نکات کلیدی آینه ها

نکات کلیدی آینه ها

یکی از ویژگی هایی که طراحان و معماران از آن استفاده می کنند این است که شما می توانید با استفاده از آینه هایی با اندازه ها و طرح های مختلف برای جذابیت بصری استفاده می کنند، این افراد از آینه ها استفاده می کنند تا بتوانند بازی با نور را انجام دهند و محیط داخلی را جذاب تر کنند.

هر طراح و معماری سبک کار خود را دارد و شما می توانید برای هر اتاقی که مورد نظر شما است از راه کار های آن معمار و طراح استفاده کنید و از آینه های مختلف استفاده کنید.

شما می توانید از آینه ها نیز استفاده های دیگری داشته باشید و می توانید به عنوان تزئینی در خانه ها و یا محل کار خود استفاده کنید تا زیبایی محیط را داشته باشید.

 

نکات کلیدی آینه ها

بزرگ نمایی با آینه دیواری

زمانی که شما می خواهید تظاهر کنید که فضای کوچک شما بزرگ می باشد بهترین کار این است که از آینه ها استفاده کنید تا بتوانید اتاق بزرگ تری داشته باشید.

زمانی که شما در یک اتاق تاریک هستید حس خستگی و خواب آلودگی را دارید ولی زمانی که شما درون اتاق خود از آینه استفاده می کنید می توانید حس و حال اتاق را تغییر داده.

یکی از هنر هایی که شما می توانید از آینه استفاده کنید باعث می شود که شما با سطح بازتاب کنند آن عمق فضای داخلی را ببینید و از نظر بصری شما را فریب می دهد.

اگر در خانه خود از راهرو ها استفاده می کنید می توانید درون راهرو از آینه استفاده کنید تا بدانید که آینه چگونه حس بصری و ذهن شما را فریب می دهد.

یا می توانید در سالن میز نهارخوری پشت میز یک آینه بزرگ به کار ببرید تا بتوانید با حس نشاط و سرگرمی که دور میز می باشد را دو برابر کنید و زمانی که شما از لوستر بالای میز استفاده می کنید می توانید از نور انعکاسی آن نیز استفاده کنید.

 

نقطه کانونی

زمانی که شما می خواهید یک نقطه را به عنوان یک مرکز برای کانون خانه خود انتخاب کنید می توانید از یک آینه استفاده کنید تا بتوانید آن نقطه را به راحتی بدست آورید.

اگر می خواهید تاثیر آینه ها را بدانید تا چه حدی است می توانید از یک آینه مخروطی استفاده کنید و آن را به دیوار متصل کنید و دور بایستید که چه تصاویری حیرت انگیر و متفاوتی را به شما نشان می دهد.

این را فرض کنید که یک آینه ساده با یک قاب طراحی شده یا یک آینه سرتاسر دکوراتیو متصل شده و یا حتی یک آینه بلژیکی که طراحی های ظریف روی آن انجام شده است که شما را با زیبایی خود مجبور می کند که به آن ها نگاه کنید این را نشان می دهند که حتی می توانند شما را حیرت زده کنند.

شما نیز می توانید از یک آینه در کنار میز نهارخوری و یا یک شومینه جذاب بهترین گزینه می باشد که این نقطه را تبدیل به مرکز خانه می کند.

اگر می خواهید فضای خانه و یا اتاق شما کمی با حس و حال بهتری باشد می توانید از شمع ها استفاده کنید و آن ها را جلوی آینه استفاده کنید تا با انعکاس نور آن حس بهتری به شما منتقل شود.

 

نکات خرید پارتیشن شیشه ای

 

انتقال تصویر خارج از خانه به درون خانه

در زمانی که شما یک آینه را یا می توان گفت یک آینه به سلیقه خود را انتخاب می کنید و آن را در مقابل پنجره نصب می کنید باعث می شود که شما تصویر زیبا و با شکوه بیرون را به درون خانه راه دهید.

برخی از خانه ها در کنار دریا، جنگل، باغ، استخر، درخت و گیاهان باشند برای همین شما می توانید از آینه ها استفاده کنید و با آینه انعکاس را به درون خانه منتقل کنید.

زمانی که شما از منظره لذت می برید و از انعکاس آن استفاده می کنید می توانید با آینه نیز نور خورشید را به خانه و یا فضای داخلی خود راه دهید تا بتوانید محیط شاداب تری داشته باشید.

 

جان بخشیدن به فضا

همان طور که در مقاله های گذشته گفته شد شما می توانید از آینه ها استفاده کنید و آن ها را در هر اتاقی که می خواهید نصب کنید.

به همین دلیل شما می توانید از یک اتاق بی روح و سرد که به شما حس افسدگی و بی میلی را می دهد با استفاده از یک آینه ساده که به سبک اتاق شما می آید اتاق خود را تبدیل به یک محیط پر نشاط و با انرژی کنید.

در قسمت هایی از خانه ها اگر دقت کرده باشید همیشه دیواری وجود دارد که شما از آن ها به دلیل تاریک بودن استفاده نمی کنید در این موقعیت می توانید از این وسیله یعنی آینه دکوراتیو استفاده کنید و آن دیوار ساده را به یک قسمت جذاب خانه تبدیل کنید.

و هیچ وقت فراموش نکنید که بهترین گزینه برای نور های مصنوعی این است که آن ها را جلوی آینه به کار ببرید.

 

نظرات خود را در ارتباط با مقاله ی نکات کلیدی آینه ها برای ما بنویسید.

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *