پروژه آینه دکوراتیو اتاق نشیمن

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای مشاهده تصاویر پروژه ادامه ی این صفحه را دنبال کنید.

 

تصاویر پروژه آینه دکوراتیو اتاق نشیمن

 

 

آینه دکوراتیو نشیمن

آینه ها از هزاران سال پیش کشف و مورد استفاده قرار گرفتند و حدود ۶ هزار سال است که آینه کاری به میان مردم راه پیدا کرده است.

آینه ها در ابتدا از صیقل دادن فلزات و سنگ های سخت آتشفشانی حاصل می شدند اما با گذشت زمان و کشف این موضوع که از حرارت دادن برخی عناصر می توان به شیشه دست یافت، اقدام به ساخت آینه های شیشه ای کردند.

آینه های شیشه ای در ابتدا از شیشه های ساده تولید می شدند و با پیشرفت بیشتر تکنولوژی در حیطه صنایع شیشه، انواع و اقسام شیشه ها در شفافیت های متفاوتی به بازار وارد شدند که در صنعت تولید آینه ها نیز تحول بزرگی ایجاد کردند.

 

آینه های دکوراتیو

آینه های دکوراتیو به دسته ای از آینه ها گفته می شود که در بخش های مختلف ساختمان در ابعاد و طرح های مختلفی اجرا می شوند به عبارت دیگر آینه هایی که به غیر از کاربرد های معمول خود به تزئینات دکوراسیون اضافه شده اند.

آینه ها به طور معمول در ۳ دسته معمولی، شفاف و فوق شفاف تقسیم بندی می شوند و طرح های زیادی وجود دارند که می توان آینه ها را نصب و اجرا کرد.

آینه کاری های دکوراتیو امروزه از محبوبیت بالایی برخوردار شدند چرا که از حالت سنتی و قدیمی خود فاصله گرفته ضمن اینکه استفاده از آینه های رنگی نیز تاثیر به سزایی در طراحی های دکوراسیون و هماهنگی تزئینات با دیگر وسایل مورد استفاده داشته است.

پرکاربرد ترین طرح های آینه کاری شامل طرح جورچین و پازلی می شوند که از طرفداران زیادی برخوردارند.

آینه های دکوراتیو در همه جا کاربرد دارند و به عنوان تزئینات و کاشی کاری های بین کابینتی در آشپزخانه و نمای کمد دیواری و کابینت ها نیز کاربرد دارند.

 

پروژه آینه کاری لوزی

 

جمع بندی

آینه های دکوراتیوی که در اتاق نشیمن مورد استفاده قرار خواهند گرفت باید منعکس کننده تصاویر زیبا مانند گل و گیاه و یا عکس های لحظات شاد باشند.

اگر نشیمن شما دارای پنجره می باشد بهتر است آینه های دکوراتیو در دیوار کناری و جانبی پنجره ها قرار گیرد چرا که این امر موجب چرخش انرژی مثبت در این اتاق می شود.

آینه ها بنابر سلیقه و طراحی دکوراسیون افراد انتخاب خواهند شد که قطعا این انتخاب با کمک کارشناسان صورت خواهد گرفت.

دیوار های با آینه کاری به وسیله انعکاس زیاد نور فضای نشیمن را بزرگتر جلوه خواهند داد و محیطی زنده را به وجود می آورند.

دیوارهایی که در محدوده ای کور و بلا استفاده در کنجی از منزل قرار گرفتند را می توان به وسیله آینه کاری روح بخشید و به روشنایی آن بخش از اتاق پرداخت.

آینه ها در اتاق نشیمن به طور معمول در قسمت بالایی مبلمان به خصوص مبل سه نفره آویخته می شوند.

آینه کاری های اتاق نشیمن در بخش های دیگری از جمله مدل های پانوراما در سرتاسر دیوار، در گوشه ای از اتاق، قسمت بالایی شومینه به همراه لامپ های کوچک تزئینی، در طاقچه ها با فریم های مختلف چوبی و فلزی، قسمت بالایی میز ناهار خوری و بالای کمد و کنسول قابل استفاده هستند.

از آینه های دکوراتیو در اتاق نشیمن می توان بین دو تا پنجره و در نزدیکی تلویزیون نیز استفاده کرد.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

نظرات را در ارتباط با این پروژه برای ما بنویسید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *