درباره گلس مدا

مجموعه ی شیشه و آینه گلس مدا با بیش از یک دهه سابقه در امر خدمات آینه کاری، شیشه کاری خدمات ویژه ی خود را به صورت اختصاصی ارائه می دهد. برای تماس با گلس مدا کافیست همین حالا با شماره همراه 09123577053 تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت لحظه ای در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما هموطنان عزیز و مهربان می باشد.

 

اطلاعات تماس مجموعه ی گلس مدا به شرح زیر است:

۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳

تهران خیابان هنگام سی متری دوم یا شهید جهان شاه لو، چهارراه تکاوران، تکاوران شمالی، پلاک ۴۷۳

ساعت کاری : ۸ صبح تا ۶ عصر

info@glassmoda.com

برای تماس مستقیم با کارشناسان سایت روی این لینک کلیک کنید.

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

نحوه استفاده از آینه برای فنگ شویی

نحوه استفاده از آینه برای فنگ شویی

آینه برای فنگ شویی

آینه برای فنگ شویی به کرات استفاده می شود. و فواید زیادی برای انرژی خانه دارد. جالب است بدانید که آینه اغلب به عنوان “آسپرین” فنگ شویی توصیف می شود.

روش فنگ شویی در افزودن یک جسم کوچک، مانند آیینه، برای جابجایی و بهبود چی فضا، “روش اضافات جزئی” یا به زبان چینی زی زی فا نامیده می شود. یکی از عوامل کلیدی روش اضافات جزئی این است. که شما برای غلبه بر مانع نیز از قصد خود با افزودن شی استفاده می کنید. هر زمان که از آینه یا هر چیز دیگری برای تنظیم چی خانه خود استفاده می کنید، حتماً این کار را با قصد روشن انجام دهید. این کلید آینه برای فنگ شویی است.

چرا آینه برای فنگ شویی مناسب است؟

آینه ها خود مظهر عنصر آب هستند. عنصر آب خرد و درون نگری را پرورش می دهد. احساس آب در حال خنک شدن است. آب بی شکل است و به شکل ظرفی است که در آن قرار دارد. به دلیل این کیفیت بازده، آینه ها در فنگ شویی استفاده می شوند. زیرا می توانند بدون قضاوت یا تاریکی بازتاب دهند. آن ها می توانند دید شما و همچنین انرژی متمرکز را گسترش دهند.

آینه ها می توانند انرژی را به یک فضا دعوت کنند. آینه ای که از نظر استراتژیک قرار داده شده می تواند نمای عنصری را که از پنجره داخل اتاق دیده می شود منعکس کند. به عنوان مثال، یک آینه قرار دهید تا بتوانید انعکاس رودخانه (عنصر آب) و درختان (عنصر چوب) را در دفتر کار خود ببینید. این آب بیشتر برای ثروت و چوب را برای گسترش در زندگی شغلی و کاری شما دعوت می کند. و دوباره، آینه ها با قصد قرار داده می شوند، که باعث می شود تنظیمات فنگ شویی موثرتر باشند.

در سطح پیش پا افتاده، آینه ها می توانند به راحتی نور بیشتری را به یک فضا وارد کنند و فضای آن را بزرگتر و بزرگتر نشان دهند. هر دو کیفیت نور و فضا در فنگ شویی خوب دعوت می شوند.

انواع آینه های فنگ شویی

در اینجا لیستی از انواع آینه هایی که در برنامه های فنگ شویی استفاده می شوند وجود دارد:

آینه های تخت

فقط آینه منظم خود باشید اما به دنبال شکل منظمی مانند گرد، بیضی، مستطیل یا مربع باشید. با لبه صیقلی می تواند قاب یا بدون قاب باشد. آینه های هشت ضلعی به ویژه اگر مناطق ضعیف یا از دست رفته نقشه باگوا را داشته باشید بسیار مفید هستند.

آینه های محدب

آینه های محدب به شکل بیرون کاسه هستند. آنها مفید هستند زیرا دید وسیع تری برای دیدن بیشتر اطرافتان فراهم می کند. به شما نمایی بزرگتر می دهد. آن ها همچنین دارای ویژگی های محافظتی هستند، به عنوان یک چشم مراقب عمل می کنند.

آینه های مقعر

آینه های مقعر به شکل داخل کاسه هستند. آنها برای انحراف انرژی واضح مفید هستند زیرا یک تصویر می گیرند، آن را کوچکتر می کنند و وارونه می کنند.

آینه های باگوآ

این آینه های خاص هستند که دارای حاشیه هشت ضلعی شکل هستند که تری گرام ها از یک آینه گرد تابش و قاب می گیرند. این برای تنظیمات محافظ فنگ شویی خارجی استفاده می شود. این آینه را فقط زیر نظر مشاور فنگ شویی استفاده کنید. بیشتر اوقات یک پزشک بی تجربه این را قرار می دهد و لازم نیست. اگر به اشتباه استفاده شود، می تواند انرژی را که می خواهید به خانه دعوت کنید از بین ببرد. در استفاده از آینه برای فنگ شویی باید دقت زیادی داشته باشید!

آینه هایی که باید برای فنگ شویی از استفاده از آن ها اجتناب کنید!

اگر از آن ها برای فنگ شویی استفاده می کنید، از هرگونه آینه ای که کدر، شکسته، تاریک، مخدوش یا قطعه جدا شده باشد (مانند یک موزاییک یا گروهی از آینه های کوچک) خودداری کنید. شما یک تکه شیشه می خواهید. همچنین بهتر است از اشکال تیز یا هر آینه ای که در ارتفاعی قرار می گیرد که سر را در انعکاس قطع می کند، خودداری کنید.

هر آینه در خانه شما تنظیم فنگ شویی نیست، بنابراین اگر اینگونه در خانه خود آینه دارید، فکر نکنید که در خانه شما اثری از فنگ شویی هست. این فقط یک آینه است و آینه فنگ شویی نیست. همچنین، بهتر است از آینه های تیز، که می تواند کسی را برش دهد یا لبه های ناتمام و خطرناک دارند، خودداری کنید.

برخی از استفاده های فنگ شویی برای آینه

مناطق گمشده باگوآ

از آینه ها می توان برای تقویت هر قسمت ضعیف یا از دست رفته نقشه باگوا استفاده کرد. اگر نقشه فنگ شویی باگوا را روی فضای خود قرار دهید و ناحیه ای از بین رفته یا ضعیف وجود داشته باشد، قرار دادن آینه در آن قسمت رو به فضای شما (و پشت آن به سمت ناحیه گمشده یا ضعیف) به گسترش انرژی و تقویت ناحیه گمشده یا ضعیف.

خارج از فرمان بودن درست است!

اگر هنگام خوابیدن در رختخواب، آشپزی در اجاق گاز یا نشستن روی میز خود نمی توانید در را ببینید، از “موقعیت فرماندهی” خارج شده اید. برای اصلاح این عدم تعادل می توانید از آینه استفاده کنید.

آینه را می توان طوری قرار داد که در انعکاس آینه در را مشاهده کنید. آینه های محدب مخصوصاً برای میز و اجاق گاز بسیار مفید هستند زیرا اتصال آن ها به اجاق گاز یا کامپیوتر کوچک و ساده است. برای تختخواب ها، آینه ایستاده ای را انتخاب کنید که چیدمان آن آسان باشد، بنابراین می توانید در را هنگام خوابیدن در رختخواب ببینید. به این ترتیب به سادگی از آینه برای فنگ شویی استفاده خواهید کرد.

دعوت از دوستی

برای افزایش دوستی های نزدیک، می توانید یک آینه بزرگ قرار دهید که در آن تصویری از میز ناهار خوری شما منعکس شود تا بتوانید دایره حمایت و عشق خود را دو برابر کنید.

ثروت خود را دو برابر کنید

قرار دادن آینه به گونه ای که بتوانید انعکاس مشعل ها را روی اجاق گاز خود ببینید و از آن برای افزایش ثروت خود استفاده کنید. با دو برابر کردن مشعل ها، می توانید ظرفیت خود را برای جذب رونق دو برابر کنید. فقط مراقب باشید که خیلی نزدیک به شعله های آتش نباشد زیرا شیشه از گرما ترک می خورد.

هماهنگی در مشارکت ها

یک آینه گرد روی تخت شما چی را هموار و مداوم برای شرکایی که زیر آن با هم می خوابند ایجاد می کند. شکل گرد فاقد لبه های سخت است و می تواند رابطه را نرمتر کند. توجه داشته باشید که هر دو شریک زندگی با داشتن هر چیز سنگینی که روی سرش در رختخواب آویزان است احساس امنیت می کنند. آینه را حتما محکم ببندید و با همسرتان چک کنید تا مطمئن شوید که آینه در آنجا خوب است.

در حالی که در صندلی خود هستید تمرکز کنید

یک آینه کوچک گرد مخصوصاً جهت تمرکز انرژی شما هنگامی که روی سقف بالای جایی که پشت میز خود نشسته اید یا در محوطه مراقبه خود که برای تمرین می نشینید، قرار دارد بسیار مفید است. به یاد داشته باشید که باید برای آینه برای فنگ شویی هدف خود را تعیین کنید که این آینه شما را متمرکز کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره واتساپی
تماس مستقیم 09123577053