درباره گلس مدا

مجموعه ی شیشه و آینه گلس مدا با بیش از یک دهه سابقه در امر خدمات آینه کاری، شیشه کاری خدمات ویژه ی خود را به صورت اختصاصی ارائه می دهد. برای تماس با گلس مدا کافیست همین حالا با شماره همراه 09123577053 تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت لحظه ای در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما هموطنان عزیز و مهربان می باشد.

 

اطلاعات تماس مجموعه ی گلس مدا به شرح زیر است:

۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳

تهران خیابان هنگام سی متری دوم یا شهید جهان شاه لو، چهارراه تکاوران، تکاوران شمالی، پلاک ۴۷۳

ساعت کاری : ۸ صبح تا ۶ عصر

info@glassmoda.com

برای تماس مستقیم با کارشناسان سایت روی این لینک کلیک کنید.

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

smartmirrorportfolio2

انتخاب بین شیشه یا اکریلیک برای آینه هوشمندتان!

شیشه یا اکریلیک؟ کدام را انتخاب کنیم؟

اگر قصد ساخت آینه هوشمند خود را دارید، مواد مورد استفاده شما نقش مهمی در ظاهر آینه هوشمند شما دارد و احتمالا درمورد انتخاب بین شیشه یا اکریلیک بارها و بارها از خودتان سوال کرده اید. سبک ها و انواع مختلف آینه های هوشمند به مواد مختلفی احتیاج دارند و برخی از مواد گرانتر از بقیه هستند.

شما با آینه هوشمند خود دو گزینه دارید: شیشه یا اکریلیک. شیشه گران تر از اکریلیک است. اما می تواند نتایج بهتری را ارائه دهد. اکریلیک می تواند تصویر منعکس شده را انعطاف پذیر و کمی تحریف کند. که ممکن است در آینه های کوچک کوچک قابل مشاهده نباشد. اما در آینه های بزرگ به اندازه حمام فاجعه است.

گزینه مناسب برای شما بین شیشه یا اکریلیک به بودجه، اندازه آینه هوشمندی که می خواهید بسازید و سبک آینه شما بستگی دارد. بیایید از نزدیک گزینه های مختلفی را که بررسی می کنیم بررسی کنیم تا بتوانید آینه هوشمند خود را به درستی انتخاب کنید. با تیم گلس مدا همراه باشید!

شیشه یا اکریلیک: هزینه

مقدار پولی که می خواهید برای آینه هوشمند خود خرج کنید ممکن است به شما بگوید از کدام ماده استفاده کنید. همانطور که در مقاله خود در مورد هزینه های ساخت آینه هوشمند توضیح می دهم، می تواند تفاوت زیادی در هزینه بین آینه هوشمند شیشه ای و آینه هوشمند اکریلیک وجود داشته باشد.

همچنین دو گزینه متفاوت برای شیشه وجود دارد. گرانترین گزینه خرید یک صفحه شیشه دو طرفه است. این زمانی است که شیشه با فیلم دو طرفه بازتابنده تولید می شود.

این آینه های دو طرفه فوق العاده گران هستند. اما بهترین کیفیت ممکن را برای آینه هوشمند شما دارند. گزینه دیگر این است که یک صفحه شیشه ای معمولی بخرید. سپس فیلم دو طرفه را روی شیشه بچسبانید. خرید شیشه معمولی و افزودن فیلم به آن بسیار ارزان تر است، اما نتایج به خوبی یک آینه دو طرفه مناسب نخواهد بود.

نکته آخر: اکریلیک ارزان تر از شیشه است. اما اکریلیک فقط در آینه های هوشمند کوچک و متوسط ​​خوب به نظر می رسد. هرچه آینه هوشمند شما بزرگتر باشد، ورق های اکریلیک بیشتر تصویر منعکس شده را تحریف می کنند. اگر قصد ساخت آینه هوشمند بزرگی را دارید، از شیشه استفاده کنید.

اگر آینه هوشمند کوچک و متوسطی را در نظر دارید، بهترین گزینه متناسب با بودجه خود را انتخاب کنید.

مقایسه شیشه و اکریلیک

اگر در گوگل به دنبال نمونه هایی برای مقایسه آینه های شیشه ای و اکریلیک هوشمند بوده اید ، احتمالاً عکس هایی از این دست را مشاهده کرده اید:

شیشه یا اکریلیک؛ مقایسه آینه هوشمند

در ابتدا این نوع مقایسه مستقیم بسیار مفید به نظر می رسد. به وضوح می توانید ببینید که بین برخی از پانل های فوق تفاوت زیادی وجود دارد. نگاهی گذرا به عکس بالا و مشخص است که باید از کدام صفحه برای آینه هوشمند خود استفاده کنید.

شیشه در مقایسه با اکریلیک بسیار وحشتناک به نظر می رسد که هر دو در مقابل دو گزینه دیگر وحشتناک به نظر می رسند. اما در این نوع مقایسه یک نقص وجود دارد. روشنایی نمایشگر از طریق شیشه فقط یک قسمت از آینه هوشمند است. قسمت دیگر کیفیت انعکاس است.

مراقب این نوع مقایسه ها باشید. تنها مکانهایی که من چنین مقایسه هایی را دیده ام از وب سایت هایی است که پنل های “ویژه” طراحی شده برای آینه های هوشمند را می فروشند. جای تعجب نیست که گرانترین گزینه های آنها در این مقایسه ها همیشه بهترین به نظر می رسند.

مراقب باشید!

این شرکت ها می خواهند مواد گران قیمت انحصاری خود را به شما بفروشند، بنابراین مطمئناً اطمینان حاصل می کنند که در مقایسه بهترین ظاهر را دارند.

در حالی که عکس بالا به نظر می رسد تفاوت زیادی بین شیشه و اکریلیک وجود دارد. در واقع تفاوت بسیار کمی بین شیشه و اکریلیک وجود دارد. این ماده نیست که تفاوت ایجاد کند. بلکه فیلم انعکاسی است.

تفاوت هایی که در عکس بالا مشاهده می کنید (یا عکس های مقایسه ای مشابه) به کیفیت های مختلف فیلم های بازتابنده ای است که در پشت هر صفحه استفاده می شود. اگر از همان فیلم در تمام آن صفحات استفاده می شد، اختلاف بین آنها ناگهان از بین می رفت.

عکس بالا ممکن است یک لیوان بازتابنده 70٪ را با اکریلیک بازتابنده 50٪ مقایسه کند. به عبارت دیگر، مقایسه ای منصفانه نیست!

نکته قابل توجه در اینجا این است که این نوع مقایسه ها گمراه کننده است. آنچه در عکس بالا به نظر می رسد بهترین گزینه ممکن است برای آینه هوشمند شما زیاده روی باشد. بدترین صفحه در عکس بالا ممکن است کاملاً متناسب با نیازهای شما باشد.

گول مقایسه های این چنینی شیشه یا اکریلیک را نخورید!

جوانب مثبت و منفی استفاده از اکریلیک برای آینه هوشمند شما

همانطور که در بالا ذکر شد، مزیت بارز آن ارزان و آسان بودن استفاده از اکریلیک است. به راحتی می توانید یک ورق اکریلیک دو طرفه خریداری کنید، آن را به یک قاب بزنید و نمایشگر خود را نصب کنید. حتی می توانید ورق های اکریلیک را به راحتی برش دهید تا اندازه مناسب آینه هوشمند خود را بدست آورید.

یکی دیگر از مزایای استفاده از اکریلیک، وزن آن است. ورق های اکریلیک بسیار سبک تر از ورق های شیشه ای خواهند بود. اگر یک قاب متوسط ​​ساخته اید و چاره ای ندارید که آن را در دیوار خشک خود نصب کنید، وزن ممکن است نگران کننده باشد.

اگرچه یک چوب دستی فرانسوی (همانطور که در این مقاله در مورد نصب آینه هوشمند به دیوار گفته شده است) می تواند وزن زیادی را تحمل کند، توجه داشته باشید که شیشه همیشه نسبت به اکریلیک سنگین تر خواهد بود.

نکته منفی استفاده از اکریلیک این است که صحبت از آینه های بزرگتر هوشمند می شود. اکریلیک می تواند تصویر منعکس شده را تار و تحریف کند. حتی یک فشار جزئی از نمایشگر یا قاب می تواند کافی باشد تا آینه هوشمند شما به یک آینه سرگرم کننده تبدیل شود.

ساخت قاب های کوچک تر

در ساخت های کوچکتر شما ممکن است اصلاً متوجه هیچ گونه تحریف نشوید. با بزرگتر شدن اندازه، اعوجاج ها به مراتب بیشتر دیده می شوند. استفاده از یک ورق اکریلیک برای یک آینه بزرگ حمام منجر به فاجعه می شود.

نکته منفی دیگر در استفاده از اکریلیک این است که می خواهید یک آینه هوشمند بدون حاشیه بسازید. ورق های اکریلیک برای آینه های هوشمند بدون حاشیه مناسب نیستند. لبه ها وحشتناک به نظر می رسند و تلاش برای نصب یک ورق اکریلیک به عنوان یک آینه بدون حاشیه تحریفات وحشتناکی ایجاد می کند. اگر قصد ساخت آینه هوشمند بدون حاشیه را ندارید ، مشکلی ایجاد نمی کند. اما اگر آینه هوشمند بدون حاشیه را در نظر دارید، این را بخاطر بسپارید.

توجه داشته باشید…

اکریلیک ارزان تر است و به شما امکان می دهد آن را به اندازه دقیق مورد نیاز خود ببرید. نکته منفی این است که می تواند تاب بخورد یا تحریف کند و به نظر آینه های بزرگ نمی رسد.

جوانب مثبت و منفی استفاده از شیشه برای آینه هوشمند شما

آینه های هوشمند شیشه ای می توانند شگفت انگیز به نظر برسند. وقتی صفحه نمایش خاموش است، از آینه های معمولی قابل تشخیص نیستند. گرچه ممکن است نتوانید هیچ تفاوتی بین یک آینه کوچک شیشه ای کوچک و یک آینه کوچک اکریلیک هوشمند مشاهده کنید ، اما با آینه های بزرگتر تفاوت ها آشکار خواهد شد.

یکی از دلایلی که آینه های هوشمند شیشه ای می توانند بسیار خوب به نظر برسند ، قدرت شیشه است. شیشه یک سطح مسطح خوب ایجاد می کند که تصویر منعکس شده را تاب نمی دهد و تحریف نمی کند. برای آینه های بزرگ این مهم است زیرا متوجه هرگونه تاب خوردگی می شوید. یک مزیت بزرگ شیشه این است که به شما امکان می دهد بدون مرز بمانید. من در این مقاله بیشتر به این موضوع خواهم پرداخت زیرا ارزش تأمل را دارد.

نکته منفی استفاده از شیشه وزن است. ورقهای بزرگتر شیشه برای مقاومت بیشتر باید ضخیم تر تولید شوند. داشتن یک صفحه شیشه ضخیم تر می تواند وزن زیادی اضافه کند. وزن شیشه ای که من در آینه دستشویی بزرگ خود استفاده کردم 37.5 پوند (17 کیلوگرم) است. این باید وزن زیادی در نظر گرفته شود.

شیشه یا اکریلیک؛ تحمل وزن

شما نه تنها می خواهید اطمینان حاصل کنید که قابی ساخته اید که بتواند آن وزن را به درستی تحمل کند، بلکه باید هنگام نصب آینه روی دیوار نیز بسیار احتیاط کنید. آخرین چیزی که می خواهید این است که یک ورق بزرگ لیوان بر روی کودک خرد شود.

شیشه محکم است و وقتی برای آینه های هوشمند استفاده می شود می تواند نتایج خارق العاده ای به دست آورد. آینه های بزرگتر هوشمند باید از شیشه استفاده کنند تا از تاب خوردگی یا تحریف جلوگیری شود. نکته منفی این است که شیشه کار با آن سخت تر است، وزن بیشتری دارد و هزینه بیشتری دارد.

ساخت آینه هوشمند بدون حاشیه

تقریباً تمام آینه های هوشمند ساخته شده توسط شما که بصورت آنلاین مشاهده می کنید دارای حاشیه های قاب بندی شده هستند. این به این دلیل است که ساخت آنها آسان است. هرکسی می تواند یک آینه هوشمند قاب دار بسازد. شما به راحتی یک قاب شیشه ای خریداری می کنید یا قاب خود را در اطراف ورق شیشه یا اکریلیک خود می سازید.

آینه های قاب شده قاب شده می توانند در بسیاری از موقعیت های مختلف خارق العاده به نظر برسند و انتخاب مناسبی برای بسیاری از افراد خواهد بود.

ساخت آینه های هوشمند بدون حاشیه دشوارتر است. اما تفاوت زیادی در سبک اتاق ایجاد می کند. دلیل ساخت آینه هوشمند بدون حاشیه برای سرویس بهداشتی این است که آینه های حمام فوق العاده به نظر می رسند.

بسته به سبک خانه خود، ممکن است دریابید که آینه هوشمند بدون حاشیه بهتر جا می گیرد. آنها می توانند ظاهری آینده نگرانه یا مدرن داشته باشند. در حالی که آینه های قاب دار نسبت به آنها احساس قدیمی تر دارند.

اگر تصمیم دارید آینه هوشمند بدون حاشیه بسازید، باید نکاتی را بخاطر بسپارید. اول، شیشه انتخاب درستی است. ورق های اکریلیک هنگامی که به عنوان آینه بدون حاشیه نصب می شوند، تحریف شده و ارزان به نظر می رسند. شیشه این مشکل را نخواهد داشت.

آینه های بدون حاشیه را می توان از طریق سوراخ های شیشه نصب کرد. یا با نصب هایی که لبه شیشه را می گیرند. گزینه ارزان و آسان خرید پایه هایی است که لبه شیشه را می گیرند. (این گزینه ها را در لیست قطعات توصیه شده من بررسی کنید.). گزینه سخت تر این است که شیشه را با سوراخ کاری در آن و استفاده از پایه ایستاده نصب کنید. این گزینه ای است که من برای آینه هوشمند حمام خود انتخاب کردم تا لبه آن کاملاً نمایان شود.

آینه هوشمند سفارشی

اگر یک ورق شیشه سفارشی سفارش می دهید، به سادگی دستورالعمل های سوراخکاری در موقعیت های صحیح در اندازه های درست را در آن قرار دهید. اگر می خواهید خودتان سوراخ ها را سوراخ کنید، باید چند نکته را بخاطر بسپارید.

اول، سعی نکنید از طریق شیشه سخت شده سوراخکاری کنید. به محض تلاش برای سوراخ کردن روی آن، شیشه های محکم فوراً خرد می شوند. اگر می خواهید از شیشه های مقاوم استفاده کنید، باید قبل از ارسال شیشه برای سفت شدن، سوراخ ها را سوراخ کنید. اگر در حال حفاری از طریق شیشه های غیر مقاوم هستید ، آن را آهسته بردارید و از تجهیزات مناسب استفاده کنید.

انتخاب ماده مناسب برای آینه هوشمند خود

اگر همه این مقاله را خوانده اید، باید ایده خوبی داشته باشید که آیا اکریلیک یا شیشه بیشتر با نیاز شما مطابقت دارد.

در اینجا چند نکته اصلی برای کمک به شما در تصمیم گیری در مورد بهترین راهکار برای آینه هوشمند آورده شده است:

  • آینه های کوچکتر می توانند از شیشه یا اکریلیک استفاده کنند بدون اینکه تفاوت زیادی در کیفیت داشته باشند.
  • آینه های متوسط ​​از نظر شیشه ای ظاهری بهتر دارند. اما اگر قاب به درستی ساخته شود، آکریلیک همچنان می تواند خوب به نظر برسد.
  • آینه های بزرگ بزرگ در هنگام استفاده از شیشه بهترین ظاهر را دارند.
  • اکریلیک به مراتب ارزان تر از شیشه است و می توانید آن را به اندازه مورد نیاز برش دهید.
  • در صورت اعمال فشار اکریلیک می تواند تاب بخورد و تحریف شود، بنابراین سعی کنید از یک ورق ضخیم استفاده کنید.
  • شیشه می تواند وزن زیادی به آینه هوشمند شما بیفزاید، بنابراین در ساخت قاب و پایه های خود بسیار احتیاط کنید.
  • اگر آینه هوشمند بدون حاشیه می خواهید، از شیشه استفاده کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره واتساپی
تماس مستقیم 09123577053