نرده های شیشه ای بالکن

نرده های شیشه ای مناسب برای بالکن ها

در این مقاله از گلس مدا ما میخواهیم تا شما را با نرده‌های شیشه‌ای مناسب برای بالکن ها آشنا کنیم تا شما درباره این نرده‌های شیشه‌ای بیشتر بدانید.

به کار بردن از شیشه در بالکن ها به تشکیل یک نمای شفاف و روشن که سبب به کار بردن بهتر از نور های طبیعی می شود کمک می کند به همین علت این نرده‌های شیشه‌ای بهترین راه حل برای رسیدن به این هدف ها هست.

 

نرده های شیشه ای بالکن

نرده‌های شیشه ای بالکن ها از نظر زیبایی و از جهت ایمنی این نرده ها می توانند اولین انتخاب برای شما باشد چون شیشه های به کار برده شده در این مدل از نرده های بالکن خیلی از استحکام بالایی برخوردار هستند و از توان بسیار زیادی برای تحمل فشار و ضربه از محیط اطراف دارند و می توانند به رنگ بندی های گوناگونی متناسب با مشاهده کلی، نمای بیرونی و داخلی ساختمان ها ساخته شوند.

ارتفاع نرده‌های شیشه‌ای بالکن معمولا از ۱۱۰ سانتی متر تا ۱۴۰ سانتی متر می باشند و شیشه‌های به کار برده شده در اجزای نرده‌های شیشه ای ازنوع سکوریت و یا لمینت با ضخامت های ۱۲ و ۱۶ میلی متر می باشند.

هر چه طول این بالکن ها زیادتر باشد ضخامت شیشه های نرده های بالکن هم افزایش یافته است به عنوان مثال اگر طول یک بالکن ۴ متر باشد باید از شیشه های ۱۶ میل به کار برده شود ولی اگر طول بالکن کمتر از ۲ متر باشد می توان از شیشه هایی با ضخامت کمتر به کار برد.

واحد قیمت گذاری نرده‌های شیشه ای بالکن بر اساس متر مربع است البته اگر ارتفاع نرده‌های شیشه ای بالکن کمتر از ۱۱۰ سانتی متر باشد این مبنا بر اساس متر می باشد.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *