درباره گلس مدا

مجموعه ی شیشه و آینه گلس مدا با بیش از یک دهه سابقه در امر خدمات آینه کاری، شیشه کاری خدمات ویژه ی خود را به صورت اختصاصی ارائه می دهد. برای تماس با گلس مدا کافیست همین حالا با شماره همراه 09123577053 تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت لحظه ای در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما هموطنان عزیز و مهربان می باشد.

 

اطلاعات تماس مجموعه ی گلس مدا به شرح زیر است:

۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳

تهران خیابان هنگام سی متری دوم یا شهید جهان شاه لو، چهارراه تکاوران، تکاوران شمالی، پلاک ۴۷۳

ساعت کاری : ۸ صبح تا ۶ عصر

info@glassmoda.com

برای تماس مستقیم با کارشناسان سایت روی این لینک کلیک کنید.

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

قیمت آینه برنزی

قیمت آینه کاری با آینه برنزی منزل یا ادارات موضوع مورد بحث در این نوشته می‌باشد به عوامل زیادی بستگی دارد. جهت بررسی قیمت آینه کاری منزل لازم است که کاربرد هرکدام از انواع آینه ها و در این مورد، آینه های برنزی را بدانید، زیرا بر اساس نوع استفاده و همچنین متراژ آینه قیمت متغیر است. رنگ آینه ها، ضخامت آینه و همچنین تراش‌ کاری یا عدم وجود تراش نیز بر روی قیمت آینه کاری منزل متأثر می‌باشد. برای اطلاع از قیمت آینه مورد نظرتان، همچنین هزینه دقیق آن و برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره 09123577053 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان گلس مدا بهره مند شوید!

هنر دکوراسیون در حال حاضر با استفاده از عنصرهای قدیمی عنصر های بصری جذاب و زیبایی را در دکوراسیون داخلی به وجود آورده است. استفاده از آینه های برنزی در دکوراسیون داخلی یکی از این عناصر است. آینه برنز با ایجاد ظاهری لوکس و جذاب ، فضا را بزرگتر و دلپذیرتر می کند و علاوه بر این توانایی مطابقت با هر طرحی را دارد. آینه برنز یکی از آینه هایی است که امروزه طرفداران زیادی را در ایران به خود جلب کرده است. این نمونه آینه را می توان یکی از زیباترین و بهترین نوع آینه ها دانست.

بخش مهمی از آینه های مورد استفاده در محیط های مسکونی، محیط های تجاری و اداری، ظاهری ساده دارند و فقط از طریق استفاده خاص و کاربردی است. اما با انتخاب آینه برنز به عنوان آینه تزئینی و بسیار زیبا می توان شاهد تحولاتی در این زمینه بود. آینه برنز یکی از آینه هایی است که می تواند در محیط مورد استفاده قرار گیرد که می تواند فضای کاملا ایده آل را منعکس کند. استفاده از آینه در یک محیط به عنوان ابعاد اصلی تفسیر می شود. زیرا امروزه آینه ها بخشی جدایی ناپذیر از هر مکان با هر نوع فعالیت هستند. استفاده از آینه علاوه بر کاربردهای خاص برای ایجاد احساس متفاوت در فضا استفاده می شود. انعکاس نور و اشیا  موجود در محیط، بزرگ کردن فضا  و … فقط برخی از مزایای انتخاب آینه به عنوان یک جز اصلی محیط در نظر گرفته می شود.

 

آینه برنز

قدمت آینه برنز

استفاده از آینه های برنزی به هزاران سال پیش برمی گردد. البته استفاده از آینه به 8000 سال قبل برمی گردد. اما یکی از مهمترین نشانه های استفاده از آینه های آینه ای آینه های برنز چینی بود. اجداد ماقبل تاریخ ما توانایی ذوب برنز در کوره ها را پیدا کردند.

آینه برنز
آینه برنز

سپس آهن و فولاد در کوره ها ذوب می شوند و اولین نشانه های آینه های برنزی در مصر و چین ظاهر می شوند و به طور شگفت انگیزی این قدمت به 2900 سال قبل از میلاد مسیح باز می گردد. آن ها برای ساخت آینه، ابسیدیان صیقل داده شده که 4000 سال قبل از میلاد مسیح ساخته شده است، سلنیت پرداخت شده و انواع مختلفی از گلدان ها برای ساخت آینه های برنزی مهاجرت کردند. با این وجود چینی ها از هنر ساخت آینه های برنزی استفاده کرده و ادامه دادند و از این لحاظ به عنوان پدر آینه های برنز شناخته می شوند. اتفاقات مهم زندگی روزمره آنها را در آغوش گرفت. استفاده از آینه های برنزی در دین و سنت و این افراد نفوذ می کرد و این وقایع تا قرون 17 و 19 ادامه داشت. در طول این قرن ها بود که مسافران غربی توانستند به کشورهای شرقی سفر کنند و انواع جدیدی از آینه های غربی را معرفی کنند.

به عنوان مثال می توان آینه معروف و زیبای ونیزی را نام برد که چینی ها از طریق جاده ابریشم و عبور از خاورمیانه و کشور عزیزمان ایران به آن رسیده اند و در ازای آن محصولاتی مانند آینه های برنزی به همان کشورهای غربی رسیده اند البته اگر خودشان نمی‌توانستند بسازند. آینه های برنز خام از دوران نوسنگی در چین ساخته می شدند و معمولاً آینه های برنزی در چین به شکل دایره ساخته می شدند، اما یک طرف آن را صیقل داده و روکش می کردند تا بازتاب خوبی داشته باشد.

این بدان معناست که قرن ها و سال ها این روش مرسوم بوده است. استفاده از آینه های برنزی برای دیدن و انجام کارها در البته در پشت آینه برنزی شکل، در آن زمان تراشکاری هایی در چین انجام می شد و نقوش زیبایی روی آن کشیده می شد و شاید سوراخ هایی روی آن ایجاد می شد و آینه برنز در این دوره دارای دسته هایی بود که از این دسته ها برای  آویزان کردن استفاده می شد و امکان آویز این نوع آینه برنز در مکانهایی که برای دیدن لباس و سایر وسایل از آن استفاده می شد، وجود داشت.

آینه برنز در چین

البته گسترش آینه های برنزی در دوران وارینگ، که حدود سالهای 2100 تا 1600 قبل از میلاد مسیح بود، هنگامی که آینه های برنز در سراسر چین مشهور شدند، اتفاق افتاد. می بینیم که استفاده از آینه های برنزی حتی در آن زمان در سرتاسر چین معمول بوده است. بنابراین، می توان نتیجه گرفت که آینه برنز یک آینه قدیمی است و یکی از اولین آینه هایی است که در قرن ها قبل از میلاد مسیح استفاده شده است.

p1014 c43d. 1

آینه برنز پس از آن تقریباً 1500 سال دست نخورده باقی ماند و به همان روش تولید و مورد استفاده قرار گرفت، اما در سالهای 200 قبل از میلاد تا 200 میلادی آینه برنز دچار تغییراتی شد. سپس آینه برنز TLV شروع به تولید کرد. آینه برنز TLV به این دلیل نامگذاری شده است که در پشت آنها با حروف انگلیسی TLV و V حک شده است و زیبایی خیره کننده ای به آنها بخشیده است. البته در آینه برنز TLV نیز از طرح هایی با آرم اژدها استفاده شده است. زیرا اژدها نمادی از حیوانات مردم چین است و اژدها تقریباً در هر شماره در آنجا استفاده می شود. بسیاری از نمادهای طبیعی و باستانی در همان دوران باستان در آینه برنز استفاده شده است.

 

ویژگی های آینه های برنزی

آینه ها نور را منعکس می کنند و جذب یا عبور نمی کنند و هرچه این بازتابندگی بیشتر باشد، کیفیت تصویر آینه نیز بهتر است. خوب، می توانیم تصویر خود را در آب شیشه و چشمه یا فلزات براق و شفاف ببینیم. از این نظر، طبیعت می تواند آینه باشد. برای ساخت آینه ها باید توجه کنیم که یک لایه روکش دار از آن ها بسازیم و برای اینکه ظاهر آینه خراب نشود و کیفیت خود را از دست ندهد، این پوشش به پشت آینه چسبانده می شود.

ویژگی های آینه های برنزی
ویژگی های آینه های برنزی

این پوشش از جیوه ساخته شده است، اما می تواند از نقره یا آلومینیوم نیز ساخته شود، این ماده باید صیقل داده شود و پس از پرداخت به پشت آینه بچسبد. به طور کلی، آینه کاری با استفاده از آینه های برنزی می تواند در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان ها مورد استفاده قرار گیرد و این یکی از مهمترین دلایل استفاده از آینه در ساختمان است. می توانیم از آینه ها در شکل ها و گل های منظم و نامنظم استفاده کنیم. برای ترسیم طبیعت و زیبایی های مختلف. البته استفاده از این طرح به هنر و صنعت نیاز دارد و صرفاً استفاده از آینه برنز راه حل نیست.

 

کاربردهای آینه های برنزی

آینه های برنزی وضوح بیشتری نسبت به آینه های دیگر دارند و سطح صیقلی تری دارند. ظهور این نوع آینه ها باعث تغییرات چشمگیری در صنعت آینه سازی شد. امروزه از آینه های برنزی بیشتر در خانه های مسکونی استفاده می شود. آینه های برنزی در قالب های تصویر مستقیم و معکوس و مجازی در دسترس هستند.

کاربردهای آینه های برنزی
کاربردهای آینه های برنزی

این نوع آینه ها در بیشتر خانه ها برای روشنایی، انعکاس و پراکندگی نور به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. این آینه ها بیشتر در کاربردهای معمولی مورد استفاده قرار می گیرند. بیشترین استفاده از قطعات آینه های برنزی در دکوراسیون داخلی منازل، سالن های ورزشی و فروشگاه های مختلف است. آینه های برنزی همچنین در دکوراسیون داخلی ساختمانهای مختلف کاربرد زیادی دارند.

 

کاربرد آینه برنز در دکوراسیون داخلی

آینه های برنزی را می توان به تنهایی استفاده کرد یا آن را  با رنگ هایی مانند نقره ای و طلایی ترکیب و سپس استفاده کرد. این رنگ متالیک به عنوان یک رنگ کلاسیک شناخته شده است که می تواند فضایی کلاسیک و لوکس و مجلل ایجاد کند. استفاده از رنگ برنز فقط به استفاده از آینه های برنز وابسته نیست و می توانید از این رنگ در سایر عناصر دکوراسیون داخلی نیز استفاده کنید. رنگ برنز، در کنار رنگ های نقره ای و طلایی به عنوان رنگ های متالیک شناخته می شوند که به آن ها رنگ های کلاسیک و عتیقه نیز میگویند و استفاده از آن رواج دارد.

این رنگ ها توانایی زیادی در نقش داشتن در دکوراسیون دارند. رنگ برنز علاوه بر جلوه خاص خود ، به دلیل قدمت ظاهری مجلل و مجلل را تداعی می کند. استفاده از رنگ برنز نه تنها در آینه های تزئینی بلکه در سایر عناصر دکور نیز می تواند فضا را جذاب کند. برنز رنگی بین قهوه ای و طلایی است که می تواند ترکیبی جذاب با این دو ایجاد کند.

 

دلایل انتخاب آینه های برنزی

به طور کلی آینه های برنزی قطعاً می توانند انتخاب ایده آلی باشند. این آینه یکی از گزینه هایی است که متفاوت ترین انتخاب در بین آینه های تزئینی دیگر است. امروزه آینه های تزئینی قسمت مهمی از فضاهای مسکونی، اداری و تجاری را به خود اختصاص داده اند. در این بین می توان آینه های برنزی را آینه های زیبا ، کاربردی و مناسب برای هر محیطی دانست. آینه یکی از جذاب ترین عناصر محیط است. این عناصر جذاب امروزه تنوع زیادی دارند. تنوعی که مطمئناً از هر زاویه دیدی می تواند نیاز متقاضیان را برآورده کند. بیشتر آینه های برنزی در محیط های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند. موضوعی که باید در نظر گرفته شود فقط مربوط به انتخاب آینه برنز نیست. انتخاب مرجع اصلی برای اجرای طراحی این آینه در طراحی دکوراسیون و محیط مورد نظر از اصلی ترین ابعادی است که می توان به آن اشاره کرد.

425434106 129721

آینه های جذاب و زیبا با فریم های برنز

با وجود طیف گسترده ای از قاب های مسی و برنزی، صنعت شیشه قاب های برنزی و مسی با کیفیت بالا با رنگ های گرم و زنده را انتخاب کرده است که به خریدار این امکان را می دهد تا آینه مناسب را از بین انواع مختلف این آینه ها انتخاب کند. مزیت این نوع آینه ها انعطاف پذیری خاص طراحی آنهاست که در هر محیط و سبکی متناسب آنها باشد. روکش خاص و براق این آینه ها ، احساس لوکسی را در اتاق ها و سالن ها ایجاد می کند. ساخت دکور با این نوع آینه ها به دلیل فریم های زیبا و جذاب بسیار آسان است و آویز آینه مسی به دیوار ظرافت خاصی در محیط ایجاد می کند. این نوع آینه ها قاب های نسبتاً ساده ای دارند که به جذابیت آن ها می افزاید. علاوه بر این، سایه های برنز روشن در طول سال ها بسیار محبوب شده اند، این نشان می دهد که آینه های برنز پس از گذشت چندین سال جذابیت خود را از دست نخواهند داد. وجود این نوع آینه ها در کنار سایر تجهیزات سالن ورودی جلوه ای جذاب به محیط می بخشد. همچنین اگر از آینه دیواری برنز در دکوراسیون استفاده می کنید، بهتر است دیوارهای تیره انتخاب کنید تا پوشش آینه براق جذابیت متمایزی در محیط ایجاد کند.

 

آینه برنز و تنوع فریم ها

آینه ها انواع مختلفی دارند از جمله:

آینه های میز آرایش، آینه های گردیا دایره ای و آینه های بیضی شکل، که آنها را با محیط های مدرن بسیار سازگار می کند، به یاد داشته باشید که آینه جلوه زیبایی به فضا ومحیط می بخشد.

به دلیل گرایش مد به رنگ های گرم در سال های اخیر، آینه های مسی و برنز در مدت زمان خیلی کوتاهی محبوبیت زیادی پیدا کردند و توانستند جایگاه خود را در این صنعت پیدا کنند.

 

ساخت آینه برنز

ساخت و طراحی آینه های برنزی نباید پاسخگوی نیاز قدیمی انسان باشد و باید به عنوان وسیله ای برای تأمین نیازهای شخصی ذکر شود.

زیرا مرور زمان کاربردهای مختلف این نوع آینه ها را مشخص کرده است.

ساخت آینه برنز
ساخت آینه برنز

آینه ها دارای سطوح بازتابنده ای هستند که نور شی را منعکس می کنند تا در آینه قابل مشاهده باشد. بسته به فاصله جسم از آینه برنز ، اندازه و وارونگی و چرخش جانبی تصویر متفاوت است. این جسم از دوران باستان تاکنون نقش اساسی و کاربردهای بسیاری در زندگی بشر داشته است.

 

انواع مختلف آینه برنز

آینه ها بر اساس نوع کاربرد و نحوه شکل گیری تصویر و ویژگی های آن در آینه، به 2 دسته اصلی تقسیم می شوند:

نوع اول – آینه هایی که در خانه ها به وفور یافت می شوند و یک تصویر مستقیم و مجازی از جسم نور را تشکیل می دهند، به طوری که سمت راست جسم برای تصویر سمت چپ در نظر گرفته می شود و بالعکس، که در بیشتر سیستم های  نورهای ساده استفاده می شود. این آینه برنز در کارهای معمولی و استفاده های معمول استفاده می شود.

نوع دوم – آینه های برنزی در دکوراسیون منازل، کلوپ ها و مغازه ها استفاده می شود. آینه برنز در بتن ریزی و تزئینات ساختمان نیز کاربرد زیادی دارد.

 

نقش آینه برنزی در دکوراسیون منزل

آینه برنز در چین

ساخت آینه برنز درسراسر چین مشهور بود. تا اینکه آینه های برنز تغییراتی پیدا کردند و آینه های تی ال وی روانه بازار شدند. علت نامگذاری این آینه ها به دلیل حکاکی حروف TLV پشت انها بود.

بعدها تصویر اژدها نیز به یکی از المان های اینه های تی ال وی تبدیل شد. اژدها یکی از نمادهای مهم حیوانی چین میباشد. امروزه آینه های فلزی دیگر تنها از کشور چین وارد نمیشوند. در کشور ما نیز اینه های فلزی طرفداران خود را دارد. از این رو صنایع شیشه و اینه داخلی نیز به تولید این نوع اینه میپردازند. آینه های فلزی با زیبایی چشمگیری که دارند نظر هر بیننده ای را به خود جلب میکنند. بهره گیری از این نوع اینه در ورودی ها ولابی ساختمان ها، جلوه ای شیک و لوکس به ساختمان میبخشد.

کاربرد آینه های برنزی

بهره گیری از آینه در هر محیطی مزایای خاص خود را دارد. در بعضی از مکان ها نیاز به آینه یک امر ضروریست. ولو اینکه کاربرد اینه ها فقط برای نگاه به خود نیست و جنبه های استفاده تزئینی نیز داراست.

بطور مثال:
 • استفاده در باشگاه های بدن سازی
 • دکوراسیون داخلی منازل
 • آینه کاری های تزئینی داخل ساختمان
 • فروشگاه ها و بوتیک های لباس
 • تزئینات کافه ها و رستوران ها
 • زیرا آینه های برنزی از شفافیت و وضوح تصویر بیشتری نسبت به اینه های معمولی برخوردارند. علاوه بر این آینه های برنزی در قالب تصویر مستقیم یا برعکس و تصویر مجازی قابل عرضه میباشند. بطورکلی بازتاب نور و انعکاس ان در این نوع از اینه ها بسیار زیاد بوده.

همین امر نیز آینه های برنزی را کاربردی تر کرده است. در مجموع انتخاب آینه برنز یک انتخاب هوشمندانه و ایده آل خواهد بود.

امروزه آینه های دکوراتیو جای کاغذ دیواری و انواع تزئینات داخلی شلوغ را به خود اختصاص داده اند. وجود آینه و شیشه های رنگی در زندگی انسان ها از دیرباز تا امروز نقش مهمی داشته. جلوه آینه های برنزی در مقایسه با آینه های رنگی و انواع دیگر آینه های دکوراتیو مانند آینه های دودی و آینه های کریستالی، بسیار متفاوت و چشمگیر میباشد. مزیت بزرگ این نوع اینه، انعطاف در طرحی انهاست. میتوان با استفاده از انواع فریم و قاب ها در هر نوع دکوراسیونی انهارا جا داد. آینه های برنزی شفافیت و انعکاس خاص و لوکسی را به محیط میبخشند. این نوع اینه در طراحی دکوراسیون تالار ها نیز مورد توجه هستند.

 

راهنمای خرید آینه برنز

آینه های دکوراتیو امروزه با اشکال مختلفی در قالب میز های آرایش، آینه و شمعدان های عقد و کنسول دار و … در بازار عرضه می شوند.

عوام مردم همه آینه ها را یک شکل می بینن اما برخلاف این تصور آینه ها از انواع رنگ ها و در طرح های مختلفی قابل ساخت و سفارش هستند.

در واقع آینه ها وسایل دکوراتیوی هستند که علاوه بر زیبایی در طرح و رنگ، می توانند در جلوه متفاوت محیط نیز شما را یاری دهند.

آینه ها با بازتاب نور در جهات مختلف موجب بزرگتر دیده شدن فضا خواهند شد ضمن اینکه استفاده از آینه های دکوراتیو رنگی نیز می تواند نقطه قوتی برای جلوه بیشتر وسایل حاضر در محیط شود.

راهنمای خرید آینه برنز

آینه

آینه‌ها سطح های بازتابنده می باشند که تصویر جسم نورانی را قرار گرفته و جلوی خودشان را جلوه می ‌دهند، بسته به فاصله جسم از آینه مشخصات تصویر (مکان و وارونگی و برگردان جانبی و بزرگی) امکان دارد که مختلف باشد. این وسیله نوری از گذشته در زندگی بشر نقش زیادی داشته است و موارد استفاده خیلی زیادی از آن به عمل آمده است. در طبیعت شکل گیری تصویر در آب یا در شیشه‌های پنجره و یا سطوح بازتابان فلزی و پدیده‌هایی از این قبیل به وفور است. بر حسب نوع کاربرد و چگونگی ایجاد تصویر و مشخصات آن به دو دسته عمده تقسیم شده‌اند:

 1. آینه‌های تخت

آینه‌های تخت آینه‌هایی هستند که در خانه های وجود دارند و از جسم نورانی تصویری مستقیم و مجازی و برگردان را ایجاد می کنند، به نوعی که طرف راست جسم برای تصویر سمت چپ به شمار می رود و بلعکس که در بیشتر سیستم های نوری ساده کاربرد زیادی دارند. در امور عادی و استفاده های عمومی از این آینه به کار برده می ‌شود. از نظر هزینه کم و تولید ساده و انبوه سازی و سادگی مکانیزم توسعه زیادی دارد.

در خانه ها و باشگاه ها و مغازه‌ها و دکوراسیون در آینه کاری و معماری و در بتینه کاری و تزئینات ساختمان کاربرد زیادی دارند. از گذشته تا به حال به صورت های طبیعی آینه ها یافت می ‌شدند، که با پیشرفت علم و صنعت با کیفیت های زیادتر هم به بازار عرضه شد که حتی در بعضی از سیستم های اپتیکی هم مورد استفاده قرار می گیرد.

موارد استفاده از آینه ‌های تخت

در حال حاضر بهره‌وری این آینه‌ها را زیاد کرده است و آینه ‌هایی با ضریب بازتابش خیلی زیادی نیز تولید شده اند. در سیستم های نوری و بعضی از دستگاه های حساس نوری از جمله لیزرها از این آینه ‌ها به کار برده می ‌شود، آینه‌های شیشه‌ای نیم بازتابان هم از این نوع می باشند.

 1. آینه‌های کروی

این نوع از آینه‌ها به دو دسته عمده آینه‌های محدب و آینه‌های مقعر دسته بندی می‌ شوند. این آینه‌ها از نظر همگرایی و واگرایی پرتوهای نوری و شکل گیری تصویر و بزرگ نمایی و وارونگی و دیگر مشخصات تصویر کاربردهای به خصوصی در سیستم های نوری داشته اند.

 

آینه برنز

آینه های رنگی به خصوص با رنگ های گرم امروزه به شدت محبوب شدند ضمن اینکه طراحان دکوراسیون نیز در معماری های فضاهای داخلی به این رنگ ها گرایشی متفاوت و ویژه دارند.

آینه ها در رنگ های:
 • برنز
 • مسی
 • شامپاینی و …؛ امروزه از طرفداران زیادی برخوردارند.

بطوری که اکثر لوازم مورد نیاز در دکوراسیون ها از جمله مبل ها و پرده ها نیز در طیف رنگ هایی نزدیک به قرمز و طلایی قرار دارند. از آینه های برنزی در اشکال مختلف و تراش خورده و سندبلاست نیز می توان استفاده کرد که با توجه به سلیقه و دکوراسیون اجرایی شما سفارش ثبت می گردد.

از آینه های برنزی در قالب:
 • آینه کاری دیواری
 • آینه کنسول
 • آینه کاری های راهرو
 • اجرای آینه روی درب کمد ها و…؛ استفاده می شود.

آینه های برنزی از سطوح صیقلی تری نسبت به آینه های دیگر برخوردارند به همین دلیل در کاربری های بیشتری استفاده می شوند. این آینه ها یک انتخاب ایده آل و منحصر به فرد برای فضای منازل محسوب می شوند چرا که می توان در طرح های مختلفی آن ها را آینه کاری کرد. آینه کاری ها در طرح های مورب، منظم و نامنظم، آینه شکسته، لوزی و جورچین و غیره قابل اجرا هستند که در این بین سهم آینه کاری های لوزی و جورچین از بقیه بیشتر است. آینه های برنزی را بدون قاب و یا با انواع قاب و فریم نیز می توانید سفارش دهید.

 

راهنمای آینه برنز

آینه های برنز از طیف رنگی گرم تشکیل شدند بنابراین مناسب استفاده در انواع دکوراسیون های مدرن و کلاسیک می باشنئ. استفاده از آینه کاری ها از جنس آینه برنز جلوه لوکسی را به منزل شما می بخشد که به راحتی می توان از آن ها در سالن پذیرایی، اتاق پذیرایی، اتاق غذاخوری و راهروهایی با طول کوتاه استفاده کرد.

آینه های برنزی با انواع قاب های فلزی و چوبی می توانند گزینه های خوبی برای دکوراسیون های کلاسیک و نصب در قسمت بالایی شومینه های چوبی باشند. آینه های برنزی با براقیت و انعکاس نور ها به رنگ گرم، حس تجملات و لوکس بودن را در فضا تقویت می کنند.

در صورت استفاده از آینه ها و آینه کاری های آینه برنزی بهتر است به دیواری توجه شود که تاریک و کاملا خالی است چرا که جلوه طلایی این آینه ها بیشتر به چشم می آید. ظاهر رنگ این آینه ها مشابه مدل های دکوراسیون دهه 80 میلادی است و حس نوستالژیکی را در افراد زنده خواهد اما با این حال با فریم های ساده و فلزی از آن ها در دکوراسیون های مدرن نیز بهره برده می شود. از آینه های برنزی به دلیل وضوح کامل تصویر در قالب آینه های کنسول، میز آرایش و سرویس های بهداشتی نیز می توان استفاده کرد. آینه های برنزی  برای تبدیل فضا به جایی گرم و دنج بهترین گزینه هستند چرا که تناژ رنگی این آینه ها قرمز مایل به طلایی و رگه هایی از قهوه ایست و همگی رنگ های گرمی هستند که برای تزئینات محل زندگی بسیار مناسبند.

 

تزئین خانه با شیشه دکوری

آینه های برنزی با رنگ های گرمی که در خود دارند، موجب ایجاد فضایی دلپذیر و دنج خواهند شد. این آینه ها از وضوح تصویر بسیار مطلوبی برخوردارند که این امکان را به شما می دهد در هر نقطه ای از منزل و کاملا کاربردی جدا از ظاهر زیبا از آن ها بهره مند شوید. وجود آینه های دکوراتیو به زیبایی فضا بسیار کمک خواهد و چنانچه این آینه ها از رنگ های لوکس و زیبایی نیز برخوردار باشند، محیط برای افراد دلنشین تر خواهد بود. آینه های برنزی در انواع طرح ها و اشکال قابل اجرا و آینه کاری  می باشد که علاوه بر تراش های مختلف می توان از فریم های چوبی فلزی نیز در ساخت آن ها بهره برد. آینه های برنزی مناسب استفاده در انواع دکوراسیون های مدرن و کلاسیک هستند.

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره 09123577053 تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
مشاوره واتساپی
تماس مستقیم 09123577053