کاربرد آینه و شیشه در نروژ

کاربرد آینه  و شیشه در نروژ

امروز استفاده از انواع آینه و شیشه های رنگی مختلف نقش مهمی در دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان ها دارد و این ها به هرچه زیبا تر شدن محیط کمک به سزایی می کنند،ما هر روزه شاهد بیشتر شدن استفاده از این آینه ها در محیط پیرامون خود هستیم ، استفاده از آینه در دکوراسیون داخلی علاوه بر زیبایی محیط نور اطراف را چند برابر می کند قرار دادن آینه های قدی و بزرگ در محیط های کم نور و کوچک علاوه بر پر نور شدن فضا این خطای دید را برای دیگران ایجاد می کند که طول اتاق امتداد دارد و فضای از آنچه که هست بزرگ تر است. همچنین استفاده از شیشه های رنگی در درب ها و پنجره ها باعث می شود بازتاب نور طبیعی به رنگ های مختلف در درون ساختمان دیده شود که محیط را شاد و زنده نگه می دارد و این رنگ ها باعث ایجاد آرامش در فضای داخل می شود.

 

کاربرد آینه و شیشه در نروژ

آینه‌‌ دکوراتیو یکی از انواع آینه‌ها هستند که برای زیبا تر کردن دکوراسیون خانه و محل کار از آن‌ها استفاده می‌شود. با استفاده درست از  این آینه‌ها در مکان های کوچک و نصب آن ها در قسمت های بالایی می‌تواند اندازه خانه را بزرگتر جلوه داده و در خانه‌‌های بزرگ که ارتفاع سقف آنها بیشتر است می‌توان با گذاشتن آن ها در ارتفاع کم اندازه وسایل خانه را افزایش داد و باعث پُر تر شدن خانه شد. آینه های دکوراتیو در رنگ‌ها و طرح‌ها و اندازه های مختلفی تولید شده و به آسانی با سایر وسایل منزل هماهنگی پیدا خواهد کرد.

استفاده از آینه از گذشته تا کنون بسیار مورد استقبال مردم قراره گرفته بوده است که در گذشته ها برای نشان دادن شکوه و عظمت و مجلل بودن مهمان خانه های خود از این دکوراسیون زیبا استفاده می کردند، امروزه نیز مردم برای نشان دادن زیبایی و شیک بودن منزل خود از آینه ها و شیشه های دکوراتیو استفاده می کنند که زیبایی محیط چه خانه و چه محل کار شما را چند برابر می کند و شما میتوانید شاهد نگاه های تحسین بر انگیز مهمانان خود باشید.

 

آینه ها و شیشه ها در نروژ

در کشور نروژ نیز مانند سایر کشور های دیگر از آینه ها و شیشه ها استفاده های زیادی می شود برای مثال در شهر ریوکان نصف سال از نعمت خورشید برخوردار نیستند و ارتفاعات اطراف آن باعث می شود این شهر در سایه قرار بگیرد به همین دلیل آینه های بزرگ و وسیعی روی ارتفاعات و بلندی های شهر قرار می گیرد و سبب می شود نور خورشید بر روی شهر منعکس شود و شهر را روشن کند، گرچه این نور نمی تواند جای نور مستقیم خورشید را بگیرد ، جدا از این استفاده کاربردی ، در کاخ سلطنتی اُسلو تالاری وجود دارد با عنوان تالار آینه ای که به عنوان یکی از جاهای دیدنی و بسیار زیبای این شهر محسوب می شود و روزانه بازدید زیادی دارد علاوه بر این بناهای ماندگار خیلی از ساختمان ها و مناطق نروژ به جهت زیبایی و شکیل شدن ساختمان های خود از نماهای آینه و شیشه های دکوراتیو استفاده می کنند.

 

نتیجه گیری

شما نیز می توانید برای بهتر و زیبا شدن محل کار یا زندگی خودتان از شیشه ها و آینه های دکوراتیو استفاده کنید و شکوه و آرامش و زیبایی را به صورت یک جا باهم داشته باشید و با توجه به نیاز و منزل خود این شیشه ها را استفاده کنید.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *