درباره گلس مدا

مجموعه ی شیشه و آینه گلس مدا با بیش از یک دهه سابقه در امر خدمات آینه کاری، شیشه کاری خدمات ویژه ی خود را به صورت اختصاصی ارائه می دهد. برای تماس با گلس مدا کافیست همین حالا با شماره همراه 09123577053 تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت لحظه ای در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما هموطنان عزیز و مهربان می باشد.

 

اطلاعات تماس مجموعه ی گلس مدا به شرح زیر است:

۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳

تهران خیابان هنگام سی متری دوم یا شهید جهان شاه لو، چهارراه تکاوران، تکاوران شمالی، پلاک ۴۷۳

ساعت کاری : ۸ صبح تا ۶ عصر

info@glassmoda.com

برای تماس مستقیم با کارشناسان سایت روی این لینک کلیک کنید.

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

نحوه بسته بندی شیشه هنگام اسباب کشی یا جابجایی

نحوه بسته بندی شیشه هنگام اسباب کشی یا جابجایی

از نحوه بسته بندی شیشه چه می دانید؟

در هنگام آماده سازی برای جابجایی وسایل آشپزخانه باید نحوه بسته بندی شیشه را دانست، باید در هنگام بسته بندی وسایل شکننده مانند لیوان و ظروف دیگر بسیار احتیاط کنید. چند مرحله آسان وجود دارد که می توانید هنگام بسته بندی ظروف شیشه ای خود اطمینان حاصل کنید که هرکدام یک قطعه به خانه جدید شما می رسند.

برای عینک و ظروف شیشه ای دیگر، به جای یک جعبه بزرگ، از یک جعبه اندازه متوسط ​​استفاده کنید. که ممکن است برای حمل و نقل آن خیلی سنگین و ناجور باشد. شما همچنین به کاغذ بسته بندی، کاغذ روزنامه، حوله یا سایر مواد نرم – هر چیزی که بتوان به راحتی دور هر لیوان یا ست لیوان بپیچید، نیاز خواهید داشت.

شما می توانید از بسته بندی حباب دار استفاده کنید، اما به یاد داشته باشید که بازیافت آن سخت است و خرید آن گران است. مواد دیگری که رایگان هستند نیز به همین خوبی کار می کنند. اگر تصمیم دارید از روزنامه های قدیمی استفاده کنید ، توجه داشته باشید که باید لیوان ها را بعد از ورود به خانه جدیدتان بشویید تا از شر جوهر سیاه خلاص شوید.

  • نشانگر
  • مواد
  • جعبه های اندازه متوسط
  • بسته بندی کاغذ ، کاغذ روزنامه ، حوله های قدیمی یا بسته بندی حباب دار
  • چسب بسته بندی

دستور العمل نحوه بسته بندی شیشه

نحوه بسته بندی شیشه؛ جعبه را آماده کنید

اگر از کاغذ استفاده می کنید، خواه کاغذ بسته بندی باشد یا کاغذ روزنامه، چندین ورق را خرد کنید، به اندازه ای که کف جعبه را بپوشاند. کاغذ مچاله شده به اندازه کافی بالشتک فراهم می کند. تا از برخورد شیشه ها به ته آن محافظت کند و در صورت ریختن جعبه به طور اتفاقی، از شیشه محافظت می کند.

اگر از حوله یا ملحفه استفاده می کنید، مطمئن شوید که به اندازه کافی لایه ضخیم در پایین آن قرار دارید تا از محتویات آن در برابر برجستگی محافظت کند.

شیشه های بزرگ و سنگین را بپیچید

همیشه ابتدا بزرگترین و سنگین ترین لیوان ها را بسته بندی و بسته بندی کنید. شما می توانید این موارد را در انتهای جعبه و شیشه های سبک تری در بالای آن قرار دهید.

با استفاده از یک سطح صاف و تمیز، دسته کاغذ یا حوله خود را روی میز یا پیشخوان بگذارید. یک لیوان یا لیوان برداشته و آن را در یک گوشه از دسته کاغذ یا حوله ها در یک زاویه قرار دهید. شروع به غلتاندن لیوان یا لیوان کنید. و همانطور که رول می شود، انتهای کاغذ یا حوله را داخل دهانه لیوان قرار دهید. بپیچید تا لیوان کاملاً پوشیده شود.

شیشه های یکسان را همزمان با هم بپیچید

اگر کاغذهای بزرگ دارید، می توانید با بسته بندی دو لیوان در یک ورق، مواد بسته بندی را پس انداز کنید. اگر شیشه ها یک اندازه باشند، این بهترین نتیجه را می دهد. دستورالعمل های بالا را دنبال کنید. و هنگامی که از نیمی از ورق کاغذ استفاده کردید و لیوان اول کاملاً بسته بندی و محافظت شد، لیوان دوم را در کنار آن اضافه کنید و به بسته بندی ادامه دهید، انتهای کاغذ را در دهانه لیوان دوم قرار دهید.

لایه اول را جعبه کنید

حالا که لیوان یا لیوان هایتان پیچیده شده اند، انتهای آن را در پایین لیوان جمع کنید و یک بسته بندی محکم ایجاد کنید. در این مرحله نباید بتوانید لبه های جام را احساس کنید. اگر می توانید، بسته به دسته شیشه یا لب بزرگ، ممکن است لازم باشد یک لایه دیگر کاغذ بپیچید.

لیوان یا مجموعه لیوان ها را درون جعبه بالای کاغذ مچاله شده یا حوله های انباشته قرار دهید.

نحوه بسته بندی شیشه؛ جعبه را پر کنید

مدام لیوان های خود را در بسته های یک یا دو نفره بپیچید و آنها را یکی دیگر روی دیگری قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که شیشه های بزرگ و بزرگ در پایین و شیشه های سبک تر از بالا قرار دارند.

برای لیوانهایی که دارای یک ساقه شکننده هستند، می توانید مراحل بالا را دنبال کنید، اما با شروع به بسته بندی لیوان، مطمئن شوید که ابتدا ساقه را می پیچید. برای پیچیدن ساقه از نیم ورق استفاده کنید. سپس آن را روی دسته کاغذ قرار دهید و شروع به غلتاندن کنید. این اطمینان می دهد که شکننده ترین قسمت شیشه به خوبی محافظت می شود. همچنین، باید فقط یکبار یک لیوان ساقه ای بپیچید تا دو لیوان، و این لیوان ها باید همیشه در جعبه بسته بندی شوند و فضای بالایی برای بالشتک اضافی در بالای جعبه بگذارید.

بالشتک

اطمینان حاصل کنید که جعبه را پر نکنید و در قسمت بالا اتاق را برای مواد بسته بندی اضافی بگذارید. اطمینان حاصل کنید که مقدار کاغذ مچاله شده ای که به قسمت پایین جعبه اضافه کرده اید به همان میزانی است که به قسمت بالایی آن اضافه می کنید. یا اگر از حوله یا مواد دیگر استفاده می کنید، فضای کافی را بگذارید تا یک لایه ضخیم روی آن اضافه شود.

نحوه بسته بندی شیشه؛ جعبه را علامت بزنید و ببندید

قبل از بسته شدن جعبه، آن را به آرامی به عقب و جلو تکان دهید. شما نمی توانید صدای کلیک هر لیوان را بشنوید یا احساس تغییر مکان زیادی در محتوای آن کنید.

هنگامی که از بسته بندی راضی شدید، جعبه را با نوار بسته بندی بسته و برچسب بزنید. و داخل آن را ذکر کنید و متعلق به کدام اتاق است. همیشه جعبه را به عنوان “شکننده” علامت گذاری کنید. تا حرکات بدانند هنگام دست زدن به آن احتیاط کنند

سایر نکات نحوه بسته بندی شیشه

  1. از فروشگاه شیشه و لوازم آشپزخانه مخصوص بپرسید که آیا می توانند چند جعبه تقسیم شده به شما بدهند. که از ظروف شیشه ای شما محافظت بیشتری می کند.
  2. اگر بسته های لیوان را در جعبه ای با وسایل شکننده دیگر بسته بندی می کنید، مطمئن شوید که شیشه ها در آخرین قسمت و روی سایر وسایل قرار گرفته اند.
  3. جعبه را بیش از حد بسته بندی نکنید. با این حال، اطمینان حاصل کنید که جایی برای جابجایی عینک وجود ندارد. فضای اضافی را باید با روزنامه پیچیده شده یا بسته بندی حباب پر کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره واتساپی
تماس مستقیم 09123577053