مزایا و معایب نصب شیشه ترنسپرنت در زمستان

مزایا و معایب نصب شیشه ترنسپرنت در زمستان

شیشه های رنگی از گذشته تا امروز از طرفداران خاصی برخوردار بودند اما کارربرد و انواع این شیشه ها با پیشرفت صنایع شیشه گسترش داشته است.

شیشه های رنگی امروزه در سه دسته لاکوبل، متلوکس و ترنسپرنت شناخته می شوند که پر کاربرد ترین آن ها لاکوبل می باشد که خود در دو نوع شفاف و مات عرضه می گردد.

شیشه های لاکوبل از مقاومت بالایی برخوردار بوده چرا که از یک لایه لمینت محافظ برخودار می باشد اما شیشه های ترنسپرنت جدا از شفافیت، سبک بوده و مناسب برای به کار گیری در درب و پنجره ها می باشند.

 

مزایا و معایب نصب شیشه ترنسپرنت در زمستان

شیشه های لاکوبل کاربردهای زیادی داشته چرا که در برابر:

  • رطوبت
  • خط و خش
  • شکستن و سقوط یک باره
  • تغییر رنگ
  • حرارت بالا؛ مقاوم هستند اما شیشه های ترنسپرنت اغلب به صورت بک لایه برچسب مانند روی دیگر شیشه ها قرار می گیرند چرا در اصل یک نوع برچسب رنگی مقاوم و نازک و شفاف هستند.

شیشه های ترنسپرنت در واقع برچسب های رنگی هستند که روی هر نوع شیشه قابل نصب بوده و در برابر عوامل محیطی از مقاومت بالایی برخوردارند اما شیشه واقعی نیستند و به نوعی برچسب محسوب می شوند که به آن ها لیبل های ترنسپرنت نیز گفته می شود.

این لیبل ها یا برچسب شیشه ای در ابعاد و رنگ های مختلف قابل عرضه در بازار هستند که اغلب به صورت آماده بوده و در اختیار شما قرار می گیرند.

 

جمع بندی

این لیبل ها کاملا شفاف بوده و نور را در زمستان ها به اندازه کافی به فضا وارد می کنند همچنین که در برابر آب باران و برف نیز از شیشه ها جدا نمی شوند.

تنها نکته مورد توجه این برچسب های شیشه ای، تمیز و عاری از هرگونه رطوبت بودن شیشه ها در هنگام نصب می باشد که موجب می شود این برچسب ها از طول عمر مطلوبی برخوردار باشند.

از شیشه های ترنسپرنت در صنایع خودروسازی و ساخت درب و پنجره های دکوراتیو نیز استفاده می شود که در پنجره های دکوراتیو اغلب در رستوران ها و کافه های سنتی و دکور برنامه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

 

راهنمای خرید شیشه ترنسپرنت

 

برای بازدید و مشاوره ی رایگان پروژه های آینه کاری و خدمات شیشه با شماره ۰۹۱۲۳۵۷۷۰۵۳ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

By گلس مدا

آینه کاری، آینه آبشاری، آینه آبی، آینه برنز، آینه بلژیکی، آینه کریستالی، آینه دکورایتو، آینه دودی، آینه سبز، آینه سنتی، آینه شامپاینی، آینه طلایی، آینه کریستال، آینه مسی، شیشه لاکوبل، شیشه بین کابینت، شیشه رنگی، شیشه سند پلاست، شیشه طرحدار، شیشه هوشمند، استندگلس، دور دوشی حمام، کابین دوش حمام، ترنسپرنت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *