روش ساخت آینه ‌ی پتینه

روش ساخت آینه ‌ی پتینه

ساخت آینه پتینه به این صورت است که افراد کاردان و متخصص در این رشته طراحی های قدیمی و سنتی، طرح ها و نقش های اسلیمی را به روی آینه پیاده سازی می کنند.

به این صورت است که در ابتدای کار باید آینه را بسازیم و سپس در چند مرحله شروع به تشکیل این طرح ها به روی قاب دور آینه خواهند کرد.

آینه پتینه از بهترین نوع آینه ها هست که تنها وقتی ساخته و در دستان مشتری قرار می گیرد که خود مشتری بخواهد نمونه ای را به روی قاب دور آینه که مستری سفارش داده است را پیاده سازی کند.

به همین علت نیز تشکیل طرح مورد نظر مشتری روی قاب دور آینه خیلی وقت گیر می باشد چون سازندگان آینه، طرح آماده ای را در همان لحظه نخواهند داشت تا سریع به دست مشتری برسد.

 

روش ساخت آینه ‌ی پتینه

یکی از احتیاجات اصلی در زندگی انسان ها آینه ها است.

در حیات انسان ها موارد خیلی زیاد خواهد بود.

در این میان آینه ها نیز از اهمیت خاصی بزخوردار هستند.

نوعی از این آینه ها، آینه پتینه است.

تولید این نوع آینه بسیار طولانی است چون طراحی و تولید آن با دست انجام می شود.

ساخت آینه‌ ی پتینه
ساخت آینه‌ ی پتینه

کارشناسان با تجربه از توانایی های لازم خود در این رشته برخوردار هستند تا بتوانند آینه پتینه را طراحی و تولید کنند.

از وقتی که ساخت و تولید و در پایان توضیع آینه پتینه شروع شد که کارشناسان و سازندگان به این نتیجه رسیدند تا با به کار بردن از راه های قدیمی و با بهره گیری از نمونه های سنتی آینه هایی را بسازند که برگرفته از راه های سنتی است.

کارشناسان و سازندگان به این نتیجه رسیدند که خیلی از افراد علاقه بسیاری به استفاده از ابزاری دارند که برگرفته از سال های گذشته باشد چون نمونه های قدیمی جدا از راه های امروزی و جدید بوده است و تفاوت بسیاری با هم دارند.

افراد با استفاده از این ابزارها با طرح و نقش های قدیمی و سنتی قصد دارند که گذشته را در خانه شخصی خود و یا حتی محل کار خود پیوند دهند.

این نوع آینه از طرح ها و راه های قدیمی بهره گرفته است و توضیع دهنده خاطرات قدیم در حیات انسان ها است به این علت این آینه را پتینه نامگذاری شده است.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *