ساخت آینه آفتابگردانی

ساخت آینه آفتابگردانی یا آینه ستاره ای برای اتاق!

ایجاد یک آینه ستاره ای DIY یا ساخت آینه آفتابگردانی راهی آسان برای تبدیل یک آینه کوچک و گرد ارزان به نمای چشمگیرتر است. با استفاده از رول پلاک های چوبی، اسپری رنگ، چسب داغ و یک آینه گرد می توانید جلوه ای از یک آینه سطح بالا ایجاد کنید که با اکثر سبک های تزئین به خوبی کار می کند و یک روش عالی برای پر کردن یک دیوار خالی است. با گلس مدا همراه باشید!

مواد مورد نیاز برای ساخت آینه آفتابگردانی

 • رول پلاک چوبی
 • آینه گرد کوچک
 • اسلحه چسب دار
 • اسپری رنگ (انتخاب رنگ دلخواه شما)
 • قیچی یا چاقوی کاردستی
 • خط کش یا نوار اندازه گیری
 • نوار نقاشان
 • پارچه
 • قلاب یا سیم آویز تصویر
 • اسپری مرکبات و گیاهان DIY برای یک خانه سبز تمیزتر

مراحل ساخت ساخت آینه آفتابگردانی

مرحله اول:

هرگونه برچسب یا برچسب روی رولپلاک های چوبی یا آینه را بردارید. با استفاده از خط کش و قیچی خود ، ۸ رول پلاک را برش دهید تا ۱۵ اینچ طول داشته باشد. رول پلاک ها را به طور مساوی در پشت پشت آینه قرار دهید تا انتهای رولپلاک ها از وسط لمس شوند. با استفاده از اسلحه چسب پشت آینه را به رول پلاک ها بچسبانید.

مرحله دوم:

۸ رولپلاک بعدی را برش دهید تا ۸ اینچ طول داشته باشد و این رولپلاک ها را در بین رولپلاک های بلند قرار دهید. این رول پلاک ها را به پشت آینه بچسبانید.
ادامه آینه را با رولپلاک های چوبی بیشتری که به طول ۱۰ اینچ یا ۱۲ اینچ برش داده اند ادامه دهید و به طور مساوی آنها را در پشت آینه قرار دهید.

مرحله سوم:

این رولپلاک های با طول متوسط ​​را در جای خود بچسبانید. تعداد رولپلاک مورد نیاز به اندازه آینه ای که استفاده می کنید بستگی دارد، بنابراین در صورت وجود تعداد کافی تعداد رول پلاک، از قضاوت خود استفاده کنید. اجازه دهید چسب کاملا خشک شود که باید چند دقیقه طول بکشد.

مرحله چهارم:

آینه را به سمت بالا بچرخانید و قسمت آینه ای آینه را با نوار نقاش بپوشانید تا از رنگ آمیزی آن محافظت کند. اطمینان حاصل کنید که تمام آینه را با دقت بچسبانید.

مرحله پنجم:

آینه را در فضای باز یا در محلی که تهویه خوبی داشته باشد ببرید و آن را روی پارچه قطره ای قرار دهید. دو تا سه لایه رنگ اسپری بزنید تا یکدست شود. هنگام استفاده از رنگ اسپری، از لایه های سبک رنگ استفاده کنید و اجازه دهید تا رنگ بین لایه ها خشک شود تا از بروز قطره جلوگیری کند.

مرحله ششم:

پس از خشک شدن کامل رنگ، نوار نقاش را از آینه بردارید.

پس از خشک شدن آینه، یک سیم یا قلاب طراحی شده برای آویزان کردن آثار هنری را به پشت آینه وصل کنید. آینه ستاره را آویزان کنید زیرا معمولاً کارهای هنری را به دیوارهای خود آویزان می کنید. یک روش جایگزین ارزان برای آویز آینه چسباندن زبانه کششی از یک نوشیدنی کنسرو شده و چسباندن زبانه به صورت قلاب بر روی آینه است.

نکات ساخت آینه آفتابگردانی

 • برای یک پایان فوق العاده چشمگیر، می توانید آینه های دایره ای کوچک را به انتهای رول پلاک های چوبی با استفاده از چسب داغ برای اتصال قطعات آینه اضافه کنید.
 • اگر هر رنگی روی آینه قرار گرفت، می توان با استفاده از چاقوی کاردستی رنگ را با دقت خراش داد.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *