درباره گلس مدا

مجموعه ی شیشه و آینه گلس مدا با بیش از یک دهه سابقه در امر خدمات آینه کاری، شیشه کاری خدمات ویژه ی خود را به صورت اختصاصی ارائه می دهد. برای تماس با گلس مدا کافیست همین حالا با شماره همراه 09123577053 تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت لحظه ای در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما هموطنان عزیز و مهربان می باشد.

 

اطلاعات تماس مجموعه ی گلس مدا به شرح زیر است:

۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳

تهران خیابان هنگام سی متری دوم یا شهید جهان شاه لو، چهارراه تکاوران، تکاوران شمالی، پلاک ۴۷۳

ساعت کاری : ۸ صبح تا ۶ عصر

info@glassmoda.com

برای تماس مستقیم با کارشناسان سایت روی این لینک کلیک کنید.

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

پاک کردن آینه، چگونه آینه را تمیز کنیم؟

پاک کردن آینه، چگونه آینه را تمیز کنیم؟

از تمیز کردن اصولی آینه چه می دانید؟

همه به هر صورتی هم که باید پاک کردن آینه را بلدند. اما شما یک دقیقه وقت بگذارید و به خانه خود نگاه کنید. ممکن است از تعداد آینه هایی که در خانه تان می بینید متعجب شوید: آینه حمام، آینه روی کمد ، آینه دیواری ، آینه در کابینت نمایشگر، آینه دستی – و آینه های اتومبیل یا کامیون یا هر وسیله نقلیه دیگر خود را نیز فراموش نکنید. یک آینه هم برای کمک به ما در هنگام نظافت و لباس پوشیدن کاربردی است بلکه برای کمک به افزودن عمق و انعکاس نور اطراف یک اتاق تزئینی است.

با این حال، یک آینه کثیف یا آینه ای که پس از تمیز شدن پر از رگه باشد جذاب نیست. خوشبختانه شما می توانید فقط با چند ابزار و محصولی که احتمالاً در دست دارید آینه های براق و قاب های تزئینی تمیز داشته باشید. برای مرور نکته های عجیب و کاربردی تمیز کردن آینه با گلس مدا همراه باشید!

پاک کردن آینه؛ آینه ها را چند بار تمیز کنید

آینه های حمام اغلب برای تمیز نگه داشتن آنها از آب، خمیر دندان و پاش های محصولات آرایشی، نیاز به توجه روزمره دارند. برای تمیز کردن آینه خوب است بدانید که آینه های تزئینی باید بصورت هفتگی با گردگیر بدون پرز گرد و غبار گرفته و حداقل ماهانه کاملاً تمیز شوند تا آلاینده هایی که در سطح قرار می گیرند از بین بروند. برای افزایش دید، برای تمیز کردن آینه های وسایل نقلیه و خودرو نیز باید بدایند که آینه ها در وسایل نقلیه باید حداقل هر دو ماه تمیز شوند.

به چه لوازمی برای پاک کردن آینه نیاز داریم؟

 • قوطی اسپری
 • پارچه های میکروفیبر
 • برس رنگ نرم
 • میکروفیبر یا گردگیر یکبار مصرف
 • استپ محکم
 • مواد شوینده
 • سرکه سفید مقطر
 • پاک کننده شیشه ای تجاری (اختیاری)
 • ایزوپروپیل (مالش) الکل
 • توپ های پنبه ای یا پد های آرایشی
 • صنوبر / Letícia Almeida

پاک کردن آینه؛ چگونه آینه را تمیز کنیم؟

یک راه حل تمیز کردن ایجاد کنید!

در یک بطری اسپری، قسمتهای مساوی آب خنک و سرکه مقطر سفید را مخلوط کنید. حتماً یک برچسب به بطری اضافه کنید.

مخلوط کردن یک اسپری تمیز کردن

پاک کردن باقی مانده سخت: قبل از تمیز کردن آینه و این که به طور کلی آینه را تمیز کنید، باید بقایای خشک شده مانند خمیر دندان و پاش ها را از محصولات زیبایی پاک کنید. یک پنبه یا پد لوازم آرایشی پنبه ای را با کمی الکل ایزوپروپیل (مالش دهنده) مرطوب کنید. باقیمانده را به آرامی مالش دهید تا شل شود و پاک شود. الکل در از بین بردن بقایای اسپری مو از شیشه بسیار موثر است. صرف یک دقیقه برای حذف روزانه باقیمانده قابل مشاهده، تمیزکاری کلی هفتگی را بسیار آسان و سریعتر انجام می دهد.

برای تمیز کردن آینه از بالا شروع کنید

چه از یک شیشه پاک کن تجاری استفاده می کنید و چه از مخلوط سرکه / آب، برای تمیز کردن آینه استفاده کنید نباید فراموش کنید همیشه بالای آینه شروع به تمیز کردن کنید. اگر نمی توانید به بالای آینه برسید، حتماً از یک چهارپایه استپ محکم برای جلوگیری از سقوط استفاده کنید.

یک پاک کننده تمیز کننده پاک کن نزدیک بالای آینه بپاشید. به این ترتیب، هنگام حرکت به پایین آینه، هر قطره ای خواهید گرفت. برای پاک کردن آینه از یک پارچه میکروفیبر بدون پرز استفاده کنید. در صورت نیاز روی غبار اضافی اسپری کنید.

نکته مهم تمیز کردن آینه

پارچه میکروفیبر خود را در یک چهارم یا یک بسته اندازه دستی تا کنید. به شما چندین طرف می دهد تا هنگام تمیز کردن از آنها استفاده کنید. اگر آینه کاملاً کثیف است، در صورت لزوم برای تمیز کردن آینه به سمت تمیز بروید.

برای بررسی خطوط تمیز کردن آینه

اگر بیش از حد از محلول تمیز کننده استفاده نکرده اید، باید آینه خشک شود تا زمانی که تمیزکاری خود را کامل کنید. قدم به کنار بگذارید و پایان را برای وجود رگه ها بررسی کنید. اگر لکه هایی مشاهده کردید، از یک پارچه میکروفیبر تمیز و خشک استفاده کنید تا آینه جلوه نهایی بگیرد.

تمیز کردن آینه؛ نحوه تمیز کردن قاب آینه های تزئینی

تمیز کردن قاب های اطراف آینه می تواند کمی مشکل تر از تمیز کردن شیشه باشد. بسیاری از قاب ها، به ویژه چوب های طلاکاری شده آنتیک، می توانند به دلیل خاصیت اسیدی پاک کننده های آینه خانگی و تجاری آسیب ببینند. به عنوان بخشی از فرآیند تمیز کردن آینه، باید به هر قاب اطراف آینه توجه شود.

پاک کردن آینه؛ از پاشش زیاد بپرهیزید

از آنجا که پاک کننده های اسیدی می توانند به چوب و مقداری فلز آسیب برسانند، هنگام تمیز کردن آینه جلوگیری از پاشش بیش از حد روی سطح قاب ها مهم است. به جای اینکه یک تمیز کننده را مستقیماً روی آینه بپاشید، آن را روی پارچه میکروفیبر بپاشید.

پاک کردن آینه؛ از بالا تمیز کنید

از بالای آینه شروع کنید و با استفاده از پارچه میکروفیبر تمیزتر تمیز کنید. به گوشه ها دقت کنید تا از تمیز بودن آنها اطمینان حاصل کنید.

پاک کردن آینه؛ قاب را گردگیری کنید

با استفاده از یک پارچه خشک میکروفیبر یا گردگیر یکبار مصرف، قاب را به دقت گردگیری کنید. اگر نمی توانید به بالای قاب برسید، از یک چهارپایه استپ محکم استفاده کنید. یک برس رنگی جدید و نرم مخصوصاً در غبارگیری قابهای تراش خورده پیچیده بسیار مفید است.

پاک کردن آینه؛ قاب را برای لکه ها بررسی کنید

قاب را از نظر وجود پاشش یا لکه هایی که باید پاک شوند بررسی کنید. اگر منطقه ای را دیدید که نیاز به تمیزکاری دارد، از هیچ گونه مواد شیمیایی یا پاک کننده ساینده استفاده نکنید. یک پارچه میکروفیبر را در آب ساده فرو کنید. آن را بچرخانید تا فقط کمی مرطوب شود و خاک را روی قاب آینه به آرامی پاک کنید.

بررسی نهایی در تمیز کردن آینه

وقتی گردگیری قاب را تمام کردید، به کنار بروید و آینه را از نظر وجود رگه بررسی کنید. اگر می بینید که در گوشه ها مقداری مانده یا مانده است، از یک پارچه میکرو الیاف خشک استفاده کنید تا آینه حالت نهایی را بگیرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره واتساپی
تماس مستقیم 09123577053