منظور از شیشه های دوجداره چیست

منظور از شیشه های دوجداره چیست ؟

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با شیشه های دوجداره آشنا کنیم.

در صورتی که تصمیم به خرید و نصب پنجره دوجداره دارید حتما باید از یک شیشه دوجداره و یا از شیشه چند جداره مورد استفاده قرار داد، شاید این جمله را بارها شنیده باشید که کاربرد شیشه دوجداره چیست؟ و در چه چاهایی از آنها استفاده می شود؟

شیشه های دوجداره که در پنجره های دوجداره به مورد استفاده قرار می گیرند حتماً باید از نوع خاصی باشند؟

خیر، در حقیقت شیشه های دوجداره مثل سایر شیشه های معمولی می باشد که در موازات همدیگر مورد استفاده قرار می گیرند، به این علت  که شیشه ها را در موازات با همدیگر تولید می کنند تا کاراییشان زیادتر شود، همچنین نکته ای که در این خصوص لازم به ذکر می باشد این است که شیشه های دوجداره در میل های گوناگونی به کار برده می شوند که از جمله ۲،۴،۶،۸،۱۰ و … هم می باشد که این مورد یکی از مهم ترین نکات درباره شیشه های دوجداره است که برای آن ها در نظر گرفته می شود.

آرگون عنصری می باشد که در میان دو شیشه ای که در موازات یکدیگر قرار دارند به کار برده می شود، گاز آرگون یک گاز خنثی است و سبب می شود تا کاربرد پنجره زیادتر شود.

 

منظور از شیشه های دوجداره چیست ؟

یکی از مهم ترین مزایای پنجره های دوجداره این است که این پنجره ها عایق خیلی مناسبی در برابر سر و صدا و گرما و سرما می باشند و وجود همین نوع گاز سبب می شود که فضای داخلی و خارجی هیچ تعاملی با همدیگر نداشته باشند و در حقیقت به بیان دیگر روی همدیگر اثرگذار نباشند.

البته نکته ای که در اینجا به نظر می رسد این است که فقط این مورد اثر پذیر نمی باشد و موارد دیگر از جمله استفاده از پروفیل و همچنین به کار بردن از لاستیک های مخصوص سبب می شود که مزیت های پنجره دوجداره زیادتر شود.

خواص شیشه های دوجداره به شرح زیر می باشد:

  1. شیشه های دوجداره عایق مناسبی در برابر سرما و گرما هستند.
  2. در صورتی که از شیشه های مناسب به کار برده شود آنگاه مقاومت پنجره زیادتر می شود.
  3. شیشه های دوجداره مانع از ورود گرد و غبار می شوند.
  4. و …

 

نوشته های زیر به شما توصیه می شود:

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *