ویژگی های کرکره های برقی

ویژگی های کرکره های برقی

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با ویژگی های کرکره های برقی آشنا کنیم.

کرکره های برقی یکی از ویژگی های مهمی که دارند این می باشد که دارای، سیستم ضد سقوط می باشند که این سیستم سبب می شود تا اگر در هر شرایطی فنرها و کابل های کرکره به خوبی کار نکنند، از سقوط درب و صدمه هایی که ممکن است در اثر سقوط آن رخ دهد جلوگیری کند.

 

ویژگی های کرکره های برقی

یکی از مهمترین ویژگی های کرکره های برقی این می باشد که فضای خیلی محدود و کمی را اشغال می کنند و فقط فضایی که آنها برای نصب شدن لازم دارند سقف پارکینگ هست که از آن برای باز و بسته شدن خود بهره می برند.

همچنین این ویژگی کرکره های برقی سبب می شود تا که شما به سادگی اتومبیل خود را تا اندازه خیلی زیادی نزدیک کرکره پارک کنند.

از دیگر ویژگی های کرکره های برقی در عملکرد کرکره برقی تاثیر به خصوصی دارند به همین علت موجب شده تا که طرفداران خیلی زیادی پیدا کنند رنگ بندی متفاوت است.

این ویژگی سبب شده تا که شما هر رنگی را که با نمای ساختمان شما هماهنگی بیشتری دارد را انتخاب کنید و آن را نصب کنید.

کرکره های برقی برای پارکینگ هایی که رفت و آمد در آنها بسیاری می باشد نیز خیلی عالی است و به کار برده می شوند، در حقیقت باید دانست که انتخاب این کرکره ها انتخاب خیلی خوبی باشد.

در کشور عزیزمان ایران به کار بردن از کرکره های برقی مورد توجه بسیاری از افراد بسیاری واقع شده است و خیلی از افراد که کرکره های قدیمی دارند آنها را کنار می گذارند و از کرکره های برقی به کار می برند.

از آن جایی که این کرکره ها به کمک فنرهای بالانس خیلی قوی نگه داشته می شوند، فشار اضافی که روی آنها پدید می آید را کاهش می دهند و وزن اصلی کرکره را به تعادل می رسانند.

سیستم های موتوری و چرخشی که برای کرکره های برقی به کار برده می شوند خیلی گوناگون می باشد و هر یک از این موتورها که بر روی کرکره ها نصب می شوند دارای مزایا و معایبی هستند.

 

ویژگی های شیشه نشکن

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *