینجا چند نکته در مورد نحوه تزئین با آینه آورده شده است.

انعکاس آینه دکوراتیو را در نظر بگیرید

قبل از اینکه آینه را آویزان کنید، آن چه در ورای آن است را در نظر بگیرید. در حالی که ما اغلب آینه ها را بر اساس فضای دیوار موجود آویزان می کنیم، اما مهم است که به آنچه در آن منعکس می شود فکر کنیم. اگر در مقابل یک عنصر مهم معماری، نقاشی یا مبلمان آویزان شود ، به آن ماده اهمیت بیشتری می بخشد. همانطور که اگر در جای دیگر آویزان شود، چیزی غیر جذاب ایجاد می کند. همچنین، در صورت امکان آینه را از پنجره آویزان کنید. این میزان نور را به میزان قابل توجهی در اتاق افزایش می دهد.

موضوعات قرارگیری آینه دکوراتیو

جدا از قرار دادن آن در مقابل چیزی که از نظر بصری جذاب است، آینه باید همیشه در ارتفاع مناسب برای فضا آویزان شود. برخلاف هنر که همیشه باید در سطح چشم آویزان شود، قرارگیری آینه به آنچه می خواهید منعکس شود بستگی دارد. سطح چشم در بسیاری از موارد کار می کند، اما بالاتر یا پایین تر می تواند بسته به شرایط کارساز باشد.

بزرگ فکر کنید!

از استفاده از آینه بزرگ در فضای کوچک نترسید. آینه ها توهم عمق و فضا را ایجاد می کنند، بنابراین واقعاً می توانند به بزرگتر شدن یک اتاق کوچک کمک کنند. یک آینه تمام قد که به دیوار تکیه داده یک عنصر تزئینی عالی برای استفاده در یک اتاق کوچک است. آینه ها همچنین برای نقاط باریک مانند راهروها عالی هستند.

یک نقطه کانونی ایجاد کنید

آینه ها نقاط کانونی بسیار خوبی دارند. به همین دلیل است که آنها اغلب در بالای نرده ها و بوفه های اتاق غذاخوری قرار می گیرند. قلاب های آویزان را در هر دو طرف آویزان کنید و در هر اتاق بهترین نقطه کانونی را پیدا می کنید. اگر می خواهید حتی بزرگتر شوید، دیواری کاملاً پوشیده از آینه یک ویژگی فوق العاده ایجاد می کند.

سبک آینه دکوراتیو را فراموش نکنید

آینه ها می توانند مدرن، سنتی، لبه دار، کلاسیک و هر مدل دیگری باشند؛ تقریباً هر چیزی. همه چیز به قاب بستگی دارد. در نظر بگیرید که هنگام انتخاب آینه در یک قاب می خواهید چه جلوه ای ایجاد کنید. یک آینه مدرن و زیبای دکوراتیو در مقایسه با یک قاب ساده چوبی، تأثیر متفاوتی در اتاق خواهد داشت. خود آینه نیز وجود دارد، شیشه های دودی و آینه های عتیقه با نقص می توانند بسیار بد حالت باشند و به ظاهر یک فضا کمک زیادی کنند.

آینه دکوراتیو را به درستی آویزان کنید

میخ کوچکی که به دیوار چکش خورده باشد، آن را نمی برد. از قلاب های دیواری یا آویزهای تصویری مناسب استفاده کنید و حتماً از دو قلاب (یکی در دو انتهای آن) استفاده کنید. این باعث می شود که آینه به صورت صاف روی دیوار قرار گرفته باشد. سیم آویزان بر روی یک قلاب نه تنها خطرناک است بلکه می تواند باعث شود آینه در گوشه ای از دیوار قرار بگیرد و بازتاب را تحریف کند. اگر آینه بسیار سنگین است، حتما اجازه دهید که متخصصین آن را آویزان کنند.

به طور هم زمان از چندین آینه استفاده کنید

از ایجاد دیوار گالری با آینه نترسید. مانند هر دیوار دیواری، هنگام تصمیم گیری در مورد مکان، با آنها به عنوان یک واحد رفتار کنید. همانطور که گفته شد، یک دیوار گالری آینه ای در یک اتاق با کمی آشفتگی به بهترین شکل به نظر می رسد. همه قاب ها می توانند از نظر بصری شلوغ باشند. این را به یک اتاق کوچک و بهم ریخته اضافه کنید و ممکن است خیلی زیاد باشد. اما نترسید و حتما امتحان کنید!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مشاوره واتساپی
تماس مستقیم 09123577053