کاربرد شیشه سندبلاست در پنجره دوجداره

کاربرد شیشه های سندبلاست در پنجره های دوجداره

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با کاربرد شیشه های سندبلاست در پنجره های دوجداره آشنا کنیم.

خیلی از آپارتمان ها هستند که در آن پنجره دوجداره نصب شده است و ممکن است شیشه ای که برای این پنجره ها استقاده می شود دارای طرح ساده ای داشته باشند و یا هیچ طرحی نداشته باشند.

اچینگ شیشه ای، یکی از قدیمی ترین شیوه هایی است که برای طرح تصاویر به روی شیشه مورد استفاده قرار می گیرد، این کار در چندین سال پیش صورت می گرفت، ولی اکنون شیوه های جدیدی پدید آمده است که برای طرح روی شیشه مورد استفاده قرار می گیرد که این کار برای پنجره یو پی وی سی که در خانه وجود دارد و با توجه به موقعیتی که دارد می توان از این طرح هم برای کاهش دید و هم برای زیبایی مدل آن به کار برد.

به طور معمول از شیشه های سندبلاست برای طراحی طرح ها روی شیشه به کار برده می شود، با فرآیند سندبلاست شیشه با ماسه شویی با به کار بردن از فشار هوا و ماسه صورت می گیرد.

همچنین موضوعی که در این بین وجود دارد این است که شما می توانید با فرآیند سندبلاست کردن به روی شیشه، ظریف ترین و سخت ترین طرح ها را به روی شیشه پدید می آورند.

 

کاربرد شیشه های سندبلاست در پنجره های دوجداره

فرایند تولید شیشه های سندبلاست

این فرآیند یک فرایند انفجاری می باشد که بر روی سطح شیشه صورت می گیرد و همچنین هدف از آن ایجاد طرح های گوناگون بر روی شیشه می باشد که می توان به صورت طرح های شیری رنگ آن را درآورد و یا حتی دیگر رنگ ها را بر روی آن پیاده کرد.

سندبلاست یک اصطلاح عمومی می باشد که از آن برای ایجاد طرح روی شیشه به کار برده می شود و این کار با به کار بردن از ماشین های ساخت سندبلاست انجام می شود که دارای سرعت خیلی بالایی می باشد.

در این ماشین ها از شن و ماسه برای ایجاد طرح به کار برده می شود، همچنین از بخار هوا و فشار برای پاک کردن شیشه های سندبلاست استفاده می شود.

 

 

خواندن مقاله های زیر به شما توصیه می شود:

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *