کاربرد آینه در آرایشگاه زنانه

کاربرد آینه در آرایشگاه زنانه

همان طور که می دانید آینه ها نقش مهمی در آرایشگاه ها را ایفا می کنند و از تعداد زیادی در ارایشگاه استفاده می شود زیرا مشتریان می توانند خود را در آن ببینند تا بتوانند درباره ی کار آرایشگر نظر دهند. آینه ها در انواع مختلفی برای استفاده در آرایشگاه بوجود آمده است که قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم.

امروزه آینه های زیادی در طرح ها و مدل های مختلف درست شده است که کاربرد زیادی در مکان های مختلف از جمله آرایشگاه ها دارد برای مثال:

کاربرانی که قصد دارند در زمینه ی آرایشگری فعالیت نمایند بعد از تهیه ی یک مکان برای کار لازم است ابزار ها و تجهیزات لازم را فراهم نماید یکی از وسایل کاربردی میزی می باشد که بر روی آن تمام ابزار ها و وسایل مورد نیاز را در آن قرار می دهند که بسته به متراج آرایشگاه تعداد این میز ها بیشتر می شود افراد معمولا از میز های شیشه ای استفاده می کنند زیرا هم زیبایی خاصی به مکان می دهد و هم بعد از مدتی شکل ظاهری آن خراب نمی شود چون همان طور که می دانید در آرایشگاه از لوازم شیمیایی و رنگ زیادی استفاده می شود که باعث می شود میز های چوبی شکل ظاهری خود را از دست می دهد.

 

کاربرد آینه در آرایشگاه زنانه

میز های شیشه ای و آینه ای زیادی در طرح های گوناگون ایجاد شده است آینه هایی مثل: آینه ی کریستالی، شیشه دودی، آینه برنز، آینه طلایی و انواع مختلفی از طرح ها و جنس های مختلف وجود دارد که می توان برای میز خود از آن ها استفاده نمایید.

کاربرد دیگر شیشه و آینه برای دیوار های کاذب استفاده می شود زیرا آرایشگاه ها مکانی است که همیشه شلوغ می باشد و افراد برای حفظ حریم شخصی بعضی از مشتریان خود از دیوار های کاذب استفاده می کنند تا زمانی که کار ندارند بتوانند آن را جابجا کنند بعضی از افراد از آینه کاری های مختلف در جنس و شکل گوناگون استفاده می کنند و بعضی دیگر از شیشه های دودی و یا شیشه های هوشمند استفاده می کنند منظور از شیشه های هوشمند شیشه هایی است که جدیدا تولید شده و کاربران زیادی در کار های خود بکار می برند این شیشه ها با برق کار می کنند و با یک کلید می توان شیشه را مات و یا شفاف نمود که زیبایی خاصی به محیط می دهد.

همچنین آینه هایی که بر روی دیوار بکار می برند معمولا به لامپ های ال ای دی متصل هستند تا بتوانند نور کافی را به محیط بدهند این آینه ها جدیدا در آرایشگاه ها بسیار کاربردی شده و علاقمندان زیادی در بین کاربران پیدا کرده است و همچنین توانسته است جلوه ی خاصی به آرایشگاه ها بدهند.

آینه های دیگری هم در آرایشگاه ها استفاده می شوند برای مثال آینه های محدب زیرا این آینه ها بزرگ بین هستند و کاربران در صورت نیاز می توانند از آن استفاده نمایند.

برای قرار دادن لاک و یا ابزار های دیگر از یک سری بوفه های شیشه ای و یا آینه کاری استفاده می کنند که هم بتوانند جلوه ی خاصی به آرایشگاه بدهد و هم بتوانند ابزار ها را در راس دید کاربران خود قرار دهند تا در صورت نیاز بتوانند آن ها را انتخاب نمایند.

شیشه ها و آینه ها امروزه بسیار کاربردی بوده و برای تزیین هم بکار می برند به همین خاطر اگر شما هم آرایشگاه دارید و می خواهید تزیین نمایید و جلوه ی خاصی به آن بدهید می توانید از انواع آینه کاری ها در طرح های مختلف استفاده کنید.

 

جمع بندی

همان طور که گفتیم آینه ها می توانند نقش بسزایی را در آرایشگاه ها ایفا نمایند اما مهم تر از آن کاربران باید بتوانید از آن مراقبت نمایید و آن را مرتب تمیز نمایید تا شکل ظاهری خود را از دست ندهند.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *