مزایا و معایب نصب شیشه لاکوبل در تابستان

مزایا و معایب نصب شیشه لاکوبل در تابستان

با پیشرفت صنایع شیشه و آینه، شیشه هایی به بازار معرفی شدند که از مقاومت و کاربردهای مطلوبی برخوردار بوده ضمن اینکه در طیف های گسترده رنگی قابل سفارش بودند.

شیشه های رنگی در انواع مختلف رنگی براق یا لاکوبل، مات و ترنسپرنت در بازار عرضه شدند که پر کاربردترین این شیشه های رنگی لاکوبل ها شناخته شدند.

شیشه لاکوبل در واقع می تواند از هر نوع شیشه ای ساخته شده باشد اما پشت این شیشه یک لایه رنگ و پی وی سی لمینت قرار گرفته است که لایه پی وی سی محافظی برای رنگ این شیشه می باشد.

 

مزایا و معایب نصب شیشه لاکوبل در تابستان

شیشه های لاکوبل به علت وجود لایه لمینتی در برابر شکست و ریزش یک باره پس از شکستن مقاومند ضمن اینکه طیف رنگی شیشه های لاکوبل وسیع بوده و به حدود ۲۵ رنگ می رسد.

شیشه های لاکوبل کاربردهای زیادی داشته از جمله:

  • دیوارپوش
  • شلف و طبقات
  • شیشه بین کابینتی
  • ویترین
  • کابین دوش حمام
  • پارتیشن بندی
  • رویه میز ها و کابینت ها

شیشه های لاکوبل در سه نوع مات، شفاف و تی قابل عرضه هستند که شیشه های تی قابلیت سکوریت شدن داشته و تا درجه حرارتی معادل ۶۰۰ درجه سلسیوس را نیز تحمل می کنند که این امری بسیار مهم در استفاده از آن ها می باشد.

 

جمع بندی

استفاده از شیشه های لاکوبل سکوریت شده به دلیل مقاومت بالا در برابر حرارت و شکست، مناسب استفاده در مکان های پر تردد و در معرض حرارت و یا گرمای بالا مثل رستوران ها، فروشگاه ها و غیره می باشد.

به خصوص در شهرهای گرم و کویری که در تابستان ها دمای هوا بسیار بالا رفته و در برخی از مکان ها گرما غیر قابل تحمل می شود، شیشه های لاکوبل مناسب برای جلوگیری از ورود بیش از حد نور خورشید به داخل بوده است.

ضمن اینکه در ساختار شیشه های لاکوبل نوعی پلی پروپیلن استفاده شده است که این ماده شیشه را در برابر رطوبت بالا مقاوم می سازد و مانند شیشه های دو جداره عمل خواهند کرد که این امر آن ها را مناسب برای استفاده در حمام ها و غیره می کند.

 

شیشه لاکوبل ایرانی

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *