ویترین های شیشه ای مغازه ای

ویترین های شیشه ای مغازه ای

شیشه ها به عنوان پر کاربردترین مواد و مصالح ساختمانی شناخته می شوند که امروزه علاوه بر ساخت درب و پنجره ها درتولید بسیاری از وسایل دیگر نیز حضور دارند.

شیشه ها در انواع کیفیت و رنگ قابل عرضه  و استفاده در تمام وسایلی از جمله وسایل دکوراتیو می باشند.

ویترین های شیشه ای یکی از محصولات حاصل از شیشه ها هستند که امروزه نقش زیادی را در طراحی های دکوراسیون داخلی منازل، فروشگاه ها و حتی ادارات ایفا می کنند.

استفاده از ویترین های شیشه ای به منظور به نمایش گذاشتن وسایل ارزشمند در منازل، اجناس قابل فروش و وسایل دکوراتیو در ادارات استفاده می شوند.

 

ویترین های شیشه ای مغازه ای

انواع ویترین های شیشه ای

ویترین های شیشه ای همانطور که در بالا ذکر شد  در مکان های مختلفی قابل استفاده هستند چرا که شیشه ها با عبور نور از خود و حتی انعکاس نور موجب جلوه بیشتر در آن محل می شوند.

در ساخت ویترین های شیشه ای منازل علاوه بر استفاده از شیشه، از فریم های مختلفی دور تا دورشیشه های استفاده می شود که بسته به دکوراسیون داخلی می توان این فریم ها را از چوب و یا فلزات ساخت.

چون ویترین های خانگی بیشتر در به نمایش گذاشتن ظروف کریستالی و یا ظروف قدیمی به کار گرفته می شوند، در آن ها از شیشه های شفاف تر مثل شیشه های کریستالی و سکوریت استفاده می شود چرا که ظروف سنگین بوده و امکان شکست و فرو ریختن آن ها وجود دارد.

علت استفاده از شیشه های کریستالی در ساخت این ویترین ها، درخشندگی زیاد این دسته از شیشه ها ست که نمایی لوکس را به منزل القا خواهد کرد.

ویترین های شیشه ای مورد استفاده در ادارات بیشتر در قالب قفسه ها و طبقه های شیشه ای دکوراتیو می باشد و کاربرد آن ها مختصر می باشد.

استفاده از شیشه های سکوریت در ساخت ویترین ها به خصوص در مکان هایی که وسایل سنگین روی آن ها قرار می گیرد، بسیار اهمیت دارد.

در مکان هایی مثل موزه ها نیز به دلیل داشتن دید همه جانبه و جلوه بیشتر وسایل موجود در محفظه ها از ویترین های شیشه ای مستحکمی استفاده می شود که اکثر آن ها از شیشه های سکوریت ساخته شده اند.

شیشه های سکوریت به این دلیل از اهمیت برخوردارند که:
  1. استحکام بالا در برابر ضربات و تغییرات دمایی
  2. قابلیت شستشو و تمیزی راحت
  3. پس از شکست به قطعات گرد و تقریبا ایمن تبدیل می شوند.

 

آینه کریستالی مغازه

 

ویترین های شیشه ای در مغازه ها

ویترین های شیشه در فروشگاه ها از اهمیت بالایی برخوردارند چرا که اگر این ویترین ها نبودند فروش محصولات در فروشگاه ها نیز به کمترین میزان خود می رسید.

در فروشگاه ها از انواع ویترین های شیشه ای می توان بهره برد ضمن اینکه در ویترین ها و طبقات فروشگاه ها از لامپ های کوچکی استفاده می شود که باعث ایجاد جلوه ای بهتر و شکیل تر از اجناس می شود.

ویترین های فروشگاهی از انواع شیشه های:
  • لاکوبل
  • سندبلاست
  • سکوریت
  • ساده و طرح دار و…؛ ساخته می شوند.

ویترین های شیشه ای در فروشگاه ها باید به راحتی قابل شستشو باشند، چرا که وجود لک و خط روی شیشه ویترین از کیفیت اجناس و جلب مشتری فروشگاه می کاهد به همین دلیل همه شیشه های مورد استفاده سکوریت هستند که قابلیت شستشوی آسان دارند.

شیشه های رنگی لاکوبل با مقاومت بالا در برابر ضربه و حرارت و در طیف رنگی گسترده گزینه ای بسیار مناسب برای ویترین های شیشه ای فروشگاه ها هستند.

شیشه های رنگی با جلوه بصری زیبایی که ایجاد می کنند در جلب مشتری ها و همچنین با ترکیب های زیبایی که با محصولات می توانند ایجاد کنند، بسیار مناسب و کاربردی هستند.

استفاده از انواع شیشه های سندبلاست با حکاکی نام برند و یا فروشگاه روی آن ها نیز گزینه های مناسبی برای ویترین ها و اتاق ها پرو هستند.

ترجیحا در فروشگاه ها و نمایندگی های فروش لوکس از شیشه های هوشمند نیز بهره گرفته می شود چرا که این شیشه ها با فرآیند پروجکشن و قابلیت کنترل در عدم نمایش محصولات داخل ویترین، می توانند به پخش آگهی های تبلیغاتی بر روی این شیشه ها پرداخت.

 

شیشه لاکوبل در مغازه

 

جمع بندی

ویترین های شیشه ای در کیفیت های متفاوتی از شیشه های متنوع در رنگ بندی قابل ساخت و اجرا هستند.

ویترین های شیشه ای در منازل به عنوان المان های دکوراتیو در نمایش ظروف خاص و قیمتی  و در ادرات نیز به عنوان دکور هایی برای دور شدن از سادگی فضا استفاده می شوند ضمن اینکه ویترین های شیشه ای با عبور نور از خود، به بزرگتر جلوه دادن فضا نیز کمک شایانی می کنند.

از ویترین های شیشه ای در فروشگاه ها به بیشترین میزان استفاده می شود که علاوه بر شیشه در کنار آن ها از لامپ های کوچک نیز بهره گرفته می شود که جلوه اجناس را چند برابر خواهد کرد.

ویترین های شیشه ای از انواع شیشه های سند بلاست، هوشمند، لاکوبل و سکوریت ساخته می شوند و از استحکام مطلوبی در برابر ضربه و سنگینی وسایل همچنین تغییرات دمایی برخوردارند.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *