کاربرد شیشه های سکوریت

کاربرد شیشه های سکوریت

در چه فضاهایی از شیشه های سکوریت به کار برده می شود ؟

معمولاً از شیشه های سکوریت در فضاهایی به کار برده می شود که استحکام و مقاومت در مقابل حرارت و همانطور که ایمنی از اهمیت زیادی برخوردار هستند و در بیشتر موارد از شیشه های سکوریت در صنعت خودرو نیز به کار برده می شود.

معمولاً برای جلوگیری از خرد شدن شیشه از قطعات بزرگ تر این شیشه ها به کار می برند و لازم به ذکر است که برای شیشه ی جلوی ماشین هم از شیشه لمینت به کار برده می شود که خیلی محکم هستند و در موقع وارد شدن ضربه شکسته نمی شوند.

و همانطور که برای شیشه های عقب ماشین ها هم از شیشه سکوریت به کار برده می شود تا بدین صورت ایمنی سرنشینان کاملاً حفظ شود.

 

کاربرد شیشه های سکوریت

استفاده از شیشه های نشکن و مقاوم وقتی دارای اهمیت می شود که بحث مقاومت مکانیکی و ایمنی مطرح شود.

و در صنعت ساختمان هم از شیشه های سکوریت در فضاهایی به کار برده می شود که در آن ها احتمال آسیب رسیدن به انسان ها وجود داشته باشد و بدین صورت شیشه های سکوریت برای سازه های بدون قاب مانند درب های ورودی و یا هر مکان دیگری که احتمال صدمه زدن به انسان وجود دارد، به کار می برند.

باید گفت که شیشه های سکوریت خاصیت برش و یا فرم دهی را ندارند و به همین علت باید تمام فرایندها مانند سوراخ کردن و برش و … قبل از سکوریت کردن شیشه شکل بگیرد.

البته باید گفت که شیشه های سکوریت کاربردهای بسیار متنوعی دارند که از جمله ی آنها می توان به استفاده از آن در تولید نرده شیشه ای و شیشه راه پله و شیشه جان پناه و شیشه پله فرار و بالکن شیشه ای و تراس شیشه ای و حمام شیشه ای و ساز شیشه ای و شیشه های ویترین های مغازه و همچنین در فروشگاه ها و بانک ها به کار برده می شوند.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

9 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *