شیشه بالکن متحرک

شیشه بالکن متحرک

امروزه بسیاری از خانه ها به سبک های گوناگون از سبک ساختمان های قدیمی هست و دلیل کل این تفاوت مساحت کم ساختمان ها است.

با افزایش جمعیت در شهرها فضای خیلی کمی برای ساخت و ساز باقی ماند و تراکم جمعیتی در بعضی از قسمت های شهر به بیشترین حد خود می رسد که باعث می شود خانه ها دارای مساحت کمی و بدون فضای حیاط باشد.

اما فقط این خانه ها یک خوبی دارند و این خوبی وجود بالکن در آنها است که به صورت یک حجم بیرون زده از ساختمان جلوه می دهد.

به همین علت از فضا به کار بردن از بالکن است و این استفاده بهینه از راه استفاده از شیشه‌بالکن به ارمغان می آید.

خوبی های شیشه‌بالکن متحرک خیلی زیاد است، ولی یکی از مهم ترین خوبی شیشه‌بالکن متحرک به کار بردن همزمان از بالکن سرباز و سرپوشیده، لذت بردن از هوای بیرون است.

از سوی دیگر یکی از خوبی های شیشه‌بالکن متحرک این است که شما می توانید دید خوبی داشته باشید و از این راه از طبیعت بهترین بهره وری به دست می آید.

 

شیشه بالکن متحرک

شیشه بالکن دارای طرح های گوناگونی می باشد که یکی از محبوب ترین این مدل ها می توان شیشه‌بالکن متحرک را نام برد شاید برایتان این سوال پیش بیاید که شیشه بالکن متحرک چیست؟

در پاسخ این سوال باید گفت که شیشه های بالکن متحرک را از شیشه های ۸-۱۰ میل سکوریت می سازند که فریم های آلومینیوم یا استیل در نصب آن ها به کار برده می شود.

شیشه‌بالکن متحرک را می توان از کف بالکن تا سقف به شکل کامل یک دست نصب می گردد.

علت این که این نوع شیشه را متحرک نام گذاری کردند این است که می توان به سادگی و به صورت تاشو، جمع شو و یا به صورت ریلی این نوع شیشه بالکن را باز و بسته می شود.

این باز و بسته شدن ساده شیشه بالکن باعث می شود که به کار بردن از آن ها خیلی ساده شود و بتوان آنها را در هر زمانی که تمایل به باز شدن شیشه ها دارید، آنها را باز کنید و از هوای خوب و مطوب استفاده کرد.

 

شیشه بالکن متحرک در شهرها

امروزه زندگی شهری نسبت به سنوات گذشته دچار تحول عظیمی شده که این تحول را می توان در زندگی ماشینی شدن شهرها دانست که به همراه خود آلودگی هوا که از مهم ترین مسئله استراحت کردن است.

برای حل این معضل و بدست آوردن یک فضای راحت می توان از یک ایده کارآمد استفاده کرد.

شیشه بالکن متحرک اگر در فضای بالکن خانه ها استفاده شود باعث می شود که از فضای بالکن پوشیده شده و مساحت موجود بالکن به عنوان یک فضای پوشیده به خانه ها اضافه می شود.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *