ویژگی های شیشه های لمینت

ویژگی های شیشه های لمینت

همانطور که از پیش آموختید، امنیت بسیار یکی از ویژگی های مهم در شیشه های لمینت است.

این شیشه ها تنها بر اساس استحکام شیشه سنجیده نمی شوند، بلکه الگوی شکستن این نوع از شیشه ها برای تعریف این موضوع بسیار مهمی است.

شیشه های لمینت اولاً در صورتی که شدت ضربه زیاد باشد این شیشه ها می شکنند و دوماً در صورتی که شیشه های لمینت بشکند مثل شیشه های معمولی به صورت قطعه های برنده تیز در نمی آیند ودر چیزی فرو نمی روند.

 

ویژگی های شیشه های لمینت

لایه پلیمری استفاده شده در شیشه های لمینت، میزان زیادی از انرژی را که به آن وارد می شود را دریافت می کنند و با سرعت در همه ی سطح خود انتشار می دهند.

وجود همین لایه ی پلمیری در این نوع از شیشه یک ویژگی عالی هست که استحکام و مقاومت این نوع شیشه را خیلی زیاد می کند.

همین ویژگی این شیشه سبب می شود که در صورت شکستن، خسارات مالی و خسارات جانی به کسی وارد نشود.

سایر ویژگی های مثبت شیشه های لمینت این است که که در آن می توان از انواع گوناگون شیشه پوشش دار و اسپندرال و شیشه سکوریت در آن به کار برده می شود.

شیشه های لمینت در برابر حرارت و همین طور صدا عایق می شوند و تا میزان زیادی مقدار اشعه‌ی uv را هم در موقع عبور از خود کم می کنند.

 

کاربرد های شیشه لمینت

به علت ویژگی‌های مثبت فراوانی که شیشه‌های لمینت دارند، کاربردهای فراوانی هم پیدا کرده اند.

برای مثال در تولید بسیاری از فضاها مانند مجتمع های اداری و فرودگاه ها و بیمارستان ها و ویترین های مغازه و…. به وفور از این نوع شیشه به کار برده می شود.

باید اضافه کرد که از آن برای تولید کفپوش و راه پله ی شیشه ای هم به کار برده می شود.

همان گونه برای بالا بردن امنیت سرنشینان اتومبیل در موقع تصادف برای شیشه های اتومبیل ها نیز از این شیشه ها به کار برده می شود.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *