نرده شیشه ای دکمه ای

نرده های شیشه ای دکمه ای (فیکس پوینت)

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با نرده های شیشه ای دکمه ای یا فیکس پوینت آشنا کنیم.

در شیوه نرده های شیشه فیکس پوینت شیشه نرده در پیشانی جداره وید قرار می گیرد و جهت نصب آن پیش از پوشش نهایی پیشانی دال بتنی و یا تیر فلزی، تعدادی دکمه هماهنگ با اندازه شیشه جوشکاری می ‌شود و بعد پوشش ‌نهایی هماهنگ با معماری داخلی اجرا می شود، به صورتی که دکمه‌ها بیرون می زنند و بعد شیشه نصب می گردد.

نرده های شیشه ای دکمه ای(فیکس پوینت) به این علت که شیشه توسط دکمه هایی به دیوار نصب می شود فضای دید بیشتری مثل مدل های دفنی شکل می دهد.

نرده های شیشه ای فیکس پوینت به عنوان جان پناه برای وید ساختمان ها و پله ها نصب می گردند.

 

نرده های شیشه ای دکمه ای (فیکس پوینت)

نرده های شیشه ای فیکس پوینت از مخلوط قطعات اسپایدری استیل و یا آلومینیومی دکمه ای شکل و جام های شیشه ای از جنس سکوریت و لمینیت شده با ضخامت های ۱۲ تا ۱۶ میل تولید می شوند.

در مدل های فیکس پوینت می توان از هندریل هایی از جنس استیل و یا از جنس آلومینیوم نیز به کار برد.

در نصب این مدل از نرده های شیشه ای به محاسبات دقیق برای تعیین مکان سوراخ های قطعه فیکس پوینت بر روی شیشه ها لازم است چون با کمترین اشتباه امکان خطا موجود است و خسارت جبران ناپذیری را به بار می آورد.

به کار بردن از این مدل نرده های شیشه ای برای فروشگاه ها و ویلاها مناسب می باشد و می توان مشکل محدودیت فضای راه پله ها و ووید ها را حل کرد.

تعداد سوراخ های اتصال قطعه دکمه دار به بدنه کناره دیواره راه پله ها و تراس ها به طول پانل های شیشه ای بستگی دارد.

نرده‌های شیشه‌ای دکمه دار از نظر فضای اجرای کار هیچ نوع محدودیتی خاصی ندارند و می توان آن را در هر فضایی به آسانی نصب کرد.

 

کاربرد نرده های شیشه ای

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *