منظور از رادیاتور های شیشه ای کوچک چیست؟

منظور از رادیاتور های شیشه ای کوچک چیست؟

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با رادیاتور های شیشه ای کوچک آشنا کنیم.

 

منظور از رادیاتور های شیشه ای کوچک چیست؟

رادیاتور های شیشه ای کوچک چیست؟

رادیاتور های شیشه ای اندازه کوچک، کاوری از جنس شیشه های مقاوم و با طرح و نقشی مورد نظر را دارد که در جلوی آند رادیاتور قرار می گیرد.

در رادیاتور های شیشه ای حزازت را از راه جریان های همرفتی از فضایی به فضای دیگر منتقل می کنند، همچنین این رادیاتورها به واسطه براق بودن سطح شیشه‌ای که دارند، قسمت زیادی از حرارت را از راه سیستم تابشی انتقال خواهند داد.

این نوع از گرمایش مطلوب ترین نوع گرمایش از نظر فیزیولوژی در بدن انسان محسوب می شود، لذا این محصول تابلویی زیبا می باشد که گرمایی دلچسب را هدیه خانه ها و یا دفتر کار است .

 

انواع رادیاتور های شیشه ای کوچک

این سری از رادیاتور های شیشه ای با دقت به نیاز مشتری ها در اندازه های گوناگونی برای رادیاتور شیشه ای در نظر گرفته شده اند، که به چهار دسته رادیاتور های شیشه ای بزرگ و متوسط و کوچک و حوله خشک کن دسته بندی می شود.

رادیاتور های شیشه ای کوچک دارای ابعاد ۱۰۰ و ۶۰ سانتی متری هستند، این نوع از رادیاتور ها در ۴ مدل ۱ و ۲ و ۳ تکه و مدل افقی قابل اجرا هستند(البته مدل ۱ و ۲ و ۳ تکه به صورت عمودی قابل اجرا می باشند).

همچنین این رادیاتور ها این امکان را برای مشتریان فراهم می سازند که طرح پیشنهادی را به شکل سفارشی بر روی رادیاتور های شیشه ای خود چاپ کنند و از مشاهده آن لذت ببرند.

ظرفیت حرارتی مدل یک تکه رادیاتور های شیشه‌ای برای یک اتاق ۱۰ متری مطلوب می باشد.

تشکر بابت این که این مقاله را خواندید، برای خواندن مقالات دیگر به صفحات مقالات گلس مدا مراجعه کنید.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *