کاربرد شیشه در مطب  پوست مو و زیبایی

کاربرد شیشه در مطب  پوست مو و زیبایی

مطب هایی مکان هایی می باشند که در طول شبانه روز مراجعه کنندگان زیادی دارد و برای این که بتوانند رضایت آن ها را جلب نمایند علاوه بر کیفیت کار خود باید فضای خوبی برای آن ها ایجاد نمایند تا آن ها در مکان مورد نظر آرامش داشته و بخواهند دوباره از مطب و توانمندی های دکتر استفاده نمایند.

یک سری کار ها وجود دارد که باعث می شود مکانی خاص و خوبی را برای آن ها ایجاد نمایند برای زمانی که شما از نور های زیادی در مکان استفاده می کنید حس خوبی را به کاربران انتقال می دهید و یا می توانید از تزیینات خاص برای مطب در نظر بگیرید تا فضای مناسب و زیبایی را ایجاد کرده و در دسترس افراد قرار دهید که می توانید از جنس های مختلف اللخصوص شیشه استفاده کنید زیرا برای این مکان ها بسیار مناسب می باشد.

 

کاربرد شیشه در مطب  پوست مو و زیبایی

کاربرد شیشه در مطب

همان طور که گفته شد با شیشه می توانید بخش های مختلف مطب را ایجاد و یا تزیین نمایید زیرا شیشه باعث می شود نور منعکس شده و فضا را پر نور تر و بزرگ تر خواهد کرد امروزه شیشه ها در انواع و طرح های مختلفی ایجاد شده است که می توانید متناسب با کار خود از آن ها استفاده نمایید از آینه کاری های مختلف بر روی دیوار های مطب استفاده کنید که آینه هایی مثل آینه های سنتی، آینه های کریستال و یا آینه های آبشاری در این موارد کاربردی می باشند.

یک سری شیشه ها هم هستند که جدیدا ایجاد شده اند و توانسته اند نقش مهمی را در مکان های مختلف ایفا کنند این شیشه ها شیشه های هوشمند می باشند که برقی هستند و با یک کلید کار می کند و با زدن آن در عرض چند ثانیه مات و شفاف می شود که از این شیشه ها برای نمای بیرونی مطب و پنجره های آن ها استفاده می شود و یا در دیوار های کاذب موجود در داخل ساختمان بکار می رود که هم باعث می شود فضای کمی را اشغال نمایند هم در صورت عدم نیاز ان ها را جابجا نمود این دیوار های کاذب شیشه ای بیشتر برای جدا نمودن حریم شخصی افراد در اتاق های دکتر استفاده می شود تا زمانی که درمان انجام می شود بتوان حریم شخصی افراد را محفوض نگه دارند.

جای دیگری که از شیشه ها و آینه ها می توان استفاده نمود قسمت قفسه های موجو و باکس هایی می باشد که در آن تجهیزات برای درمان قرار می گیرند که برای این کار یک سری از مطب ها از شیشه ها استفاده می کنند زیرا طی سالیان سال شکل ظاهری خود را از دست نمی دهند و با تمیز نمودن ساده می توان آن را به حالت اولیه باز نمود.

همچنین می توان از شیشه ها در تزیینات دیوار های موجود در مطب استفاده نمود از آینه کاری ها در انواع مختلف استفاده نمود تا جلوه ی خاصی را به مکان مورد نظر بدهد و باعث باز و بزرگ تر نشان دادن فضا شوند.

 

کاربرد شیشه در نرده های رنگی

 

جمع بندی

اگر شما هم از دسته افرادی هستید که می خواهید فضای امورزی و شیکی را در مطب خود ایجاد نمایید به راحتی می توانید از شیشه ها و آینه کاری ها استفاده کرده و فضای خوبی را درست کنید که هم مراجعه کنندگان بتوانند از آن رضایت داشته و هم کارکننان از این کار بازخورد خوبی بگیرند.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *