درباره گلس مدا

مجموعه ی شیشه و آینه گلس مدا با بیش از یک دهه سابقه در امر خدمات آینه کاری، شیشه کاری خدمات ویژه ی خود را به صورت اختصاصی ارائه می دهد. برای تماس با گلس مدا کافیست همین حالا با شماره همراه 09123577053 تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت لحظه ای در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما هموطنان عزیز و مهربان می باشد.

 

اطلاعات تماس مجموعه ی گلس مدا به شرح زیر است:

۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳

تهران خیابان هنگام سی متری دوم یا شهید جهان شاه لو، چهارراه تکاوران، تکاوران شمالی، پلاک ۴۷۳

ساعت کاری : ۸ صبح تا ۶ عصر

info@glassmoda.com

برای تماس مستقیم با کارشناسان سایت روی این لینک کلیک کنید.

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

قیمت آینه کاری

قیمت آینه کاری منزل یا ادارات موضوع مورد بحث در این نوشته می‌باشد به عوامل زیادی بستگی دارد. جهت بررسی قیمت آینه کاری منزل لازم است که کاربرد هرکدام از انواع آینه ها را بدانید، زیرا بر اساس نوع استفاده و همچنین متراژ آینه نسبت به قیمت متغیر است. رنگ آینه ها، ضخامت آینه و همچنین تراش‌ کاری یا عدم وجود تراش نیز بر روی قیمت آینه کاری منزل متأثر می‌باشد. برای اطلاع از قیمت آینه مورد نظرتان، همچنین هزینه دقیق آن و برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره 09123577053 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان گلس مدا بهره مند شوید!

 

تاریخچه آینه کاری

‌آینه کاری پیشینه ای تاریخی دارد و یکی از هنرهای تزیینی ایرانیان است هنری زیبا که انعکاس تاریخ درخشان خلاقیت و نبوغ هنرمندان ایرانی است.

آینه‌کاری از ابداعات ایرانیان بوده است و از دوره ی ساسانیان تا کنون رواج پیدا کرده است.

در فرهنگ ایرانیان آب و آینه نماد پاکی و روشنایی، صفا، واقعیت، راستگویی و صمیمیت است و به همین دلیل است که معماران ایرانی از آن زیاد بهره برده اند.

اگر بخواهیم نمونه ای از آینه‌کاری بجامانده از قدیم را نام ببریم میتوانیم به بنای دیوان‌خانه ی شاه طهماسب صفوی در قزوین  و پس از آن آینه‌کاری در کاخ اشرف (بهشهر) اشاره کنیم.

داستان هنر آینه‌کاری از آنجا شروع میشود که در سده ۱۰ هجری قمری واردات آینه به ایران از کشورهای اروپایی از جمله ونیز انجام می‌گرفت که در طی مسیر بخشی از آینه ها هنگام جابه جایی می‌شکست همین موضوع باعث شد هنرمندان ایرانی از آینه های شکسته برای آینه‌کاری استفاده کنند و آینه کاری جزو ابتکارات و هنرهای تزئینی ایرانیان در نظر گرفته شود. هرچند جنبه های اقتصادی آینه‌کاری را نباید نادیده گرفت.

 

تاریخچه آینه کاری

آینه کاری

آینه‌کاری یکی از قدیمی ترین عنصرهای تزئینی در معماری شناخته شده و از قدیم علاقمندان زیادی را در سراسر جهان به خود اختصاص داده است.

آینه کاری
آینه کاری

از آینه‌کاری برای تزئینات داخلی یا بیرونی ساختمان استفاده می شود معماران با برش و چسباندن قطعه های کوچک آینه به شکل های هندسی متنوع و گل و بوته های مختلف، ترنج و نیم ترنج فضاهایی زیبا و درخشان در بناهای مختلف ایجاد میکنند.

بازتاب نور در قطعات کنارهم چیده شده ی آینه تشعشع، زیبایی و درخشش خاصی را برای بنا رقم میزند که چشم هر بیننده ای را می‌نوازد.

 

آینه کاری سنتی

آینه برای مسلمانان نمادی مقدس است و به همین دلیل در اماکن مذهبی برای تزئین از هنر آینه‌کاری استفاده میکنند در این موارد فرد آینه کار تلاش می کند خلاقیت تصویری اش را با آراستگی و پرداخت درآمیزد، عرصه ی عمل وی زیاد وسیع نیست ولی در همین محدوده نیز میتواند قدرت تخیل و خلاقیت و چیره دستی خود را در حدکمال به نمایش بگذارد و با توچه به سختی هایی که آینه کار ایرانی برای تسلط بر وسیله بیان خودش تحمل میکند کارش بعدی معنوی پیدا میکند.

آینه کاری سنتی
آینه کاری سنتی

در گذشته به این کار آینه‌کاری سنتی گفته می‌شد معماران ایرانی علاوه بر استفاده از آینه در مکان های مذهبی برای تحمل گرایی کاخ های شاهنشاهی، موزه ها و مکان هایی که سبک معماری آن از اهمیت ویژه ای برخوردار بود استفاده میکردند.

 

آینه کاری مدرن

امروزه آینه‌کاری در منازل به شیوه های مدرن و جدید انجام میشود.

ساخت بناهایی با متراژ کوچک وبزرگ خود باعث شده که در طراحی و تزئین بنا از آینه استفاده شود زیرا مهمترین خاصیت آینه در فضاهای داخلی بزرگ و روشن کردن فضا است که فضاها دلبازتر و بزرگتر نشان میدهد.

درخشش نور و انعکاسی که از آینه در فضا ایجاد میشود باعث روشنایی بیشتر می‌شود که همین موضوع طراحان دکوراسیون داخلی را به چالش کشیده تا در طراحی از شیوه های مختلف آینه کاری استفاده کنند.

آینه کاری مدرن
آینه کاری مدرن

با استفاده از آینه ها در فضاهایی مانند: دیوارها، مبلمان، کف پوش، سقف ها ، درب ها و … فضاهایی لوکس و لاکچری را ایجاد میکنند و اگر شیوه ی اجرای آینه کاری با سبک دکوراسیون هماهنگ باشد به ویژگی های خاص و برجسته آن می افزاید.

همچنین باعث میشود موجی از انرژی مثبت در خانه به وجود آید.

همچنین در آینه کاری مدرن از آینه های شیشه ای و آینه های فلزی استفاده میشود که از نوع فلزی آینه به دلیل خش پذیری کمتر استقبال میشود.

آینه های استفاده شده در آینه کاری های دکوراسیون داخلی بیشتر از نوع آینه های تخت می‌باشد زیرا آینه های تخت به نسبت آینه های دیگر مانند آینه های محدب، و کروی و کاو بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند.

 

تفاوت آینه کاری سنتی و مدرن

در آینه کاری سنتی از قطعات کوچکتر که قطعات هندسی را تشکیل میدهند استفاده میشود و تمامی قطعات توسط افراد و با دست بریده می شوند از همین رو نوعی هنر دست به حساب می آید ولی در آینه‌کاری مدرن آینه ها به قطعات بزرگتری تقسیم میشوند و در اشکال مختلفی طراحی و سپس تولید میشوند.

آینه کاری سنتی و مدرن

تمامی قطعات آینه توسط دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته طراحی و پس از آن بریده می‌شوند.

در آینه‌کاری مدرن هرچه قطعات کمتر باشد طرح نهایی بهتر و زیباتر و لوکس تری خواهیم داشت.

قیمت آینه‌کاری سنتی بسیار پرهزینه تر و گران تر از آینه‌کاری مدرن است به همین دلیل آینه‌کاری مدرن آسانتر و مقرون به صرفه تر خواهد بود.

 

ابزار و مواد کار آینه کاری

در اینجا به معرفی ابزار و موادکاری مورد استفاده در آینه کاری میپردازیم که عبارتند از:

 • سریش و گچ نرم
 • بنکس یا آینه چسب که در اصطلاح به آن چسب چوب هم میگویند.
 • قلم طراحی
 • میز زیردست
 • خط کش چوبی برای خط اندازی و زدن طرح روی شیشه
 • الماس آینه بر

و تنها ابزار استفاده شده جهت نصب میتوان به کاردک اشاره کرد.

همانگونه که گفته شد ابزار و مواد کار آینه‌کاری بسیار محدود است که خود باعث تصور غلط بعضی افراد میشود چرا که گاهاً افراد با دیدن این موارد با خود فکر میکنند که هنر آینه‌کاری یک هنر ساده و آسان است اما باید این نکته مورد توجه قرار بگیرد که هنر آینه‌کاری یک هنر زیبا است که ظرافت ،دقت و حوصله ی بالایی میخواهد و هر گونه سهل انگاری و بی توجهی در هنر آینه‌کاری باعث شکستن آینه ها و آسیب رسیدن به طرح مورد نظر میشود همچنین بخشی از این هنر زیبا به صورت انتزاعی بوده و بدون نقشه و طرح قبلی می‌باشد و تراویده ذهن خلاق هنرمند یا طراح و معمار می‌باشد.

 

مدل های متنوع آینه کاری

از مدل های متنوع آینه کاری میتوان به :

 • آینه کاری آنتیک
 • آینه کاری حجمی
 • آینه کاری کهنه کاری
 • لوزی
 • مربع
 • دایره ای
 • قطری
 • شکل های هندسی جورچین
 • مربع یا مستطیل نامنظم

گل و بته های مختلف اشاره کرد.

آینه کاری را میتوان بر روی دیوارهای گچی یا سیمانی، دیوارهای پوشیده شده با رنگ روغن و یا دیوار کاهگلی، دیوارهای فلزی، دیوار MDF، دیوار چوبی و یا دیوار های سنگی انجام داد.

 

شیوه ی اجرای کار در آینه کاری

در اولین گام طرح مورد نظر توسط طراح، معمار یا شخص آینه کار طراحی و آماده می شود بعداز آن کاغذی که طراحی شده را سوزنی کرده و بر روی سطح کار مورد نظر قرار میدهند و روی آن گرده زنی می‌کنند.

سپس از روی طرحی که با استفاده از گرده روی دیوار یا محل مورد نظر منتقل شده است هنر آینه‌کاری را با استفاده از چسباندن و کنار هم قرار دادن قطعات آینه روی دیوار یا… با گچ و سریش انجام میدهند.

در سطح های آینه‌کاری شده زمینه ی کار دارای خطوط یا نقوش برجسته یا فرورفته است که زمینه کار توسط یک فرد گچ بر مانندطرح آینه‌کاری آماده شده و پس از آن قطعات مختلف آینه با استفاده از آینه بر یا آینه کار در اندازه و شکل های مختلف با الگوی مقوایی برش داده میشود بدون آنکه قطعات از هم جدا شوندآماده  نصب میشوند.

سپس شخص به وسیله ی خمیری که ترکیبی از گچ و سریش است قطعات مختلف آینه را بر اساس طرح قبلی با استفاده از فشار آوردن در محل برش قطعات روی گچ کشته بر روی سطح کار می‌چسباند و فرورفتگی ها و برجستگی های مورد نظر را با فشار دست ایجاد میکند و نقوش دلخواه را ایجاد میکند و در آخر کار با استفاده از آینه پاک کن سطح کار را کاملا تمیز و پاک و براق میکند.

 

فاکتور های موثر بر قیمت آینه کاری

 • نوع تراش آینه

لبه های آینه طی مراحل کارگاهی با دستگاه تراشیده میشوند تا حالت زاویه دار دلخواه را پیدا کرده و به شکل قاب دور تا دور آینه را بگیرند که به این عملیات تراش آینه گفته می شود.

تراش آینه فقط بر روی لبه های آینه انجام میشود و با شیب کم به سطح وسط یا میانی آینه می رسند به گونه ای که قسمت میانه آینه ضخامت اول خود را حفظ می‌کند.

جزئیات برش ها و تراش ها نقش موثری در قیمت آینه می‌گذارد.

لازم به ذکر است که در تراش آینه دستگاه مورد استفاده اتوماتیک و دارای سنگ دیاموند می باشد همچنین طول تراش آینه با توجه به نوع کاربرد آینه و طراحی آن میتواند از چند میلی متر تا چند سانتی متر متغیر باشد،

لبه های آینه با توجه به زیبایی خاص خود بسیار نازک و ظریف و شکننده اند.

 

 • رنگ آینه

با توجه به اینکه در طراحی آینه‌کاری مورد نظرتان چه رنگی را به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته اید ممکن است قیمت کار بالا یا پایین باشد.

از جمله رنگ های آینه‌کاری میتوان به دور سفید، دودی آبی، طلایی بژ، آبی، دودی و برنز اشاره کرد.

 

مدل های آینه کاری

آینه‌کاری به مدل های مختلفی تقسیم می‌شد که هر کدام از آن ها نقش بسزایی در قیمت آینه‌کاری دارد.

 • آینه کاری اسلامی

  در این نوع آینه‌کاری طراح یا معمار از نقوش اسلیمی  و انواع گره استفاده میکند.

 • آینه کاری لوزی

  در این نوع از آینه‌کاری قطعات آینه به صورت لوزی برش داده و کنارهم قرار میگیرند.

 • آینه کاری جورچین

  در این نوع از آینه‌کاری قطعات آینه در اندازه های مختلف بصورت مستطیل یا مربع در کنار هم قرار میگیرند.

 • آینه کاری هندسی

  این نوع آینه‌کاری با استفاده از قرار گرفتن اشکال هندسی مختلف در کنار یکدیگر بصورت ترکیبی انجام میشود.

 • آینه کاری کلاسیک

  این سبک از آینه کاری با توجه به خلاقیت شخص با استفاده از تکه های شکسته ی آینه در مدل ها و اندازه های مختلف انجام میشود.

 • آینه کاری مدرن

  در آینه کاری مدرن که آینه ها با استفاده از دستگاه در اندازه های حدودا بزرگ برش داده شده اند و بصورت تایل های تراش خورده کنار هم قرار میگیرند.

 • آینه کاری آنتیک

  در این سبک از آینه کاری آینه بصورت کهنه و قدیمی نشان داده میشود به همین دلیل برای اینکار در پشت آینه مواد مخصوصی میریزند تا جیوه ی پشت آینه بصورت لکه های مختلف کنده شود برای زیباتر شدن از دو یا چند نوع آینه در این سبک استفاده میشود.

 • آینه کاری گل و بوته

  در این نوع آینه کاری طرح های گل و گیاه روی آینه طراحی و برش میخورد وروی سطح مورد نظر قرار میگیرد.

 • آینه کاری حجمی

  این نوع آینه‌کاری برگرفته از حجم های هرمی و مخروطی است به گونه ای که آینه کار قطعات آینه را به گونه ای کنار هم قرار میدهد که بصورت حجم برجسته نشان داده شود.

 • آینه کهنه کاری

  این روش شباهت زیادی به آینه‌کاری آنتیک دارد با این تفاوت که تکنیک کهنه کاری در این روش بیشتر استفاده میشود.

 

هزینه حمل و جابه جایی

اکثر اوقات هزینه حمل یک عامل رقابتی بین تولیدکنندگان و خدمات دهندگان برای جذب مشتری است.

این نکته که هزینه حمل را فروشنده پرداخت کند یا مشتری مقوله ای است که هنوز قانون ثابتی برای آن درج نشده است و گاها تولیدکنندگان یا خدمات دهندگان برای جلب رضایت مشتری ها حمل را با گارانتی عهده دار می‌شوند و از آن طرف چون خدمات خوبی به مشتریان ارائه می‌دهند قیمت واحد آینه کاری را بالا می‌برند پس هنگام تصمیم برای خرید به تماس گرفتن به یک شرکت اکتفا نکنید و این نکته را در نظر بگیرید که حمل آینه‌کاری تخصصی و حساس است و ممکن است بعد از خروج از کارخانه یا کارگاه با ترمز ماشین یا ضربه دچار شکستگی شود.

قیمت جا به جایی آینه ها بستگی به تعداد دفعات رفت و آمد کامیون یا وانت دارد.

 

نصب آینه کاری

یکی از مهمترین فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت آینه‌کاری مهارت شخص نصب کننده است به گونه ای که امکان دارد شما به خاطر اینکه می خواهید هزینه کمتری صرف کنید نصب آینه را به افراد تازه کار بسپارید که خود باعث خطرات جبران ناپذیری خواهد بود.

گاهی با توجه به مهارت و سیاست های بازاریابی یک شرکت جهت جذب مشتری ممکن است نصب مجانی یا با هزینه بالا باشد.

 

کلام آخر

آینه کاری همیشه یکی از بهترین گزینه های چیدمان و دکوراسیون در نظر گرفته می شود استفاده از آینه در طراحی دکوراسیون همیشه هویت و شخصیتی متفاوت به محیط می دهد و در فضای بکارگرفته شده به عنوان عنصر شاخص توجه همگان را به خود جلب میکند.

با استفاده از آینه کاری با شیشه های رنگی و اشکال هندسی مختلف سبک کلاسیک و سبک سنتی را میتوانید برای دکوراسیون خود ایجاد کنید.

آینه در زیباسازی فضا ها نقش مهمی ایفا میکند و استفاده از آن باعث ایجاد محیطی شیک و جذاب می‌شود.

آینه کاری ایرانی گونه ای دیوار نگاری به شمار می آید ولی به اعتبار ویژگی های مختلف بینشی، ساختاری و مضمونی با انواع دیگر دیوارنگاری در جهان متفاوت است.

 

آینه کاری لوزی به صورت حرفه ای

آینه کاری لوزی

آینه ها امروزه نقش زیادی در تغییرات دکوراسیون های داخلی و طراحی های دکوراسیونی دارند.

وجود آینه ها علاوه بر اضافه شدن المان های دکوراتیو به دکوراسیون، موجب درخشندگی بیشتر در فضا و بزرگتر جلوه دادن محیط می شود که این بهترین مزیت استفاده از آینه های دکوراتیو می باشد.

آینه های دکوراتیو در انواع و اقسام طرح ها و همچنین در رنگ های متنوع در بازار موجودند که بسته به کشور سازنده و کیفیت در ساخت آن ها، از قیمت های متفاوتی برخوردارند.

آینه های رنگی دکوراتیو امروزه یکی از محبوب ترین آینه ها محسوب می شوند چرا که به راحتی با ترکیب رنگی دکوراسیون هماهنگ می شوند.

آینه کاری لوزی به صورت حرفه ای

طرح های آینه های دکوراتیو و تراش کاری

آینه های دکوراتیو در طرح ها و رنگ های مختلفی قابل سفارش و اجرا هستند از جمله:
 • آینه های تراش خورده
 • آینه کاری لوزی
 • آینه کاری جورچین
 • آینه تراش نگینی
 • آجری منظم و نامنظم
 • آینه کاری های مدرن و…

آینه های دکوراتیو در ابتدای کار و انتخاب طرح مورد نظر توسط شما، به دست طراحان مجموعه گلس مدا در برنامه کامپیوتری طراحی شده و دوباره مورد تایید شما قرار خواهد گرفت.

اگر در طرح نیازی به اصلاح باشد، نقایص رفع شده و پس از تایید مجدد طرح برای برش به کارگاه فرستاده می شود که تمامی برش ها توسط دستگاه های به روز سی ان سی انجام می گیرد که از دقت صدم میلی متری برخوردار می باشد.

آینه ها پس از برش خوردن به دستگاه های تراش زنی منتقل می شوند و پس از طی فرآیند تراش زدن، آینه ها بسته بندی شده و جهت نصب به محل ارسال می گردد.

یکی از واضح ترین نشانه های کیفیت مطلوب تراش خوردگی در آینه ها، براق بودن و عدم وجود موج در تراش ها می باشد که ظاهری صیقلی به ما ارائه می دهد.

دستگاه های تراش زنی در زوایای مختلفی قادر به انجام این فرآیند روی آینه ها هستند که بسته به نوع طرح و تراش، زاویه دستگاه را تغییر می دهند ضمن اینکه یکی از شاخصه های ابزار تراش کاری خوب، زاویه مناسب طی انجام عملیات می باشد که در تراش آینه های دکوراتیو به ظاهری زیبا منجر می گردد.

دستگاه های زیادی برای انجام فرآیند تراش کاری به کار گرفته می شوند که با کیفیت ترین آن ها، دستگاه های تراش ایتالیایی می باشند.

آینه های لوزی یکی از انواع آینه های تراش خورده دکوراتیو می باشد که در انواع رنگ ها در بازار موجود و قابل عرضه می باشند.

آینه کاری لوزی زیبایی خانه

آینه ها با تراش لوزی در رسته آینه های دکوراتیوی محسوب می شوند که از طرفداران زیادی برخوردارند چرا که کاربرد این طرح از آینه های دکوراتیو بسیار زیاد بوده و در هر نوع دکوراسیونی قابلیت اجرای آن ها در انواع رنگ ها می باشد.

آینه های لوزی در رنگ های شامپاینی، مسی و طلایی بسیار مناسب دکوراسیون های کلاسیک بوده ضمن اینکه این طرح از آینه در رنگ های خنثی سفید، دودی و حتی رنگ های آبی و سبز در دکوراسیون های مدرن نیز قابل اجرا و تطابق هستند.

آینه کاری لوزی در تمام اتاق ها در منازل و محل های کار قابل اجرا هستند که اجرا در متراژ های پایین و ابعاد کوچک از آینه هایی با تراش های ظریف تر و در ابعاد بزرگ تر از آینه هایی با برش های ضخیم تر استفاده می شود.

آینه کاری لوزی در سبک مدرن حتی در سرویس های بهداشتی و رو شویی های داخل حمام به کار گرفته می شوند ضمن اینکه از آن ها برای ایجاد طرح و نمای روی درب کمد های دیواری نیز بهره گرفته می شود.

 

قیمت آینه کاری

آینه کاری ها امروزه بصورت گسترده ای در میان طراحان دکوراسیون انجام میگیرد. استفاده از آینه ها به عنوان تزئینات داخلی از گذشته ای به قدمت 6هزار سال قبل بازمیگردد. در حال حاضر نه تنها در منازل بلکه در مجتمع های اداری تجاری و هتل ها نیز مورد استفاده هستند.

آینه کاری به عنوان هنری قدیمی و نیازمند دقت بالا شناخته میشود.

برش و قرار دادن قطعات آینه ها در کنار یکدیگر نیزامند تخصص و تجربه میباشد.

با محبوبیت بیشتر آینه کاری ها در میان مردم، شاهد گستذش صنایع شیشه و آینه در کشور بودیم. این گستردگی تولید آینه های دکوراتیو موجب خلاقیت روزافزون طراحان دکوراسیون نیز شده است. استفاده از آینه کاری ها همچنین مورد توجه روانشناسان قرار گرفته است.

برخی برای درمان های روحی توصیه به استفاده از نور و رنگ بیشتر در فضای کاری یا منازل دارند.

که این امر با ارائه و تولید آینه های دکوراتیو رنگی محقق شده است.

 

قیمت آینه کاری

آینه کاری

آینه کاری و خدمات آینه در قالب شرکت های شیشه و آینه مشغول به کار هستند.

گلس مدا یکی از این شرکت های ارائه دهنده خدمات شیشه و آینه میباشد.

آینه کاری در هر دو حالت  مدرن و کلاسیک قابل اجرا میباشد.

طرح های آینه های دکوراتیو وگزینه های انتخابی شما بسیار زیاد میباشد.

آینه ها با انعکاس بیشتر نور در بزرگتر و دلبازتر نشان دادن محیط بسیار موثرند.

تنها نکته مورد توجه در چیدمان آینه ها میباشد.

آینه باید طوری قرار بگیرد که تصویر آشفته یا ناخوشایندی را بازتاب نکند.

در غیر اینصورت شما به زودی از آینه دکوراتیو خود خسته و دلسرد خواهید شد.

توجه به قوانین فنگ شویی و مشاوره با طراحان دکوراسیون داخلی در این امر شمارا کمک خواهند کرد.

در گذشته شاهد آینه کاری های کلاسیک و بخصوص در سقف ها مانند کاخ های قجری بودیم.

امروزه با نگاه مدرنیته حاکم بر جامعه، استفاده از طرح ها و چیدمان های نو در آینه کاری بیشتر مورد توجه است.

برای مثال اجرای آینه های دکوراتیو آبشاری و جورچین بسیار مورد قبول مشتریان واقع شده است.

امروزه در طراحی مدرن دکوراسیون ها بیشتر از طرح های نامنظم و اشکال هندسی بهره برده میشود.

 

قیمت آینه کاری

استفاده از آینه ها امروزه در قالب طرح های هندسی، دکوراسیون را به مدرنیته نزدیک میسازد.

وجود آینه های دکوراتیو در رنگ های مختلف نیز به کاهش استرس و افزایش راندمان کاری و انرژی افراد کمک خواهد کرد.

کافیست در ارائه خدمات آینه کاری به کارگذارتان اعتماد کافی را داشته و امور تخصصی را بطور کامل به ایشان واگذار نمایید.

فاکتورهایی در تعیین قیمت خدمات آینه کاری مورد توجهند از جمله نوع تراش آینه ها.

تراش آینه ها توسط دستگاه های پیشرفته و از سمت لبه آینه ها صورت میگیرد.

این کار با شیب ملایم صورت میگیرد بطوریکه اواسط آینه به همان ضخامت اولیه خود باقی میماند.

برش تراش ها و دقت عمل در کار تراش آینه ها در تعیین قیمت آینه و خدمات آن موثر میباشد.

نکته مورد توجه بعدی در خصوص محاسبه قیمت آینه کاری  در رنگ آینه مورد استفاده میباشد.

آینه مورد استفاده در آینه کاری میتواند موجب افزایش یا کاهش قیمت این خدمات شود.

در مدل اجرایی آینه کاری نیز به بحث محاسبه قیمت میرسیم.

آینه کاری ها در انواع مختلف:

 • آینه کاری اسلامی
 • جورچین
 • لوزی
 • مدرن
 • کلاسیک
 • گل و بوته
 • هندسی
 • حجمی
 • و کهنه کاری؛ به انجام میرسند.

هر یک از انواع این آینه کاری ها نیازمند دقت و ظرافت خاصی میباشند که در تعیین قیمت نهایی آینه کاری موثرند.

هزینه های حمل نقل و نصب آینه ها هم در فاکتور کلی شما درج خواهد شد.

بنابراین بجز سفارش و قیمت متریال اصلی کار، باید به هزینه های جانبی از جمله زحمت نیروی متخصص و حمل و نصب آینه ها نیز توجه داشت.

62011700

از گذشته برای چیدمان خانه ها از آینه کاری به کار برده می شد.

در قدیم از آینه کاری سنتی به کار می بردند.

ولی این هنر زیبا گسترش پیدا کرد و به مرور زمان جایگزین آینه کاری مدرن شد.

یکی از روش های جدید و نوین برای دکوراسیون داخلی و خارجی خانه ها به کار بردن از انواع آینه کاری مدرن می باشد.

آینه کاری مدرن مختص به منازل بسیار بزرگ و یا بسیار شیک نیست.

 

تفاوت شیشه لمینت و سکوریت

 

تفاوت آینه کاری مدرن و سنتی

در منازل متراژ کم هم می توان با به کار بردن از آینه کاری مدرن علاوه بر جلوه زیبا به منزل، آن را بزرگتر و دل نشین تر جلوه می دهند.

همچنین در ساختمان هایی که سقف کوتاهی دارند، از آینه کاری مدرن برای بخش هایی از سقف ها به کار برده می شد تا آن را بلندتر جلوه دهد.

البته باید توجه کرد که از آینه های صاف و یک دست برای آینه کاری سقف مورد استفاده قرار ندهید.

از جمله موارد دیگر کاربرد آینه کاری مدرن می توان به قسمت های مناسب سالن پذیرایی و اتاق خواب و حتی سرویس های بهداشتی اشاره نمود.

در آینه کاری سنتی کلیه برش های آینه با دست صورت می گیرد.

از این رو آینه کاری کلاسیک نوعی هنر دست محسوب می شود.

ولی برش های آینه کاری مدرن توسط دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته صورت می گیرد.

به همین جهت آینه کاری مدرن ارزان تر هستند.

قطعه ها و برش های آینه کاری سنتی کوچک تر از آینه کاری مدرن می باشد.

آینه کاری مدرن طرح های بسیاری نظیر لوزی و نیزه ای و الماس و حجمی و رویال و خورشیدی و کلاسیک دارد.

همکاران ما در شرکت شیشه و آینه های دکوراتیو گلس مدا آماده ارائه خدمات متناسب با نیازتان به شما عزیزان خواهند بود.

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره 09123577053 تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مشاوره واتساپی
تماس مستقیم 09123577053