کاربرد شیشه در اجرای دکوراسیون داخلی- پارتیشن

کاربرد شیشه در اجرای دکوراسیون داخلی- پارتیشن

شیشه ها کاربردهای متنوعی در صنعت ساختمان همچنین در طراحی های دکوراسیون های داخلی چه در منازل چه در ادارات و میان مشاغل خواهند داشت.

شیشه ها در ابعاد، ضخامت، رنگ و سطوح مقاومت و استحکام مختلفی در بازار قابل سفارش و عرضه هستند که بنا بر نیاز افراد و با توجه به مشاوره کارشناسان عرضه می گردند.

شیشه ها در میان طراحی ها و ساختار دفاتر و مشاغل بیشترین کاربرد را دارند چرا که استفاده از شیشه ها و سازه های شیشه ای به عنوان المان هایی جهت به نمایش گذاشتن محصولات و دکور های چشمگیر جهت جلب توجه افراد بسیار رواج داشته و مفید فایده واقع می گردد.

 

کاربرد شیشه در اجرای دکوراسیون داخلی- پارتیشن

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای در انواع مختلفی در بازار موجودند از جمله:
  • تک جداره
  • دو جداره
  • لمینت
  • فریم لس و…

استفاده از پارتیشن ها به افراد این امکان را داده تا بهترین و مفید ترین استفاده را از فضای کم با استفاده از تقسیم بندی محیط داشته باشند.

پارتیشن های شیشه ای بدون قاب یا فریم لس، به روز ترین پارتیشن های شیشه ای در بازار محسوب می شوند ضمن اینکه در ساختار این نوع پارتیشن به میزان حداقلی از پروفیل ها استفاده شده است که به افراد این امکان را می دهد تا از فضای بیشتری بهره مند شوند و به همنی دلیل شفافیت بیشتری در این نوع پارتیشن وجود خواهد داشت.

در پارتیشن های فریم لس به طور معمول از پروفیل های آلمینیومی استفاده می شود که با نهایت ظرافت و با ایجاد مقاومت مطلوب و طول عمر بالا ارائه می گردند.

رنگ پروفیل های آلمینیومی به طور عمده نقره ای خواهد بود اما توانایی تغییر رنگ در آن ها به صورت استاتیک وجود خواهد داشت.

مقطع داخلی پروفیل های مورد استفاده در پارتیشن سازی، شیشه هایی با ضخامت ۱۰ میلی متر را در میان خود جای می دهد که این شیشه ها می توانند از نوع سکوریت شفاف، ساتینا، سندبلاست و انواع شیشه های رنگی باشند.

در نهایت انتخاب های متنوعی از جهت سطوح مقطعی پروفیل ها، رنگ و طرح پروفیل ها و همچنین رنگ و کیفیت شیشه های آن ها در دست می باشند.

 

انواع پارتیشن های شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای در انواع مختلفی در بازار قابل عرضه می باشند که در نگاهی اجمالی به توصیف برخی از آن ها می پردازیم.

پارتیشن های شیشه ای دو یا چند جداره مانند پارتیشن های فریم لس جهت جداسازی و تقسیم بندی محیط به کار گرفته می شوند اما دارای پروفیل هایی با ضخامت بیشتری هستند ضمن اینکه پارتیشن های دو یا چند جداره نسبت به پارتیشن های تک جداره فضای بیشتری را اشغال می نمایند به علاوه اینکه از لحاظ زیبایی شناختی از درجه پایین تری برخوردارند.

نقطه قوت پارتیشن های دو و چند جداره تنها در عایق بودن آن ها در برابر سرما/ گرما می باشد.

پارتیشن های دیگری با نام پارتیشن های شیشه ای مدولار در بازار موجودند که در جهت اجرای دیوار های پارتیشنی از آن ها استفاده می شود چرا که راهکار بسیار مقرون به صرفه ای می باشند.

پارتیشن های مدولار قابل حمل بوده و از جایی به جای دیگر قابلیت تغییر مکان دارند و این امکان را به شما می دهند تا هر زمان که بخواهید فضای خود را بزرگ یا کوچکتر کنید.

دیوار های شیشه ای مدولار در عین زیبایی ظاهری و سادگی، عایق های مناسبی برای صدا هستند ضمن اینکه هزینه کمی را برای بازسازی و یا تغییرات دکوراسیون داخلی به همراه خواهند داشت.

پارتیشن های شیشه ای مدت های زیادی است که جای پارتیشن های پوبی قدیمی را گرفته و با ظاهری مدرن به زیبایی محیط می افزایند.

 

فضای خوب پارتیشن شیشه ای

 

جمع بندی

استفاده از شیشه ها در زندگی روزمره در کاربرد های مختلفی صورت می گیرد ضمن اینکه در میان مشاغل استفاده از سازه ها و ابزار الات شیشه ای رواج بیشتری داشته است.

یکی از کاربردهای شیشه ها در غالب تزئینات داخلی همچنین استفاده بهینه از فضا، پارتیشن های شیشه ای هستند که در انواع مدولار، دو و تک جداره و فریم لس در بازار موجودند.

از پارتیشن ها جهت بخش بندی و استفاده بهینه از محیط کاری، اداری  و یا منزل مورد استفاده قرار می گیرند ضمن اینکه برخی از پارتیشن ها همانند پارتیشن های دو یا چند جداره و پارتیشن های مدولار عایق های حرارتی، برودتی و عایق صدا هستند.

ضمن اینکه پارتیشن های شیشه ای فریم لس با امکان نصب انواع شیشه های ساده، رنگی و طرح دار این امکان را به شما می دهد تا ضمن استفاده بهینه از فضای آپارتمان و محل کار خود، محیطی زیبا را نیز داشته باشید.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *