مزیت وجود لایه متمایز کننده پنجره های ترمال بریک

مزیت وجود لایه متمایز کننده پنجره های ترمال بریک

مزیت وجود لایه متمایز کننده و عوامل تاثیرگذار در قیمت پنجره‌های ترمال بریک

در این مقاله از گلس مدا ما سعی بر این داریم تا شما را با مزیت وجود لایه متمایز کننده و عوامل تاثیرگذار در قیمت پنجره‌‍ های ترمال بریک آشنا کنیم.

 

مزیت وجود لایه متمایز کننده پنجره های ترمال بریک

مزیت وجود لایه متمایز کننده در پنجره های ترمال بریک

سیستم یا شیوه ترمال بریک به علت داشتن لاستیک پلی آمید مابین پروفیل های آلومینیومی سبب عدم منتقل کردن سرما و گرما می شود و لازم به ذکر می باشد که حتی لرزش را به حد صفر می رسانند، از ویژگی دیگری که در شیوه ترمال بریک می توان نام برد اینست می باشد که می توان از دو رنگ گوناگون در نمای خارجی و نمای داخلی پنجره به کار برد ، پلی آمید دارای مقاومت خیلی زیادی در مقابل حرارت های زیاد و آب و اشعه uv است.

از ویژگی های دیگر پلی آمید داشتن استحکام زیاد و طول عمر بالا آن می باشد و به عبارت دیگر علت اطلاق نام ترمال بریک به این سیستم، ایجاد شکست حرارتی و جلوگیری از انتقال حرارات است که در نتیجه اتلاف انرژی در این شیوه خیلی کمتر از سایر شیوه ها می باشد.

 

چهار مزیت شیشه هوشمند

 

عوامل تاثیر گذار در قیمت پنجره های ترمال بریک

به طور کلی پنجره های ترمال بریک قیمت زیادتری نسبت به پنجره های آلومینیومی دوجداره و پنجره های یو پی وی سی دارند، البته این اختلاف قیمت طبیعی می باشد، چون که پنجره های ترمال ترکیبی از پنجره های اشاره شده هستند، برای تعیین قیمت دقیق پنجره های ترمال اندازه های پنجره و رنگ پنجره و طرح پنجره از لحاظ ثابت بودن، کشویی و یا لولایی موثر است.

پنجره های دوجداره ترمال بریک کشویی نسبت به پنجره های لولایی زیاد کاربرد دارند که به علت اشغال نکردن فضای داخلی ساختمان و همچنین سادگی در باز و بسته کردن پنجره کاری بدیهی است.

پنجره های دوجداره آلومینیومی ترمال بریک نیز مثل پنجره یو پی وی سی رنگی که قیمت زیادی نسبت به پنجره های یو پی وی سی سفید دارند که به طبع از قیمت زیاد نسبت به پنجره های نرمال بریک ساده برخوردار هستند.

بابت خواندن این مقاله ازتون ممنونیم.

 

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *