پروژه آینه کاری اداری تجاری

پروژه آینه کاری اداری تجاری

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای مشاهده تصاویر پروژه ادامه ی این صفحه را دنبال کنید.

 

پروژه آینه کاری اداری تجاری

آینه کاری به واقع در جهت زیبا سازی فضای داخلی و همچنین بزرگ تر جلوه دادن محیط استفاده و اجرا می شود.

آینه ها در اصل شیشه هایی در کیفیت های متفاوت هستند که از یک سو با لایه ای از جیوه، نیترات نقره و یا آلمینیوم پوشانده می شوند ضمن اینکه از یک رنگ سفید نیز در جهت محافظت از لایه جیوه اندود استفاده می شود.

آینه ها شیشه هایی هستند که نور را از خود عبور نداده و با برخورد نور به لایه پوشیده شده از جیوه، منعکس شده و تصویر اجسام و افراد را به وضوح مشاهده خواهید کرد.

 

آینه

آینه ها در انواع مختلفی از کیفیت های متنوعی از شیشه ها قابل ساخت و تولید هستند که کیفیت شیشه ها بسته به میزان ناخالصی آن ها متفاوت بوده و بسته به مقدار ناخالصی در شیشه ها، آینه ها نیز کدر یا شفاف می شوند که در صورت ناخالصی بیشتر آینه تصاویر را کدر تر به نمایش خواهد گذاشت.

آینه ها در انواع مختلفی عرضه می گردند که بستگی به کشور سازنده و صادر کننده آن ها، از قیمت های متفاوتی برخوردارند ضمن اینکه می توان آینه ها را در رنگ های مختلفی سفارش دهید و از انعکاس رنگ ها در فضا نهایت لذت را ببرید.

 

آینه کاری تجاری و اداری

آینه کاری از گذشته ای چند هزار ساله در ایران بوده ضمن اینکه برآمده از ابداعات و خلاقیت هنر ایرانیان نیز می باشد.

با واردات آینه از ایتالیا در زمان صفویان، در اثر حمل آینه ها ضربه خورده و شکسته می شدند که آینه کاران را به این فکر وا داشت تا نهایت استفاده را از قطعات ضربه دیده و شکسته به عمل آورند و این چنین شد که آینه کاری در ایران پایه گذاری شد.

آینه کاری ها در انواع طرح ها و نقش های اسلیمی و سنتی و مدرن رواج دارند و بیشترین کاربرد آن ها امروزه در مکان های عمومی و وی آی پی مانند هتل ها، مراکز تجاری و اداری می باشد.

آینه ها علاوه بر ایجاد روشنایی بیشتر در فضا، ایجاد کننده یک توهم بزرگ نمایی نیز هستند و این امر در جهت وسیع تر نشان دادن مراکز بین المللی خرید و یا ساختمان های کمپانی بسیار کاربردی می باشد.

آینه کاری ها ضمن لوکس جلوه دادن محیط، به بیننده احساس شادی و انرژی مضاعف نیز القا می کنند که موجب دور شدن خستگی و افکار منفی می گردد و این تمرکز در اقتصاد و بازده کاری مراکز نیز نقش به سزایی دارد.

آینه کاری ها تنها در جهت زیبا سازی فضا به کار گرفته نمی شوند و جنبه های اقتصادی و روانشناختی نیز در بر دارند ضمن اینکه رنگ ها در آینه ها نیز می تواند به جلوه بصری بیشتر کمک کند.

آینه کاری های مورد استفاده در مراکز اداری و تجاری و به خصوص هتل ها، می  تواند در طرح های اسلیمی و مدرن ترکیب شده و علاوه بر حفظ به روز بودن ظاهری، به بیان ریشه های سنتی و اسلیمی نیز عمل کند وو به ترویج فرهنگ ایرانی بپردازد.

 

تصاویر پروژه:

 

آینه دکوراتیو اداری تجاری

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *