پنجره های یو پی وی سی لمینیت

پنجره های یو پی وی سی لمینیت

پنجره های یو پی وی سی لمینیت با نمای چوبی

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با پنجره های یو پی وی سی با نمای چوبی آشنا کنیم.

پنجره های یو پی وی سی مدلی از پنجره می باشند که نه فقط زیبایی خاصی را در فضای بیرونی و درونی خانه پدید می آورند بلکه دارای ویژگی های گوناگونی هم می باشند که این ویژگی ها شامل مقاومت و چشم انداز ظاهری و همچنین دارای امنیت خیلی زیاد می شوند.

معمولا پیش از پیدایش پنجره های یو پی وی سی برای زیبایی بیشتر به صورت سنتی از پنجره های چوبی به کار می برند.

با وجود این که چوب ظاهر خیلی شکیلی دارد ولی مشکلات به خصوص خود را هم دارند.

در صورتی که باران با چوب تماس پیدا کند ممکن است که چوب فاسد شود و حتی می تواند از لحاظ امنیت، خطراتی را برای ساکنان پدید بیاورد.

 

پنجره های یو پی وی سی لمینیت

پنجره های دوجداره

امکان از هم گسیختگی چوب در مقابل تابش نور خورشید وجود دارد، ولی پنجره های دوجداره یو پی وی سی چنین مشکلی را ندارند.

شما می توانید پنجره‌ی یو پی وی سی حالت چوبی داشته باشد ولی جنس پروفیلش از یو پی وی سی باشد، می توانید آن را با هزینه ای کمتر نصب کنید تا نیاز به تعمیر نداشته باشید.

انجام این کار با به کار بردن از فناوری لمینیت در پنجره UPVC صورت خواهد گرفت.

با به کار بردن از پنجره های دوجداره یو پی وی سی در فصل تابستان جلوی نفوذ گرمای بیرون به داخل خانه را خواهد گرفت و همچنین سبب می شود محیط داخل خانه گرم نشود و همچنین در فصل زمستان سبب شود تا گرما از محیط خانه خارج نشود.

در مدل بازشوی این نوع از پنجره های دوجداره یو پی وی سی تنوع خیلی زیادی وجود دارد و هیچ گونه محدودیتی از نظر شکل و فرم وجود نخواهد داشت و کسانی که میخواهند در هزینه های خود صرفه جویی بکنند می توانند از پنجره های یو پی وی سی به کار ببرند.

اگر دقت کافی به نمای ساختمان های نوساز داشته باشید حتماً مشاهده خواهید کرد که پنجره های دارای نمای چوبی هستند در حال حاضر با به کار بردن از پروفیل و لمینیت های یو پی وی سی تولید می شوند، با این حال نمای قدیمی و سنتی خودشان را حفظ می کنند و زیبایی خاصی را به نمای ساختمان می دهند.

 

 

خواندن مقاله های زیر را مطالعه کنید:

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *