پنجره های آلومینیومی نرمال

پنجره های آلومینیومی نرمال و پنجره های نرمال

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داری تا شما را با پنجره‌های آلومینیومی نرمال و پنجره های ترمال آشنا کنیم.

پنجره های نرمال به پنجره های آلومینیومی گفته می شود که در پروفیل اولیشان از هیچگونه لایه و اتصالاتی جهت عایق کردن پروفیل های فریم و چهارچوب و میانی مورد استفاده قرار نگیرد و کلیت پروفیل های اصلیشان از آلومینیوم باشد.

برای اینکه این مسئله را بهتر متوجه شوید باید به سراغ پروفیل پنجره های ترمال بریک بروید که ما در ادامه این مقاله برایتان شرح دادیم تا شما ماهیت اصلی پنجره های آلومینیومی معمولی را بهتر متوجه شوید.

در حقیقت پنجره های آلومینیومی نرمال همان پنجره های آلومینیومی معمولی هستند که عایق گرما و سرما نمی باشند.

بنا به ذات جنس آلومینیوم، این عنصر رسانای حرارتی بالایی دارد و عایق نیست.

ولی همین پنجره را خوب تولید کنند و از یراق آلات و شیشه های دوجداره استاندارد به کار ببرید، یک گزینه خوب در جهت پنجره دوجداره در مناطق معتدل می باشد.

 

پنجره های آلومینیومی نرمال

پس نتیجه می گیریم در پنجره‌های آلومینیومی ترمال بریک لایه پلی آمیدی به کار برده می شود ولی پنجره‌های آلومینیومی نرمال این لایه پلی آمیدی را دارا نیستند.

در واقع کلیه پنجره‌های آلومینیومی قدیمی که در کشور ما مورد استفاده قرار می گرفت از خانواده پنجره‌های آلومینیومی نرمال هستند مانند پنجره های کشویی قدیمی و درب های سرویس های بهداشتی که عموماً در کارگاه ها و یا مغازه های کوچک با ابزار خیلی ساده تولید می شوند.

ولی مانند تمام صنایع و تولیدات ساختمانی همین پنجره‌های نرمال هم دچار تغییراتی از نظر هندسه و جزئیات می شوند تا کالای نهایی پنجره‌های‌آلومینیومی نرمال مطلوب تر به نظر برسد.

به طور یقین پنجره‌های‌آلومینیومی نرمال مدرن خیلی زیباتر و مقاوم تر و ایزوله تر از پنجره های قدیمی است و این موضوع خیلی محسوس هست.

حال در اینجا به بعضی از نکات فنی درمورد پنجره آلومینیومی نرمال اشاره خواهیم کرد تا محصول پایانی خوبی را خریداری کنید.

 

پنجره های ترمال

پنجره های ترمال بریک از نظر ضریب حرارتی نسبت به پنجره نرمال خیلی قوی تر هستند و در نتیجه کیفیت مطلوب تری را مشاهده می کنید.

به دلیل خواص ذاتی پروفیل های آلومینیومی، در پنجره های ترمال بریک در بین پروفیل های آلومینیومی لایه ای به نام پلی آمید پانج یا دوخته می شوند.

لایه پلی آمید: این لایه مهندسی شده به وسیله الیاف شیشه ای تولید می شود.

همچنین این لایه سبب جلوگیری از پرت انرژی در سطح پروفیل آلومینیوم می شوند.

 

خواندن نوشته های زیر به شما توصیه می شود:

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *