درباره گلس مدا

مجموعه ی شیشه و آینه گلس مدا با بیش از یک دهه سابقه در امر خدمات آینه کاری، شیشه کاری خدمات ویژه ی خود را به صورت اختصاصی ارائه می دهد. برای تماس با گلس مدا کافیست همین حالا با شماره همراه 09123577053 تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت لحظه ای در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما هموطنان عزیز و مهربان می باشد.

 

اطلاعات تماس مجموعه ی گلس مدا به شرح زیر است:

۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳

تهران خیابان هنگام سی متری دوم یا شهید جهان شاه لو، چهارراه تکاوران، تکاوران شمالی، پلاک ۴۷۳

ساعت کاری : ۸ صبح تا ۶ عصر

info@glassmoda.com

برای تماس مستقیم با کارشناسان سایت روی این لینک کلیک کنید.

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

6 ایده جذاب برای استفاده از شیشه لاکوبل در آشپزخانه

6 ایده جذاب برای استفاده از شیشه لاکوبل در آشپزخانه

در طراحی مدرن دکوراسیون، استفاده از شیشه رنگی بسیار حائز اهمیت است. از متداول ترین انواع شیشه رنگی مورد استفاده در دکوراسیون، شیشه لاکوبل و مخصوصا شیشه لاکوبل در آشپزخانه می باشد که با توجه به خواص فیزیکی که دارا می باشد، جایگاه ممتازی در صنعت دکوراسیون برای خود ایجاد کرده است. تنوع رنگی شیشه لاکوبل به گونه ای است که دست طراح و خریدار در انتخاب باز گذاشته است. همچنین به ویژگی ها فیزیکی دور از انتظار لاکوبل نیز در ادامه اشاره خواهد شد اما در کل کاربرد لاکوبل در دکوراسیون فراگیر است.

6 ایده جذاب برای استفاده از شیشه لاکوبل در آشپزخانه

آشپزخانه را قلب خانه خود در نظر بگیرید. دکوراسیون این قسمت از خانه بیشتر از آنچه که فکر می کنید مهم می باشد. در کنار ابزار بکار رفته در آشپزخانه و تجهیزات موجود در آن، نما و ظاهر آشپزخانه بسیار تاثیرگذار خواهد بود، بنابراین در تعیین و طراحی دکوراسیون آن باید دقت و وقت لازم را به کار برد.

شیشه لاکوبل

شیشه لاکوبل، از نوع شیشه رنگی می باشد که رویه پشتی آن، با رنگ پوشیده شده است. این رنگ ها دچار خراش و رنگ پریدگی نمی شوند. با توجه به این که رویه رنگی، در پشت شیشه قرار دارد، بنابراین در اثر ضربه و خراشیدگی این رنگ از بین نمی رود. شیشه های لاکوبل ،از نوع شیشه سکوریت هستند و در برابر ضربه مقاوم اند. در عین حال در اثر شکستن به ذرات ریز و کوچک و گرد تبدیل می شوند که خطر کمی را پدید می آورند. این شیشه ها در برابر دما و گرما نیز بسیار مقاوم هستند؛ اثر این ویژگی ها را در ادامه مطلب برای شما بازگو می کنیم.

 

ایده های جذاب برای استفاده از شیشه لاکوبل در فضای آشپزخانه

 

کابینت از جنس لاکوبل

شاید ایده جسورانه ای باشد اما واقعیت دارد. در کنار انواع جنس کابینت از جمله ام دی اف، چوب و … شیشه لاکوبل نیز با توجه به تنوع گسترده رنگ، مقاومت بالا در برابر ضربه و دما، همچنین امکان استفاده از طرح های متنوع و گسترده، گزینه خاص و یونیکی برای کابینت ها خواهند بود. کابینت ها فضای زیادی از آشپزخانه را به خود اختصاص داده اند. بنابراین جنس و نمای آنها بسیار در فضا و نما آشپزخانه اثرگذار خواهد بود. شیشه لاکوبل با اینکه دارای رنگ می باشد، اما رنگ آن براق بوده بنابراین خاصیت انعکاس شیشه را حفظ می کند. بنابراین با انعکاس نور بر روی این شیشه ها جلوه نوری خوبی در آشپزخانه ایجاد می شود. با انعکاس نور بر روی شیشه لاکوبل، فضای آشپزخانه منعکس می گردد و با استفاده از این خطای دید، فضای آشپزخانه بزرگتر از مساحت موجود به نظر می رسد.

 

شیشه های کابینت خود را رنگی کنید

شیشه لاکوبل با توجه به تنوع رنگی بسیار بالا، گزینه بسیار مناسبی برای بکار گیری در شیشه های داخل کابینت و حتی قفسه های آن می باشد. بعضی از افراد دوست دارند با توجه به نما و طراحی آشپزخانه خود، فضای پشت کابینت هایشان مشخص نباشد. برای این نوع افراد استفاده از شیشه لاکوبل بسیار مناسب است. از طرفی دیگر این شیشه سکوریت است با ضربه های عادی و محتمل در کابینت، نمی شکنند و حتی دچار ترک نیز نمی شوند. استفاده از خاصیت انعکاسی شیشه را نیز که در مورد قبلی بیان کردیم در این ایده نیز بسیار موثر می باشد.

 

استفاده از شیشه لاکوبل در فضای بین کابینت

تا به حال به این فضا دقت کرده اید؟ بله، یک فضایی که در ظاهر بسیار ساده و گاهی بدون مصرف به نظر می آید اما به خودی خود، مساحت زیادی از نمای آشپزخانه را به خود اختصاص داده است. در اکثر موارد این فضا از کاشی پوشیده شده است و به رنگ ها و طرح های ساده می باشد. با استفاده از شیشه لاکوبل می توانید از این فضای در ظاهر بی اهمیت، یک استفاده باورنکردنی بکنید و تغییری چشمگیر در فضای آشپزخانه خود ایجاد کنید. شیشه لاکوبل تنوع رنگی بسیار بالایی دارد بنابراین با انواع طرح ها و رنگ های کابینت، هماهنگ می شود. همین طور شیشه های لاکوبل طرح دار نیز در بازار موجود می باشند که با توجه به خواست مشتری، طراحی می گردند. شیشه لاکوبل علاوه بر رنگ دوام و کیفیت، مشخصا از جنس شیشه است. شاید نگران فضای پشت اجاق گاز باشید! اما خیالتان را راحت کنم؛ همانطور که پیش تر بیان شد، این شیشه مقاومت دمایی بالایی برابر گرما دارد، پس با خیال راحت می توان از آن برای فضای پشت گاز نیست استفاده کرد. از طرف دیگر، این فضا بسیار درمعرض چربی و کثیفی است ولی با استفاده از شیشه لاکوبل، به راحتی با شوینده های در دسترس می توان این فضا را تمیز کرد.

 

میز ناهارخوری از جنس شیشه لاکوبل

افراد زیادی هستند که هزینه های آنچنانی می کنند که میز غذاخوری از جنس چوب و … تهیه کنند، اما در انتخاب طرح و رنگ آن دچار مشکل می شوند. با توجه به طرح ها و رنگ های متنوع کابینت هایی که امروزه بکار می رود، انتخاب میز هماهنگ با این رنگ ها برای آشپزخانه بسیار سخت و وقت گیر است. اما استفاده از شیشه لاکوبل در میز، بسیار ایده ناب و مدرنی محسوب می شود. این شیشه با توجه به وضعیت ظاهری خود، فضای ورا خود را به نمایش نمی گذارد. در ضمن با توجه به پوشش رنگ بالا و براق خود، جلوه بسیار زیبایی در هنگام صرف غذا به نمایش می گذارد. خاطرتان جمع! این شیشه با ضخامت های متنوع موجود است و نسبت به وزن وسایلی و ظروفی که بر روی آن قرار می دهید، کاملا مقاوم است.

6 ایده جذاب برای استفاده از شیشه لاکوبل در آشپزخانه

البته افرادی که میز غذاخوری در فضای نشیمن و پذیرایی خانه خود می گذارند نیز همانطور که گفته شد، نباید نگرانی ای داشته باشند. تنوع رنگی لاکوبل به قدری بالا است که با هر دکوراسیونی منطبق می گردد.

 

میز اپن خود را از جنس شیشه لاکوبل کنید

باید قبول کنید که در کنار اهمیت کابینت ها، اوپن آشپزخانه یک فضای استراتژیک در خانه و آشپزخانه به حساب می آید. این فضا بین آشپزخانه و سالن پذیرایی مشترک بوده و اولین نما و جلوه از آشپزخانه را به نمایش می گذارد. از طرف دیگر با توجه به فضایی که اشغال می کند، بسیار در کارهای آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از شیشه لاکوبل در این فضا بسیار خلاقانه خواهد بود. مقاومت و تنوع رنگی بالای لاکوبل می تواند بسیار در مورد اوپن اثر گذار باشد و طراحی خاص و ویژه ای به آن ببخشد.

 

دیوارهای شیشه ای از نوع لاکوبل

اشتباه نکنید. زیاده روی ای در کار نیست! در موارد بسیار زیادی از لاکوبل برای پوشش دیوارها استفاده می شود. خاصیت شیشه لاکوبل را پیش تر برایتان بارها بازگو کردیم، اما تکرار آن موارد در این ایده، خالی از لطف نیست. با انعکاس تصویر فضای مقابل دیوار بر روی آن، گویا فضای مورد نظر بزرگتر از حالت عادی است. همچنین گستردگی رنگی بالای لاکوبل بسیار مهم و موثر می باشد. از طرفی دیگر شیشه لاکوبل به راحتی شکسته نمی شود، اما در اثر ضربات شدید و شکستن به ای تبدیل شدن به تکه ها تیز و بزرگ، به قطعات ریز و گرد و بی خطرتر تبدیل می گردند. استفاده از شیشه در پوشش دیوار، بازتاب نوری بسیار چشم نوازی را به نمایش می گذارد. قطعا از این ایده ضرر نخواهید کرد. گاهی عدم شناخت کافی و تفکرات غلط ما، سبب می شود که از کاربرد بسیاری از ابزار و وسایل غافل شویم. نمونه این موضوع، استفاده از شیشه در دکوراسیون می باشد. شیشه به خودی خود شکننده، خطرناک و آسیب پذیر است اما با تغییر خاصیت و فناوری ساخت آن می توان به خواص جدید از آن دست یافت. شیشه لاکوبل برگرفته از همین فناوری ها است. شیشه رنگی، براق و زیبا که در عین حال مقاومت بالایی نسبت به گرما و ضربه دارد. مانند شیشه، بازتابنده و منعکس کننده خوب نور است و به راحتی تمیز و پاکیزه می گردد. امیدوارم از مطالب و ایده هایی که مطرح شد لذت برده و آشنایی بیشتری با لاکوبل پیدا کرده باشید.

 

دریافت خدمات شیشه های لاکوبل در دکوراسیون سنتی و مدرن

برای مشاوره ی رایگان در مورد خدمات شیشه های لاکوبل در آشپزخانه توسط تیم گلس مدا می توانید با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ به طور مستقیم تماس بگیرید.

خوشحال می شویم نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق و پیروز باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره واتساپی
تماس مستقیم 09123577053