آسانسور شیشه ای

آسانسور شیشه ای

شیشه برای اولین بار در چهار هزار سال قبل کشف و استفاده می‌شد، اما شیشه های ساختمانی به مدت حدودی دو هزار سال است که در صنعت ساختمان‌سازی استفاده می‌شوند و به شهرهای ما رنگ و لعاب خاص خود را بخشیده‌اند.

در واقع رنگ‌آمیزی شهرهای مدرن توسط شیشه‌ها انجام می‌شود.

در سبک گوتیک بود که شیشه توانست برای همیشه خود را در دنیای پیچیده تا به امروز حفظ کند و در تمام دنیا فراگیر شود.

دلیل این ماندگاری بیشتر جست‌وجوی راهی برای ورود هر چه بیشتر نور به داخل فضاها بود و شیشه تنها ماده در صنعت ساختمان سازی است که نور را بی‌واهمه و فراگیر به داخل انتقال می‌دهد.

همان‌طور که گفتیم شیشه کم‌کم فراگیر شد و برای کارهای مختلف ساختمانی چون پنجره سازی، ساخت دیوار شیشه ‌ای، نماهای کاملاً شیشه ای، سقف و در نهایت آسانسور شیشه‌ای ساخته شد.

 

آسانسور شیشه ای

آسانسور شیشه‌ای از نظر فنی در دو مدل کششی و هیدرولیکی طراحی می‌شود که هر کدام در جایی کاربرد دارد.

برای برج‌ها و ساختمان‌های مرتفع از آسانسور شیشه‌ای کششی استفاده می‌شود که توسط سیم بکسل و وزنه عمل حرکت انجام می‌گردد اما در آسانسور شیشه ای هیدرولیکی بدون استفاده از جسم خارجی آسانسور حرکت می‌نماید و بنابراین بسیار زیباست زیرا هیچ‌گونه جسم خارجی که سبب اغتشاش بصری شود موجود نیست اما این مدل از آسانسور شیشه ای برای ساختمان‌های بلند مرتبه مناسب نبوده و سبب ایجاد محدودیت می‌شود.

شیشه‌ای را در طرح‌های مختلف مثل دایره‌ای، نیم‌دایره و مکعبی ساخته و استفاده می‌کنند.

 

آسانسور شیشه ای گرد

آسانسورهای پانوراما یا آسانسور شیشه‌ای گرد را می‌توان در درون پاساژهای تجاری و اداری و حتی برای خانه‌های دوبلکس استفاده نمود.

آسانسور شیشه‌ای گرد یا آسانسور پانوراما دیدی ۳۶۰ درجه داشته و شما در داخل فضا می‌توانید به‌ تمامی جهات دید داشته باشید.

علاوه بر دید پانوراما آسانسور شیشه‌ای گرد بسیار زیبا بوده و نمایی جذاب برای اماکن تجاری و اداری لوکس ایجاد می‌کند.

نصب و اجرای آسانسور شیشه‌ای گرد سخت‌تر از آسانسورهای مکعبی است و نیاز به مهارت بالایی دارد؛ بنابراین درصورتی‌که قصد خرید و اجرای آسانسور شیشه ای گرد را دارید حتماً توسط شرکت‌های معتبر و با سابقه در زمینهٔ شیشه برای آسانسور شیشه‌ای گرد سفارش خود را به ثبت برسانید.

 

آسانسور شیشه ای خانگی

آسانسور شیشه‌ای خانگی در خانه‌های دوبلکس و حتی برای آپارتمان‌های تا ارتفاع پنج طبقه مناسب بوده و برای رفت ‌وآمدهای مداوم طراحی می‌شود.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *