پارتیشن بندی با پنجره های دوجداره

پارتیشن بندی با پنجره های دوجداره

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با پارتیشن بندی با پنجره های دوجداره آشنا کنیم.

پارتیشن بندی پنجره های دوجداره یو پی وی سی در ساختار و تقسیم بندی به صورت ساده انجام می شوند، که می توان از آنها به نحوه زیباتری استفاده کرد.

 

پارتیشن بندی با پنجره های دوجداره

پنجره های یو پی وی سی

در صورتی که از متریال پنجره های یو پی وی سی استفاده می شود باید تقسیمات پارتیشن بندی به نوعی صورت بگیرد که تداعی کاراکتر پارتیشن باشد نه به نوعی که انگار از پنجره های دست دوم در جای دیگری به کار برده شدا است و انجام این کار نه فقط سبب زیبایی بیشتر محیط می شود بلکه القای کننده ی مشخصات پارتیشن های یو پی وی سی نیز می باشد و این مورد خیلی مهم می باشد.

در کل با داشتن کمی وسواس و توجه در طراحی اولیه می توان کار بهتری را ارائه کرد، در حقیقت طراحی بخش خیلی مهمی در معماری می باشد و هیچگونه سازه و یا پروژه ی معماری هرچقدر که کوچک باشد، نمی تواند بدون طراحی دقیق و مطالعه بر روی طرح مورد نظر به صورت مطلوب ارائه کرد.

 

پارتیشن های یو پی وی سی

پارتیشن های یو پی وی سی
پارتیشن های یو پی وی سی

بر خلاف تصویر بالا که از طراحی ضعیفی برخوردار است در تصویر زیر برای پارتیشن ها از متریال یو پی وی سی دیوایدر به کار برده شده است و همچنین از پارتیشن های خیلی زیبایی هم مورد استفاده قرار گرفته است و همانطور که می بینید چیزی که در ایجاد یک طرح خوب، بسیار می تواند تاثیرگذار  باشد، نقش طراحی و تقسیم بندی است و همین عامل هم می تواند در زیبایی محصول خیلی تاثیرگذار باشد.

تقسیم بندی پارتیشن
تقسیم بندی پارتیشن

 

تقسیم بندی پارتیشن های یو پی وی سی

دو عامل خیلی مهم در طراحی پارتیشن پنجره های یو پی وی سی خیلی تاثیرگذار است تقسیم بندی و طراحی پنجره می باشد که نقش خیلی تعیین کننده ای دارد و در حقیقت می توان آن را در یک اندازه و نوع قاب پنجره در چندین طرح گوناگون هم ارائه کرد و کاملا مشخص است که کلیه این طرح ها دارای شاخص ها به ویژه خود می باشند و مشخصات زیبایی شناختی خودشان را دارند.

 

خواندن مقاله های زیر به شما توصیه می شود:

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *