کابین های دوش شیشه ای دایره‌ای

کابین های دوش شیشه ای دایره‌ای

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با کابین های دوش شیشه ای دایره‌ای آشنا کنیم.

کابین های دوش در مدل‌های متفاوتی تولید می‌ شوند.

یکی از انواع کابین دوش ها که شاید از لحاظ خیلی از افراد مدل کابین دوش شیشه‌ای فریم دار است.

این نوع از کابین های دوش تنها به صورت ریلی یا کشویی و در اشکال مربع مستطیلی و صاف و نیم دایره‌ای (جلو گرد) و تمام دایره‌ای (ربع دایره) تولید و نصب می شوند.

 

بررسی قطعات مختلف کابین دوش

 

کابین های دوش شیشه ای دایره‌ای

شیشه کابین دوش

پس از پارتیشن و شیشه های دکوراتیو آشپزخانه کابین های دوش سهم عمده ای در طراحی خانه های مسکونی را دارند به ویژه برای سرویس هایی که حمام و توالت با همدیگر تلفیق شده است.

در حال حاضر به دلیل کاهش متراژ آپارتمان ها و کاهش اندازه های سرویس بهداشتی و تلفیق آن با حمام کاری طبیعی است، ولی کارشناسان با تجربه ما برای حل این مشکل پیشنهاد ویژه ای برای شما دارند، به جای خرید کابین های دوش که علاوه بر قیمت، فضای زیادی را نیز اشغال می کنند از پارتیشن حمام یا کابین دوش به کار ببرید.

کابین های دوش الحاقی هستند و جزئی از بنا و همگن با آن فضا تولید و نصب می گردند .

 

مزایا به کار بردن از شیشه های کابین دوش

قطعاً برای شما هم اتفاق افتاده است که پس از حمام کردن شاهد وجود لکه بخار آب روی دیوار ها و آینه و سرویس باشید که علاوه بر ظاهر کثیف و نامناسب باعث فرسودگی اجسام و شوره و پوسیدگی می شود.

راه حل این معضل به کار بردن از شیشه کابین دوش می باشد که شامل شیشه های سکوریت همراه با یراق آلات درجه ۱ می باشد که فضایی را در حمام شکل می دهند که علاوه بر جلوگیری از پخش آب و تاثیر بخار و لکه، سبب شکل گرفتن فضایی ایزوله برای حفظ حرارت مطلوب در موقع دوش گرفتن و جلوگیری از پاشش آب می شود.

  1. شیشه های کابین دوش از پاشیده شدن آب به بیرون جلوگیری می کنند.
  2. شیشه های کابین دوش سبب ایزولاسیون و حفظ حرارت می شوند.
  3. شیشه های کابین دوش فضای سرویس بهداشتی را تفکیک می کنند.
  4. شیشه های کابین دوش دارای ظاهری زیبا و دلنشین هستند.
  5. شیشه های کابین دوش سرعت و سهولتی در تولید و اجرا دارند.
  6. شیشه های کابین دوش در طرح ها و شکل های گوناگونی می باشند.

 

در ادامه این مقاله می خواهیم درمورد کابین دوش های شیشه ای فریم دار ریلی نیم دایره‌ای و تمام دایره‌ای برایتان توضیع می دهیم.

این کابین ها، به علت داشتن فریم و آب ‌بندی بالا، لزومی به نصب یک لبه بر روی زمین نمی باشد.

اما خوب است که این لبه سنگی را بر روی زمین نصب کنید تا سبب آب ‌بندی بهتر کابین دوش بشود.

در این نوع از کابین های دوش از شیشه های نشکن (معمولاً سکوریت) سوپر کلیر ۶ میل به کار برده می شود که درون فریم ‌های آلومینیومی ضخیم و ضد آب و ضد زنگ قرار می گیرد و به وسیله نوار محکم می شود.

فریم‌های به کار رفته در کابین های دوش شیشه ای فریم دار دارای آب ‌کاری ‌های گوناگون (سفید و نقره‌ای مات و نقره‌ای براق و طلایی مات و طلایی براق و زیتونی براق) می باشد که به سادگی می‌توان با دقت به رنگ وسایل به کار رفته در حمام مانند شیر آلات، به انتخاب رنگ فریم پرداخت.

یراق آلات به کار رفته در این نوع از کابین دوش ها همه شان ضد آب و ضد زنگ و دارای آب‌ کاری‌های متنوع می باشد که به سادگی می‌توان با دقت به رنگ وسایل به کار رفته در حمام مانند شیر آلات، به انتخاب رنگ یراق آلات پرداخت.

کابین های دوش شیشه ای فریم دار دو یا سه چرخ در بالای شیشه‌ها و دو چرخ در پایین شیشه‌ها گذاشته می شود.

شکل فریم ‌ها و طرز اجرای کابین های دوش شیشه ای فریم دار به نوعی می باشد که خارج شدن چرخ ‌های بالایی شیشه از داخل فریم در اثر ضربه تقریباً ناممکن است.

 

انواع کابین دوش های حمام

 

کابین شیشه ای دوش

در حال حاضر افراد زیادی تمایل به اجرای شکل خاصی از دکوراسیون حمام های منازل خود را دارند که به عنوان کابین های دوش شیشه ای مطرح است. کابین های دوش شیشه ای تولید شده کاملاً از جنس شیشه هستند که مدل فریم لس آن با شیشه های مات و شیشه های نیمه مات و یا شیشه های شفاف نصب می گردد. البته باید بیان کرد که علاوه بر این چند نمونه ای که برایتان ذکر کردیم کابین های دوش شیشه ای دارای تنوع زیادی هستند.

کابین های دوش شیشه ای با در کشویی و لولایی و ریلی و فریم دار و فریم لس یا بدون فریم هستند. در انتخاب کابین های دوش شیشه ای مهم‌تر از مدل آن انتخاب جنس مرغوب و درجه یک برای اتصالات و فریم های آن است تا در طول مدت استفاده از آن که در معرض آب قرار دارد به بیشترین مدت خود می رسد و دچار زنگ زدگی نمی شود.

فضاسازی حمام در حال حاضر یکی از نکته هایی است که در تمام طراحی های داخلی رعایت می شود. حال اگر این فضاسازی در حمام بدون ایجاد فضای بدون استفاده باشد، می توان در زیبایی فضای حمام و بخش بندی حمام تاثیر گذاشت. شیشه های حمام از پر طرفدارترین پارتیشن های حمام هستند. کابین های دوش شیشه ای از شیشه های سکوریت ۱۰ میل تولید می شوند که نمی شکنند و در مقابل ضربه هم مقاوم هستند.

کابین های دوش شیشه ای مناسب کلیه حمام ها با تمامی اندازه ها است. کابین های دوش شیشه ای، مطابق با نوع حمام و ابعاد و زوایای حمام و… به صورت اختصاصی برای هر نوع حمام و هر یک از کارفرمایان ساخته می گردد که این کار سبب می شود تا به بهترین نحو ممکن از کابین های دوش شیشه ای در حمام بتوان به کار برد.

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *