چگونگی تولید شیشه های سکوریت

چگونگی تولید شیشه های سکوریت

دراین مقاله از گلس مدا ما سعی ب این داریم تا شما را با چگونگی تولید شیشه های سکوریت و یا همان شیشه های میرال آشنا کنیم.

همانطور که در مقالات قبلی گفتیم، شیشه های سکوریت از جمله شیشه هایی هستند که برای پنجره های دوجداره استفاده می شوند، علاوه بر پنجره های دوجداره، می توان از آنها در موارد مختلف دیگری هم استفاده کرد که از جمله مواردی که در آنها از شیشه های سکوریت استفاده می شود به نرده های شیشه ای و پله های شیشه ای و … اشاره کرد.

 

چگونگی تولید شیشه های سکوریت

تولید کردن شیشه های سکوریت در دو مرحله باید انجام شود که در ادامه مقاله برایتان توضیع خواهیم داد.

  1. در ابتدای کار باید به شیشه در دمای ۷۰۰ درجه سانتی گراد حرارت داد و این حرارت باید بهترین دما باشد که برای خمیر کردن این شیشه استفاده کرد، شیشه در دمای ۷۰۰ درجه سانتی گراد باقی می ماند تا کاملاً به شکل خمیر در بیایند.
  2. مرحله بعدی برای فرایند تولید شیشه های سکوریت به این صورت می باشد که با به کار بردن از هوای خنک در دو طرف شیشه که در معرض هوای سرد هست، در این مرحله لایه های بیرونی زودتر از لایه های میانی سرد می شوند و همین دلیل هم سبب می شود تا مقاومت لایه های داخلی زیادتر شود.

 

کاربرد شیشه های میرال یا همان شیشه های سکوریت

از شیشه های سکوریت در موارد مختلفی هم به کار برده می شود، یکی از مواردی که در ابتدای مقاله برایتان توضیع دادیم از این شیشه ها استفاده می شود.

در حقیقت بیشتر از این مدل شیشه ها در پروژه هایی به کار برده می شود که امنیت و حرارت و فشار روی شیشه از اهمیت خیلی زیادی برخوردار می باشند که در این گونه موارد هم می توان از این شیشه به کار برد.

 

مهم ترین مصارف از شیشه های میرال یا همان شیشه های سکوریت

  1. از این شیشه ها در صنعت خودروسازی استفاده می شود.
  2. از این شیشه ها در ساختمان سازی (پنجره های یو پی وی سی و پله های شیشه ای و نماهای اسپایدر و بالکن های شیشه ای و پارتیشن های شیشه ای) استفاده می شود.
  3. از این شیشه ها در ساخت دستگاه های تولیدی استفاده می شود.
  4. و …

 

 

خواندن مقاله های زیر به شما توصیه می شود:

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *