آینه های بک لایت

آینه های بک لایت

آینه های بک لایت نور را پشت آینه قرار می دهند و برای این که نور از پشت آینه بدرخشد، باید فضای کمی میان آینه و دیوار وجود داشته باشد به نوعی که از جلو، فاصله ای مشاهده نشود و روی هر دیواری به سادگی قابل نصب هستند.

نورپردازی خوب تأثیر بسیاری در نمایش یک مکان دارد و استفاده هوشمندانه از آن سبب می‌ شود تا فضا بزرگ‌تر از آنچه هست دیده شود.

این آینه‌ها خوب برای سالن‌های زیبایی و هتل‌ها و خانه ها در بخش های گوناگون آن به ویژه در سرویس‌های بهداشتی و حمام به کار برده می شود و درعین آسانی و زیبایی چشمگیر و ظرافت و مدرنیته و مینیمالیسم را در فضا شکل می دهد و این آینه‌های دکوراتیو و امرزی خیلی مورد توجه طراحان درزمینه‌ی دکوراسیون داخلی است.

 

آینه های بک لایت

این آینه ها هم به شکل لمسی و هم با صورت ریموتی هستند که در حالت لمسی و حسگر حدود ۳ ثانیه زمان بر است و حتی می‌توانند با باتری هم استفاده شوند و همچنین با چراغ‌های فلورسنت هم تولید شوند که کمتر مرسوم است.

برای انجام کارهایی که احتیاج به نور کافی است مانند میکاپ و انتخاب ایده آلی می ‌باشد.

این نور نازک ولی می‌تواند نور کافی به فضا بدهد و محیط آرامش بخشی را فراهم کند.

به ‌صورت متداول روشنایی با نوارها و لامپ های ال ای دی فراهم می‌شود و انرژی کمی را مصرف می کنند و حدود۴۰۰۰۰ ساعت عمر می ‌کنند اما بسیاری از لامپ‌های روشنایی حمام و انرژی بسیاری به کار برده می شود و عمرشان حدود ۱۲۰۰ساعت است،پس در کاهش مصرف انرژی تأثیر ویژه ای دارد.

همچنین خیلی نورشان شبیه نور طبیعی و چشم‌نواز است.

می‌توان موقعی که از آینه به کار نبرد به‌ سادگی آن را با دکمه لمسی خاموش کرد.

 

ویژگی‌ های آینه ‌های بک لایت

  1. نوری که در دور آینه ساطع می‌ شود، این امکان فراهم می کند که سایه‌ هایی که توسط نورپردازی‌های سنتی تشکیل می‌ شوند را نداشته باشیم و درخشش تمیزی به محیط اطراف می دهد.
  2. این نوع شیشه انرژی کمی استفاده می ‌کنند و ماندگاری بسیاری دارند.
  3. این نوع شیشه نورپردازی با کیفیتی دارند.
  4. این نوع شیشه به آسانی نصب می شوند.
  5. چراغ‌های ال ای دی خیلی با انرژی و محیط ‌زیست سازگار هستند و قابل بازیافت هم هستند.
  6. حتماً احتیاجی به کار بردن از قاب نیست چون نور، کاملاً آن را قاب می ‌کند و در صورت تمایل به به کار بردن از قاب ،می‌توان از قاب‌های با جنس‌ها و رنگ‌ های متفاوت به کار برد.
  7. این نوع شیشه ها حسگر های حرارتی هم می‌توانند داشته باشند.
  8. نور اطراف آینه حتماً احتیاجی نیست سفید باشد ، می‌تواند ار رنگ دیگری هم به کار برد و به‌ سادگی می‌ توان با حسگر یا ریموت به رنگ موردنظر تغییر داد.
  9. شیشه ‌هایی که برای آینه‌های بک لایت به کار برده می ‌شود از کیفیت بالاتری در مقایسه با انواع معمول هم استفاده می شود.
  10. می‌ توان میزان شدت نور را کم یا زیاد و دمای رنگ را تنظیم و در حقیقت تغییر داد.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *