نحوه تولید آینه های رنگی

نحوه تولید آینه های رنگی

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با نحوه تولید آینه های رنگی آشنا کنیم.

تولید آینه های رنگی: از قدیم تا به حال تغییر و تحولات خیلی زیادی در سبک زندگی انسان ها شکل گرفته است که این تغییر و تحولات بییشتر سبب بهبود زندگی انسان ها و پیشرفت آنها هم شده است، درصد خیلی زیادی از تغییر و تحولات از قدیم تا به حال را صنعت به خودش اختصاص داده است که در این بین هم صنعت شیشه با پیشرفت علم و تکنولوژی و اضافه نمودن دستگاه های مدرن و پیشرفته و کشف متریال های جدید در علم شیمی تغییر و تحولات زیادی را به خود داده است که در نتیجه این تغییرات شیشه های جدیدی را در حال حاضر در بازار صنعت شیشه می بینیم که به عنوان مثال می توان به شیشه های کریستال و سندبلاست و ساتینا و سکوریت و لمینت و … اشاره نمود.

 

نحوه تولید آینه های رنگی

با توجه به تحولاتی که در بالا به آنها اشاره نمودیم تولید آینه های رنگی نیز به بازار شیشه و آینه اضافه شده، تولید آینه های رنگی توجه زیادی از طراحان دکوراسیون داخلی را به خودش جلب نموده است و از جمله علت هایی که آینه های رنگی در طراحی دکوراسیون داخلی سبب محبوبیت بسیاری می شوند را می توان به زیبایی عالی که در طراحی ساختمان شکل می دهند اشاره نمود.

علت حائز اهمیت دیگر هم تاثیر گذاری رنگ ها در روحیات انسان ها دارد.

به این صورت که تولید آینه های رنگی هم به صنعت شیشه و آینه اضافه می شود.

 

حکاکی عکس روی شیشه

 

تاثیرات تولید آینه های رنگی در روحیات افراد

در حال حا ضر دانشمندان در سرتاسر دنیا بر این باورند که رنگ ها در زندگی انسان ها تاثیر به خصوصی داشته اند از جمله تاثیراتی که رنگ ها در انسان ها شکل می دهند می توان به شکل گیری شخصیت افراد و حس درونی آنها و انرژی و روحیه کاری و نشاط و شادابی اشاره نمود، زیرا هر رنگی در طبیعت حس خاصی را در انسان ها ایجاد می کند و سبب می شود طبق حس شکل گرفته در افراد عملکرد خاصی را هم از خودشان جلوه داد که این الگوی رفتاری ارتباط مستقیمی با حس ایجاد می کند و در اثر مشاهده رنگ خاص دارد.

برای خرید طرح های گرافیکی روی این لینک کلیک کنید.

 

آینه رنگی

از قدیم تا به حال زندگی انسان ها دچار تحولات زیادی شده است. یکی از این تحولات درباره آینه ها است. آینه ها نیز مثل خیلی از چیزهای دیگر دچار تحول شده است. با این تحول در نسل آینه ها زندگی طبیعی انسان ها هم دچار تحول شده است. با به کارگیری تجهیزاتی برای تولید آینه ها و هم چنین به کار بردن از سیستم های پیشرفته آینه ها دچار تحولات شدند. یکی از این تغییرات به وجود آمده طیف رنگ گسترده در آینه ها است. هر کس می تواند هر رنگی را متناسب با رنگ لوازم استفاده شده در خانه یا محل کار خود مورد استفاده قرار بدهد. در همین میان آینه هایی با عنوان آینه های رنگی تولید شده اند. آینه ها در حال حاضر از این ویژگی برخوردار هستند که شما بتوانید آنها را با رنگ مورد نظر خود خریداری کنید.

 

شیوه‌ی تولید آینه های رنگی

برای این که بتوان این نوع از آینه ها را تولید نمود و عرضه کرد می توان سیستمی را استفاده کرد تا به کمک آن سیستم، آینه های رنگی تولید نمود. این سیستم به نوعی طراحی شده تا که به کمک آن بتواند از روغن و اسانس ها به کار برد و آنها را بر روی آینه بریزند و آینه دلخواه را به آینه رنگی تبدیل کنند. ترکیب این مواد به تولید رنگ در آینه های رنگی کمک به خصوصی می کنند.نتیجه ای که از انجام این کار به دست می آید آینه های رنگی است.

 

 سیستم به کار رفته در آینه های رنگی

روغن های ویژه‌ای برای ایجاد رنگ در آینه های رنگی به کار برده می شود. این روغن ها شامل سی و شش رنگ برای تولید رنگ بر روی آینه های رنگی است. این طیف رنگ گسترده را می توان در بطری های سیاری شکل داد تا بتوان پیش از این که رنگ را برای آینه به کار برد و آن را به آینه های رنگی تبدیل نمود. قطعاً غلظت دلخواه رنگ را که می خواهید برای تولید آینه های رنگی تولید کرد، درباره آن اطمینان لازم را کسب کرده و سپس رنگ دلخواه را برای ایجاد آینه هاب رنگی به کار برد.

 

نحوه ساخت آینه رنگی

تولید آینه های رنگی با به کار بردن از روغن های خاصی به مرحله تولید می رسد که این روغن ها شامل ۳۶ رنگ برای تولید آینه های رنگی است و طیف وسیعی از رنگ های اصلی را شامل شده که به این ترتیب روغن ها را به شکل هر رنگ جداگانه در بطری های گوناگون قرار می گیرد و بعد با توجه به رنگ مورد نظر بطری مورد نظر را بر می دارند و بر روی آینه می ریزند، البته باید توجه کرد که در هر بطری می توان با در نظر گرفتن این که آیا می خواهیم آینه رنگی ما پررنگ باشد یا کم رنگ باشد.

علاوه بر روغن و رنگ که در بالا به آن ها اشاره نمودیم برای ایجاد رنگ هایی به جز رنگ های اصلی از بطری هایی که در اصطلاح به آنها چاکرا گویند، بطری های چاکرا شامل ۱۵ طیف رنگی خاص هستند که به سادگی با به کار بردن از آن می توان رنگ مورد نظر را انتخاب نمود.

از شما بابت خواندن این مقاله تشکر می کنیم و امیدواریم که برایتان مفید واقع شده باشد.

 

معرفی شیشه بین کابینتی

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *