درباره گلس مدا

مجموعه ی شیشه و آینه گلس مدا با بیش از یک دهه سابقه در امر خدمات آینه کاری، شیشه کاری خدمات ویژه ی خود را به صورت اختصاصی ارائه می دهد. برای تماس با گلس مدا کافیست همین حالا با شماره همراه 09123577053 تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت لحظه ای در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما هموطنان عزیز و مهربان می باشد.

 

اطلاعات تماس مجموعه ی گلس مدا به شرح زیر است:

۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳

تهران خیابان هنگام سی متری دوم یا شهید جهان شاه لو، چهارراه تکاوران، تکاوران شمالی، پلاک ۴۷۳

ساعت کاری : ۸ صبح تا ۶ عصر

info@glassmoda.com

برای تماس مستقیم با کارشناسان سایت روی این لینک کلیک کنید.

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

پروژه ی ساخت کابین دوش شیشه ای - صفر تا صد

کابین های دوش مناسب به میزان زیادی به ابعاد سرویس بهداشتی و اندازه حمامتان بستگی دارد. در ابتدا باید به صورت دقیق فضای زمینی موجود و همچنین ارتفاع فضا را اندازه‌ و جای قرارگیری درب ها و پنجره ها را مشخص کرد. پلان زمینی آسانی را رسم کنید و در آن اندازه و جای قرارگیری درب ها وپنجره ها و سایر تجهیزات موجود را باید مشخص کنید و این پلان را همراه خود برای خرید این کابین ها ببرید.

مالک پروژه:
فرزان فرنیا
نوع پروژه:
کابین شیشه ای
پیمانکار:
گلس مدا
تاریخ:
آذر 1399
زمان:
12 روز

پروژه ی ساخت کابین دوش شیشه ای – صفر تا صد

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای مشاهده تصاویر پروژه ادامه ی این صفحه را دنبال کنید.

پروژه ی ساخت کابین دوش شیشه ای – صفر تا صد

یدیوی پروژه ی ساخت کابین دوش شیشه ای

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

 

راهنمای خرید کابین دوش

اولین مسئله این است که شما به چه اندازه ای فضا دارید؟

ابعاد کابین های دوش مناسب به میزان بسیاری به ابعاد سرویس بهداشتی و اندازه حمامتان بستگی دارد. در ابتدا باید به صورت دقیق فضای زمینی موجود و همچنین ارتفاع فضا را اندازه‌ و جای قرارگیری درب ها و پنجره ها را مشخص کرد. پلان زمینی آسانی را رسم کنید و در آن اندازه و جای قرارگیری درب ها وپنجره ها و سایر تجهیزات موجود را باید مشخص کنید و این پلان را همراه خود برای خرید این کابین ها ببرید. پس از اندازه‌گیری فضای موجود و مناسب برای کابین های دوش و حمام تعیین کنید که چه شکل و چه ساختاری برای فضایی که در اختیاریتان هست مپخوب است و با ذوق و خواسته شما جور در بیاید. وقتی که به اندازه و شکل کابین های حمام مناسب فکر می ‌کنید باید در نظرتان بگیرید که ابعاد و مدلی را برای کابین دوش انتخاب کنید، بسیار مناسب باشد.

در سرویس های بهداشتی فضای کافی برای تجهیزات و سایر عناصر ها باید باقی بماند و حرکت در فضا سخت نشود. جای قرارگیری کابین دوش هم مسئله خیلی مهمی است و باید در مورد آن تصمیم گیری کنید. اگر قرار است که کابین حمام نو خود را در جایی درست قرار دهید تا که دوش قدیمی در آن جا قرار داشته کار آسان تری می‌شود چون لازم به لوله‌کشی ندارید و جای شیر آب سرد و گرم مشخص و آماده هست. یکی دیگر از نکته هایی که در موقع انتخاب دوش باید رعایت کنید این است که حتماً از نام تجاری معتبر که کیفیت تولیدات و طرح‌های آن شناخته شده است را انتخاب بکنید.

هیچ چیز نا امیدکننده‌تری نسبت به این نیست که پس از گذشت یک دوره کوتاه به کار بردن از حمام نشانه‌هایی از فرسودگی و خرابی در بخش های متفاوت کابین و اختلال در سیستم ‌های موجود در آن مشاهده شود. بنابراین برای جلوگیری از این اتفاق و برای اینکه بتوانید سال های زیادی از حمامتان به کار ببرید و لذت کافی را  از آن ببرید کافی است که از همان ابتدا به فکر انتخاب یک گزینه مرغوب باشید و تا جایی که مجاز هستید از بودجه خود کم نگذارید. موقع خرید کابین دوش حتماً در مورد طرز تحویل و نصب آن توسط شرکت سازنده و همچنین باید درباره ضمانت نامه پس از فروش باید پرس و جو بکنید. کابین دوش خود را پس از تحویل و نصب کاملاً بررسی کنید تا از سلامت بدنه و هم‌چنین کارکرد سیستم ‌های متفاوت اطمینان حاصل کنید و اگر با مشکلی هم رو به رو شدید همان موقع با کسی که برای تحویل کابین آمده تعریف کنید و به دنبال پاسخ آن باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مشاوره واتساپی
تماس مستقیم 09123577053